اگر می خواهید خانه ای تمیز و پاکیزه داشته باشید باید به نظافت فرش های خود اهمیت دهید. برای تمیز کردن اصولی فرش های ماشینی و دستباف باید آن را به یک قالیشویی معتبر بسپارید. انتخاب قالیشویی معتبر که از تجهیزات تمام مکانیزه استفاده کند، کار آسانی نیست. شما باید از کیفیت خدمات قالیشویی اطلاع پیدا کنید و در نهایت هزینه های شستشو را نیز در نظر بگیرید. 

اگر ساکن شهر زیبای کرج هستید و می خواهید از تعرفه قالیشویی کرج اطلاع پیدا کنید، این مطلب را از دست ندهید. در ادامه قصد داریم خدمات بهترین قالیشویی کرج را به شما معرفی کنیم. برای اطلاع از قیمت شستشوی فرش همین الان با شماره 1864 تماس بگیرید.

بهترین قالیشویی کرج چه ویژگی هایی دارد؟

همانطور که می دانید بازار رقابت در میان قالیشویی ها بسیار داغ است. هر کدام از قالیشویی ها خدمات و طرح های خاصی را به مشتریان ارائه می دهند. قالیشویی توحید شعبه کرج به عنوان بهترین قالیشویی منطقه ویژگی های زیر را دارد:

  • ما به شما استفاده از خدمات قالیشویی را به شما پیشنهاد می کنیم که در نزدیکی محل سکونت شما فعالیت می کند. پس از ارسال فرش های خود به شهرهای دیگر یا قالیشویی های دور اجتناب کنید. قالیشویی کرج در نزدیکی محل شما به ارائه خدمات می پردازد.
  • در قالیشویی های معتبر انواع فرش های ماشینی و دستباف به صورت تخصصی شستشو داده می شوند. به عبارت ساده تر برای هر کدام از این فرش ها، لاین شستشوی جداگانه ای وجود دارد.
  • در بهترین قالیشویی از مواد شوینده درجه یک استفاده می شود. این شوینده ها با توجه به میزان آلودگی فرش و لکه های مختلف موجود بر روی آن انتخاب می شوند.
  • تجهیزاتی که در قالیشویی های معتبر از آنها استفاده می شود، تمام مکانیزه هستند و فرش را بدون دخالت دست می شویند. حتی خشک کردن فرش نیز با استفاده از خشک کن های تمام اتوماتیک انجام می شود.
  • از گرمخانه های صنعتی مناسب برای از بین بردن رطوبت کلی فرش استفاده می شود. در نتیجه هیچ تداخل رنگی در فرش مشاهده نمی گردد.
  • قبل از آنکه شستشوی فرش شما آغاز شود ابتدا باید توسط کارشناسان لکه های موجود بر روی آن بررسی شده و سپس برنامه شستشوی مناسب برای فرش انتخاب شود.
  • قالیشویی های معتبر از باربری های مطمئن برای دریافت یا ارسال فرش های شما استفاده می کنند.
  • تعرفه ای که از شما برای شستشوی فرش دریافت می شود، مطابق با آخرین نرخ نامه اتحادیه است و هیچ هزینه اضافی از شما دریافت نمی شود.
  • پرسنل بهترین قالیشویی کرج با شما برخورد محترمانه ای دارند و تلاش می کنند تا رضایت مشتریان را به دست آورند.
  • قالیشویی برتر کرج کیفیت شستشوی خود را تضمین می کند و در صورت عدم رضایت مشتری، شستشو را به صورت رایگان تکرار خواهد کرد.

خدمات متنوع قالیشویی کرج

ما در قالیشویی توحید ادعا می کنیم که بهترین قالیشویی در کرج را احداث کرده ایم زیرا خدمات متنوع زیر را با بالاترین سطح کیفی مشتریان خود ارائه می کنیم:

موکت شویی با کمترین زحمت

اکثر افراد از شستشوی موکت های خود صرف نظر می کنند زیرا این موکت ها را با استفاده از چسب به کف محل موردنظر چسبانده اند و جدا کردن آنها کاری بسیار سخت و دشوار است. ما در قالیشویی توحید این اطمینان را به مشتری می دهیم که با کمترین زحمت و هزینه ای مقرون به صرفه، موکت های آنها را مانند روز اول تمیز کنیم. 

برای این کار کافی است تا از خدمات موکت شویی قالیشویی کرج که در محل مشتری انجام می شود، استفاده کنید. پس از تماس شما با این قالیشویی، پرسنل مجرب مجموعه به محل سکونت شما مراجعه می کنند و با استفاده از آخرین تجهیزات روز دنیا، موکت ها را در محل شستشو می دهند. نگران نباشید موکت شویی در محل هیچگونه آبریزی ندارد! 

ابتدا شوینده ها با استفاده از تجهیزات مناسب بر روی موکت قرار می گیرند. سپس کف ایجاد شده با دستگاه های مکنده جمع آوری می شود. در نتیجه موکت شما به صورت خشک به شما تحویل داده می شود. برای از بین رفتن کامل رطوبت کافی است تا چند ساعتی بر روی موکت راه نروید. پس از آن موکت های شما مانند روز اول تمیز خواهند شد. این خدمت منحصربه فرد در همه قالیشویی ها ارائه نمی شود و ما در شعبه کرج قالیشویی توحید آن را برای شما انجام می دهیم.

شستشوی فرش دستباف با روش های جدید

یکی دیگر از خدماتی که در قالیشویی کرج به شما ارائه می شود، شستشوی انواع فرش های نفیس و دستباف با روش های جدید است. در این روش ها از تجهیزات تمام مکانیزه و شوینده های درجه یک برای شستشوی فرش های دستباف استفاده می گردد. 

در هنگام شستشو هیچ آسیبی به تاروپود فرش دوست داشتنی شما وارد نخواهد شد. هیچ گونه تداخل رنگی نیز در فرش دستباف به وجود نمی آید. پس اگر نگران فرش های قیمتی خود هستید، آن را به بهترین قالیشویی کرج یعنی قالیشویی توحید بسپارید!

شستشوی مبلمان در زمانی کوتاه

یکی دیگر از خدماتی که قالیشویی توحید شعبه کرج به مشتریان خود ارائه می کند، شستشوی انواع مبلمان در زمانی کوتاه است. شما می توانید مبلمان سلطنتی یا راحتی خود را در محل سکونتتان تمیز کنید. برای این کار پرسنل ما با استفاده از تجهیزات پرتابل به محل سکونت شما مراجعه می کنند. در قدم اول میزان آلودگی مبل کارشناسی می شود و مواد شوینده مناسب را بر روی آن قرار می دهند. 

پس از آنکه لکه ها و آلودگی ها به طور کامل پاک شد، کف ایجاد شده با استفاده از دستگاه های مکنده قدرتمند جمع آوری می شوند. در نهایت تمام رطوبت از بافت و پارچه مبلمان شما خارج می شود. برای آنکه بتوانید از مبل استفاده کنید باید بین ۵ تا ۶ ساعت به آن زمان بدهید تا عمق مبل نیز خشک شود. این کار با هزینه بسیار مقرون به صرفه برای مشتریان انجام خواهد شد. تعرفه قالیشویی کرج در مقایسه با رقبا بسیار منصفانه است و خدماتی باکیفیت را در مقابل دریافت هزینه ای اندک به شما ارائه می کند.

قیمت قالیشویی کرج

قیمت قالیشویی کرج با توجه به نوع خدمتی که از آن استفاده می کنید، تعیین می شود. معمولاً تعرفه این قالیشویی بر اساس آخرین نرخ نامه اتحادیه قالیشویان تعیین می گردد. البته مسئله ای که قالیشویی توحید شعبه کرج را از سایر همکاران خود متمایز می کند، ارائه خدمات باکیفیت و استفاده از تجهیزات روز دنیا است. ما تمامی خدمات ارائه شده را تضمین می کنیم. 

پس اگر از نتیجه آن رضایت نداشته باشید، خدمت موردنظر به صورت رایگان برای شما تکرار می شود. قیمت شستشوی انواع فرش و موکت بر اساس متراژ آنها محاسبه می شود. معمولاً فرش های دستباف را با هزینه بیشتری شستشو می دهند اما نهایت دقت خود را برای شستشوی این فرش های نفیس و ارزشمند به کار می برند. ما تمام تلاش خود را برای کسب رضایت مشتریان خود انجام می دهیم. پس اگر می خواهید از قیمت خدمات متنوع در قالیشویی کرج اطلاع پیدا کنید با کارشناسان ما در تماس باشید.

راه های برقراری تماس با قالیشویی کرج

اگر می خواهید از تعرفه قالیشویی کرج و قیمت خدمات آن اطلاع پیدا کنید می توانید یکی از راه های زیر را برای برقراری تماس با کارشناسان ما انتخاب نمایید:

در ساعات کاری با شماره ۱۸۶۴ تماس بگیرید تا در زمانی کوتاه سفارشات خود را ثبت نمایید.

به وب سایت قالیشویی توحید مراجعه کرده و سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید. برای این کار تنها باید ۱ تا ۲ دقیقه وقت بگذارید اما می توانید آن را در هر ساعتی از شبانه روز انجام دهید.

امکان مراجعه حضوری به دفتر قالیشویی توحید و ثبت سفارشات نیز وجود دارد.

ما به شما این اطمینان را می دهیم که کارشناسان ما با رویی گشاده و برخوردی مناسب سفارشات شما را ثبت کرده و در اسرع وقت پرسنل قالیشویی را به محل سکونت شما اعزام می کنند. از اینکه شعب مختلف قالیشویی توحید را انتخاب کرده اید از شما متشکریم.