در شهر کرج قالیشویی های بسیار زیادی مشغول به فعالیت هستند اما اگر به دنبال شماره بهترین قالیشویی در شهر کرج هستید، با ما همراه باشید. ما قصد داریم یکی از شعب قالیشویی توحید که در شهر کرج مشغول به فعالیت است را به شما معرفی کنیم. شما می توانید برای اطلاع از شماره قالیشویی کرج همین الان با کارشناسان قالیشویی توحید تماس بگیرید!

نزدیک ترین را انتخاب کنید

ما به همه مشتریان خود پیشنهاد می کنیم تا برای شستشوی فرش های خود به یک قالیشویی که در نزدیکی محل سکونتشان فعالیت می کند، مراجعه کنند. برای این کار نیز دلایل خود را داریم که عبارت اند از: 

 1. اگر فرش خود را به قالیشویی در نزدیکی محل سکونت خود بفرستید، مدت زمان شستشوی فرش کاهش پیدا می کند زیرا دریافت و ارسال آن در کوتاه ترین زمان ممکن امکان پذیر خواهد شد.
 2. با وجود اینکه قالیشویی توحید شعبه کرج از مطمئن ترین باربری ها استفاده می کند اما فرش شما در حین شستشو ممکن است با آلودگی های مختلفی روبرو شود. برخی از قالیشویی ها از نیروی غیرمتخصص برای جابجا کردن فرش ها استفاده می کنند. جابجایی نادرست آسیب جدی به تاروپود فرش وارد خواهد کرد.
 3. شما می توانید کیفیت خدمات قالیشویی های محل سکونت خود را از نزدیک مشاهده کنید و با تجهیزات شستشوی آنها آشنا شوید.

چگونه بهترین قالیشویی را انتخاب کنیم؟

اگر برای شما این سوال پیش آمده است که یک قالیشویی ممتاز چه ویژگی هایی دارد؟ باید این قسمت را تا انتها مطالعه کنید. قالیشویی کرج با ویژگی های منحصر به فرد زیر توانسته است خود را از سایر قالیشویی های این شهر متمایز کند:

 • از پرسنل باتجربه و آموزش دیده برای کار با تجهیزات و شستشوی فرش های شما استفاده می شود.
 • همگی پرسنل موظف هستند تا برخوردی محترمانه با مشتری داشته و به نظرات و پیشنهادات او به دقت گوش کنند.
 • در قالیشویی کرج از تجهیزات به روز و تمام مکانیزه برای شستشوی انواع فرش ماشینی و دستبافت استفاده می شود.
 • پیش از شروع شستشو، فرش به طور کامل کارشناسی شده و تمامی لکه های موجود بر روی آن شناسایی می شوند.
 • پس از اتمام شستشو نیز فرش توسط آبگیرهای صنعتی خشک شده و سپس در گرمخانه تمام رطوبت موجود در آن از بین می رود.
 • در مرحله آخر نیز کارشناسان مجدداً از فرش بازدید کرده تا تمامی لکه های آن به طور کامل پاک شده باشند.
 • فرش شما با استفاده از مطمئن ترین باربری های این شهر جابجا خواهد شد.
 • برای شستشوی فرش های دستباف در این قالیشویی یک لاین تخصصی وجود دارد. مواد شوینده ای که برای این فرش ها استفاده می شود نیز با دیگر مواد شوینده متفاوت است.
 • در انتخاب مواد شوینده نهایت دقت به کار برده می شود.
 • امکان ارائه خدمات در محل سکونت مشتری نیز در قالیشویی توحید شعبه کرج وجود دارد.
 • هزینه شستشو بر اساس نرخنامه اتحادیه قالی شویان تعیین می شود.
 • در این مجموعه خدمات شستشو با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار شما مشتریان قرار می گیرد.

معرفی خدمات متنوع قالیشویی توحید شعبه کرج

شاید تصور کنید که قالیشویی ها صرفاً به شستشوی انواع فرش های دستباف و ماشینی می پردازند در صورتی که خدمات متنوع دیگری نیز در قالیشویی توحید شعبه کرج به شما مشتریان عزیز ارائه می شود. در ادامه قصد داریم به طور مختصر این خدمات را به شما معرفی کنیم. شما می توانید برای بهره مندی از این خدمات با شماره قالیشویی کرج تماس بگیرید.

نظافت انواع مبلمان 

اگر چندین سال است که از مبلمان خود استفاده می کنید و پارچه های آنها کثیف و آلوده شده اند هرگز به تعویض آنها فکر نکنید. این کار هزینه بسیار زیادی را به شما تحمیل می کند. می توانید با استفاده از خدمات مبل شویی در محل قالیشویی کرج دوباره زیبایی و تمیزی را به مبلمان خود برگردانید. این کار با استفاده از تجهیزات پرتابل در محل سکونت شما انجام می شود. نگران دیگر وسایل منزل خود نباشید به هیچ عنوان به این وسایل یا اسکلت مبل آسیبی وارد نخواهد شد.

تمیزی موکت ها

اگر شما هم از طرفداران موکت هستید و هنوز در بخشی از خانه خود از موکت استفاده می کنید می توانید آن را نیز شستشو دهید. خانواده هایی که فرزند کوچک دارند یا از حیوان خانگی مراقبت می کنند به شستشوی موکت نیاز بیشتری پیدا می کنند. از آنجایی که متراژ موکت ها بسیار زیاد بوده و ممکن است جمع آوری آنها سخت باشد به شما پیشنهاد می کنیم از خدمت موکت شویی قالیشویی کرج استفاده کنید. 

در این صورت پرسنل قالیشویی به محل سکونت شما مراجعه کرده و با استفاده از تجهیزات پیشرفته تمام موکت های شما را شستشو می دهند. رطوبت موجود در موکت با استفاده از مکنده های قوی جمع آوری می شود و به طور خشک به شما تحویل داده می شوند. این راه کوتاه ترین روش برای تمیز کردن انواع موکت در منزل است.

لاین تخصصی فرش های دستباف

اگر شما هم از فرش های زیبای دستباف در محیط منزل خود استفاده می کنید، نگران شستشوی آنها نباشید. این کار در قالیشویی توحید شعبه کرج در لاین تخصصی فرش های دستباف انجام می شود. تجهیزاتی که در این لاین وجود دارند مطابق با حساسیت های فرش های دستبافت طراحی شده اند. 

همچنین از مواد شوینده مناسب برای این فرش ها استفاده می گردد. بسیاری از مشتریان نگران تداخل رنگی در فرش های دستباف خود هستند. ما در این قالیشویی به گونه ای فرش ارزشمند شما را شستشو می دهیم که هیچ گونه تداخل رنگی در آن ایجاد نمی شود. همچنین به بافت آن آسیبی وارد نخواهد شد.

شماره قالیشویی کرج چند است؟

اگر می خواهید با یکی از بهترین قالیشویی های فعال در شهر کرج تماس بگیرید می توانید همین الان ۱۸۶۴ را شماره گیری کنید. قالیشویی توحید مفتخر است تا بهترین کیفیت شستشو را در کنار مناسب ترین قیمت به شما مشتریان عزیز ارائه دهد.

راه های برقراری ارتباط با قالیشویی کرج

علاوه بر تماس تلفنی دو راه دیگر نیز برای ثبت سفارش در شعب مختلف قالیشویی توحید وجود دارد. شما می توانید برای ثبت سفارش خود در قالیشویی کرج به وب سایت قالیشویی توحید مراجعه کرده و مراحل کوتاه سفارش آنلاین را دنبال کنید. این کار در هفت روز هفته و در تمام ساعات شبانه روز امکان پذیر است. 

امکان مراجعه حضوری به دفتر قالیشویی و ثبت سفارش نیز وجود دارد. البته ما این راه را در این ترافیک های سنگین به شما عزیزان پیشنهاد نمی کنیم. کارشناسان ما چه به صورت تلفنی و چه به صورت آنلاین پاسخگوی شما هستند و سفارشات شما را در اسرع وقت ثبت می کنند.