قالیشویی پل رومی

قالیشویی پل رومی آماده ارائه خدماتی مانند شستشوی انواع فرش، مبل شویی و موکت شویی است. تمام فرآیند قالیشویی با دستگاه های مکانیزه و مخصوص با رعایت اصول مذهبی و شرعی انجام می شود. همچنین فرآیند خشک کردن فرش ها نیز توسط دستگاه های مخصوص انجام شده و فرش ها به صورت خشک شده، لول شده و کاور شده به مشتریان تحویل خواهد شد.

خدمات مبل شویی و موکت شویی ما نیز توسط تکنسین های حرفه ای با بهترین مواد شوینده استاندارد و درجه یک انجام می شود. تمامی خدمات ما با رعایت اصول بهداشتی براساس آخرین متدهای روز دنیا انجام می شود. ما به عنوان یک قالیشویی خوب در پل رومی خدمات متنوع خود را به صورت شبانه روزی در اختیار همشهریان قرار می دهیم.

پل رومی کجاست؟

پل رومی کجاست؟

محله پل رومی یکی از محلات خوب شمال شهر پایتخت است که در منطقه 1 شهرداری تهران قرار دارد. این محله اعیان نشین و گران قیمت تهران درواقع بین قیطریه و الهیه ارتباط ایجاد کرده است. این محدوده بافتی نیمه مدرن دارد که در خیابان های آن می توانید هم خانه های ویلایی قدیمی و هم برج ها و آپارتمان های متعددی را ببینید.

نامگذاری این پل به این دلیل بوده است که در قرن نوزدهم دولت عثمانی در این منطقه باغی ساخت که به دلیل شناختن عثمانی ها به عنوان روم شرقی، این پل نیز به نام پل رومی نامگذاری شد. پل رومی در گذشته یک پل زیبا بوده که به دلیل عدم مرمت، توسط سیل تخریب شده است و پس از آن توسط معمار صانعی مجددا ساخته شد و به دلیل طراحی و نوع معماری، به عنوان پل رومی شناخته شد.

از جمله خیابان های مهم پل رومی می توان به خیابان شریعتی، خیابان اکبری و صبا اشاره کرد.

منطقه پل رومی از اطراف به بخش های زیر متصل می شود:

  • از شمال به تجریش
  • از جنوب به بزرگراه صدر
  • از شرق به قیطریه
  • از غرب به الهیه

نحوه دسترسی به محدوده پل رومی

برای رفتن به پل رومی در شمال شهر تهران می توانید از خودروهای شخصی در روزهای خارج از طرح ترافیک استفاده نمایید. همچنین در روزهای محدودیت تردد در این منطقه نیز می توانید از مترو، اتوبوس و تاکسی برای رفتن به پل رومی استفاده نمایید.

دسترسی به پل رومی با خودروی شخصی: برای رفتن به محدوده پل رومی با خودروی شخصی می توانید از طریق بزرگراه مدرس، بزرگراه صدر و خیابان شریعتی اقدام کنید.

دسترسی به پل رومی با مترو: برای رفتن به پل رومی با مترو می توانید سوار خط 1 مترو تهران شوید و در ایستگاه قیطریه پیاده شوید.

دسترسی به پل رومی با اتوبوس: برای رفتن به محله پل رومی با اتوبوس می توانید از طریق اتوبوس های خط 225 و 303 و یا اتوبوس های خط میدان رسالت- میدان قدس استفاده نمایید.

دسترسی به پل رومی با تاکسی: برای رفتن به این محله با تاکسی نیز می توانید از اتوبوس خطی و عبوری در محلات مختلف استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *