قالیشویی حکمت

قالیشویی حکمت با استفاده از روش های قالیشویی استاندارد و همچنین کارکنان خبره و آموزش دیده، در کنار به روز ترین تجهیزات مکانیکی شستشو، می تواند بهترین خدمات شستشوی فرش و موکت را به شما ارائه نماید. دغدغه اصلی ما رفاه حال مشتریان در بهره مندی از انواع خدمات قالیشویی می باشد. ما به عنوان بزرگ ترین قالیشویی در تهران تلاش کرده ایم تا خدمات خود را به روز کرده و  امکان ثبت سفارش آنلاین را نیز برای دسترسی راحت مشتریان خود، فراهم نماییم.

امروزه با توجه به افزایش قیمت انواع فرش، سابقه و اعتبار فعالیت قالیشویی اهمیت بالایی دارد. ما به عنوان یک قالیشویی خوب در حکمت با 3 دهه سابقه فعالیت صادقانه و عضویت رسمی در اتحادیه قالیشویان، مرجع قابل اعتمادی برای شما خواهیم بود. همچنین علاوه بر خدمات شستشوی فرش و موکت، ما با خرید تجهیزات و دستگاه های پیشرفته مبل شویی، سعی نموده ایم تا تمامی نیازهای شما را برای داشتن خانه ای تمیز و زیبا برطرف نماییم.

محله حکمت تهران کجاست؟

محله حکمت تهران کجاست؟

محدوده حکمت یکی از محلات شمال شهر تهران است که در منطقه 1 شهرداری قرار دارد. محله حکمت به همراه دزاشیب به عنوان یک محله شناخته می شوند و تحت عنوان حکمت- دزاشیب نام دارند.

از خیابان های مهم این محله می توان به اندرزگو، کریمی، موسیوند، سلیمی، سلیمانی، واعظی، رمضانی و … اشاره کرد. چهار راه اسدی، چهار راه اندرزگو و چهار راه حسن آباد از جمله بخش های مهم محله حکمت تهران به شمار می روند. محله حکمت یکی از محلات خوش آب و هوای تهران است که خیابان برادران سلیمانی به عنوان اصلی ترین خیابان این محله می باشد. خیابان برادران سلیمانی محله حکمت به 2 بخش شرقی و غربی تقسیم شده است.

محدوده محله حکمت از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به خیابان دزاشیب و چهار راه مژده
  • از جنوب به محدوده قیطریه
  • از شرق به محله فرمانیه
  • از غرب به خیابان شریعتی

نحوه دسترسی به محله حکمت تهران

محله حکمت تهران نیز همچون سایر محلات شمال شهر تهران، با وجود خط 1 مترو تهران، دسترسی مناسبی دارد. همچنین این محله به دلیل نزدیکی به خیابان های اصلی و بزرگ، به کمک اتومبیل شخصی به راحتی قابل دسترسی می باشند.

دسترسی به محله حکمت با خودروی شخصی: برای رفتن به محله حکمت با خودروی شخصی می توانید از بزرگره صدر و خیابان شریعتی استفاده نمایید.

دسترسی به محله حکمت با مترو: برای رفتن به محدوده حکمت با مترو می توانید از خط 1 مترو تهران استفاده کرده و در ایستگاه های تجریش یا قیطریه پیاده شوید.

دسترسی به محله حکمت با اتوبوس: برای رفتن به محله حکمت با اتوبوس نیز می توانید از خط 1 اتوبوس تندروی تهران استفاده کرده و در پایانه تجریش پیاده شوید. همچنین ایستگاه های اتوبوسرانی نزدیک کنارگذر اندرزگو نیز جهت رفتن به محله حکمت مناسب می باشند.

دسترسی به محله حکمت با تاکسی: ایستگاه های تاکسیرانی فعال متعددی در مناطق اطراف به خصوص تجریش، قیطریه و فرمانیه به مقصد حمت- دزاشیب وجود دارند. تاکسی های گذری نیز برای رفتن به این محدوده قابل استفاده می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *