قالیشویی حکمت

 

قالیشویی در حکمت :خدمت دیگر ما در کارخانه قالیشویی توحید است

در هر کجای محدوده حکمت تهران که باشید، قالیشویی حکمت معتبرترین قالیشویی نزدیک به شماست.

اگر به جای ثبت درخواست خدمات قالیشویی حکمت به صورت تلفنی، خدمات ما را به صورت آنلاین سفارش دهید، 15 درصد تخفیف می گیرید.

بنابراین همین حالا با کلیک روی بنر زیر، سفارش خود را ثبت کنید.

سفارش آنلاین قالیشویی حکمت

چرا خدمات قالیشویی در حکمت را از کارخانه قالیشویی توحید بخواهیم؟

  • فرآیند تمیز کردن فرش منحصر به فرد ما در کارخانه قالیشویی توحید، برای انواع فرش های خانگی، اداری و تجاری، مساجد، حسینیه ها و … قابل استفاده می باشد.
  • در قالیشویی توحید انواع فرش های 6 متری، 9 متری، 12 متری، قالی و قالیچه های دستبافت، فرش های ابریشمی و پشمی، فرش های ترک، فرش های شگی و ماکارونی و … شستشو داده می شوند.
  • تکنسین های تخصصی در قالیشویی محدوده حکمت تهران، پیش از آغاز فرآیند شستشو، ابتدا فرش ها را از نظر شکستگی، لکه، دوام رنگ و … بررسی کرده و سپس بهترین روش شستشو را انتخاب می نمایند.

مزایای استفاده از خدمات شعبه قالیشویی محدوده حکمت با کارخانه قالیشویی توحید

ما به عنوان بهترین قالیشویی حوالی حکمت در شست و شوی انواع فرش های سنتی ایرانی، قالیچه ها و .. تخصص داریم. چه آنکه شما یک فرش زیبای کاشان با رنگ های قرمز پر جنب و جوش داشته باشید و چه یک فرش نایین چشمگیر با رنگ های سفید و آبی براق داشته باشید، ما می توانیم به کمک تکنسین های تخصصی اعلاشویی خود، انواع فرش های دستبافت شما را شستشو دهیم.

خدمات تخصصی شست و شوی دستی ارائه شده در شعبه قالیشویی حکمت ما باعث می شود تا رنگ های فرش شما زنده  شده و رنگ های گیاهی طبیعی که با آلودگی کدر شده بودند، به حالت اولیه خود بازگردند. فرش های دستبافت شما به کمک شستشوی حرفه ای توسط تکنسین های اعلاشویی ما، بار دیگر نرم، مجلل و چشمگیر خواهند شد. در تمیز کردن انواع فرش های سنتی، پشم ها یا ابریشم ها با استفاده از شامپوهای ارگانیک و گیاهی شستشو داده می شوند تا روغن ها و رنگ های طبیعی آن ها حفظ شده و درخشندگی پرزها ثابت باقی بمانند.

همچنین از دیگر مزایای ما در قالیشویی توحید شعبه حکمت تهران، ارائه ضمانت نامه معتبر قالیشویی پس از دریافت فرش است. شما می توانید با دریافت ضمانت نامه معتبر ما، روی سابقه 30 ساله ما حساب کرده و از عدم آسیب دیدگی فرش تان آسوده خاطر بمانید.

خدمات قالیشویی نزدیک حکمت

خدمات قالیشویی حکمت تهران شامل موارد زیر می باشد:

  • شستشوی انواع فرش های دستبافت و ماشینی
  •  موکت شویی با دستگاه برای موکت های پرز بلند و پرز کوتاه
  • شستشوی انواع مبلمان راحتی و استیل در منزل یا محل کار

شستشوی انواع فرش و موکت در قالیشویی منطقه حکمت با استفاده از دستگاه های حرفه ای قالیشویی انجام می شود. همچنین خدمات مبل شویی در محل ما نیز با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک و با رعایت پروتکل های بهداشتی ارائه خواهد شد.

قیمت قالیشویی در حکمت

هزینه قالیشویی در حکمت مطابق با نرخ های اعلام شده اتحادیه به قرار جدول زیر خواهد بود:

هزینه قالیشویی حکمت

 

محله حکمت تهران کجاست؟

محله حکمت تهران کجاست؟

محدوده حکمت یکی از محلات شمال شهر تهران است که در منطقه 1 شهرداری قرار دارد. محله حکمت به همراه دزاشیب به عنوان یک محله شناخته می شوند و تحت عنوان حکمت- دزاشیب نام دارند.

از خیابان های مهم این محله می توان به اندرزگو، کریمی، موسیوند، سلیمی، سلیمانی، واعظی، رمضانی و … اشاره کرد. چهار راه اسدی، چهار راه اندرزگو و چهار راه حسن آباد از جمله بخش های مهم محله حکمت تهران به شمار می روند. محله حکمت یکی از محلات خوش آب و هوای تهران است که خیابان برادران سلیمانی به عنوان اصلی ترین خیابان این محله می باشد. خیابان برادران سلیمانی محله حکمت به 2 بخش شرقی و غربی تقسیم شده است.

محدوده محله حکمت از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به خیابان دزاشیب و چهار راه مژده
  • از جنوب به محدوده قیطریه
  • از شرق به محله فرمانیه
  • از غرب به خیابان شریعتی

نحوه دسترسی به محله حکمت تهران

محله حکمت تهران نیز همچون سایر محلات شمال شهر تهران، با وجود خط 1 مترو تهران، دسترسی مناسبی دارد. همچنین این محله به دلیل نزدیکی به خیابان های اصلی و بزرگ، به کمک اتومبیل شخصی به راحتی قابل دسترسی می باشند.

دسترسی به محله حکمت با خودروی شخصی: برای رفتن به محله حکمت با خودروی شخصی می توانید از بزرگره صدر و خیابان شریعتی استفاده نمایید.

دسترسی به محله حکمت با مترو: برای رفتن به محدوده حکمت با مترو می توانید از خط 1 مترو تهران استفاده کرده و در ایستگاه های تجریش یا قیطریه پیاده شوید.

دسترسی به محله حکمت با اتوبوس: برای رفتن به محله حکمت با اتوبوس نیز می توانید از خط 1 اتوبوس تندروی تهران استفاده کرده و در پایانه تجریش پیاده شوید. همچنین ایستگاه های اتوبوسرانی نزدیک کنارگذر اندرزگو نیز جهت رفتن به محله حکمت مناسب می باشند.

دسترسی به محله حکمت با تاکسی: ایستگاه های تاکسیرانی فعال متعددی در مناطق اطراف به خصوص تجریش، قیطریه و فرمانیه به مقصد حمت- دزاشیب وجود دارند. تاکسی های گذری نیز برای رفتن به این محدوده قابل استفاده می باشند.

تماس با قالیشویی حکمت

مراکز خرید و اماکن مهم محله حکمت تهران

1. خانه موزه سیمین و جلال

خانه موزه سیمین و جلال

خانه موزه سیمین دانشور و جلال آل احکمد توسط جلال در سال های 1331 تا 1332 طراحی شد. قدمت این خانه به دوران پهلوی دوم می رسد. خانه سیمین و جلال در 2 طبقه با مساحتی معادل ۲۲۰ متر مربع زیر بنا ساخته شده است.

پس از مرگ جلال و سیمین، شهرداری در سال 1393 خانه این دو نویسنده را خریداری کرد و در سال 1397 آن را به عنوان خانه موزه سیمین و جلال افتتاح نمود. این خانه در همان سال ها توسط سازمان توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران با کمترین میزان تغییرات به جهت استحکام بخشی به بنا، بازسازی شد. خانه سیمین و جلال در سال ۱۳۸۳ به فهرست آثار ملی ایران اضافه گردید.

در این خانه تمامی وسایل سیمین و جلال همچنان نگهداری می شوند. ازجمله باارزش ترین آثار این خانه موزه می توان به حلقه های ازدواج آن 2 عزیز و کارت ملی سیمین دانشور اشاره کرد. سیمین دانشور پس از مرگ جلال در سال 1348، تا سال 1390 همچنان در این خانه زندگی کرد.

از جمله نکات مثبت این خانه می توان به نگهداری اغلب آثار این دو نویسنده بزرگ اشاره نمود. غرب زدگی، زن زیادی، ترجمه مائده های زمینی، مدیر مدرسه و سه تار از جلال آل احمد در این مجموعه نگهداری می شوند. همچنین از جمله آثار سیمین دانشور که در این خانه نگهداری می شوند نیز می توان به کتاب های سووشون، جزیره سرگردانی، ساربان سرگردان، اشعار سیمین دانشور در مورد زن، کتاب غروب جلال (اثر غیرداستانی)، ترجمه باغ آلبالو و ترجمه داغ ننگ اشاره نمود.

برای بازدید از این خانه می توانید در روزهای یکشنبه تا جمعه از ساعت 9 صبح تا 17 عصر به محل خانه در محله حکمت- دزاشیب، خیابان شهید رمضانی، کوچه رهبری، کوچه پسندیده، بن بست ارض، پلاک 1 مراجعه نمایید.

2.پاساژ عمارت روشنان

مرکز خرید عمارت روشنان یکی از مراکز خرید فرهنگی هنری محدوده حکمت تهران است. در این پاساژ می توانید انواع کتاب های فرهنگی و هنری و همچنین انواع صنایع دستی را پیدا کنید. این پاساژ یکی از بهترین مراکز فرهنگی برای علاقمندان به فرهنگ و هنر است.

3.بوستان آدینه

بوستان آدینه یکی از پارک های خوب محدوده حکمت تهران است. این بوستان با دارا بودن پوشش گیاهی متنوع و درختان سر به فلک کشیده، یکی از بهترین مکان ها جهت استراحت، پیک نیک و دورهمی های خانوادگی و دوستانه است.

4.بوستان حضرت زهرا

بوستان حضرت زهرا یکی دیگر از بوستان های محله حکمت است که با دارا بودن وسایل بازی کودکان، محل مناسبی برای خانواده ها می باشد. وسایل بدنسازی بزرگسالان، دلیل دیگری است که معمولا خانواده ها و جوانان معمولا از این پارک محله حکمت استفاده می کنند.

این بوستان با مساحتی معادل 25 هزار مترمربع در سال 1394 افتتاح شده است. اقاقیا، بیدمجنون، چنار، کاج، رزماری، شمشاد، سدروس، یوگا، لاوروس، یاس هلندی و ژوتی بروس از جمله گونه های گیاهی این بوستان تهران هستند. بوستان حضرت زهرا (س) با همکاری اداره کل راه و شهرسازی و سازمان ملی زمین و مسکن طراحی و اجرا شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *