قالیشویی حکیمیه

قالیشویی حکیمیه با ارائه خدمات متمایز و با کیفیت سال هاست که در زمینه شستشوی فرش و موکت در کنار شما است. وجه تمایز ما با دیگر قالیشویی ها، خدمات با کیفیت و استفاده از دستگاه های مکانیزه و تمام اتوماتیک می باشد. ما با داشتن تکنسین های مجرب و استفاده از مواد شستشوی فرش با کیفیت و درجه یک، می توانیم خدمات خوبی را برای انواع فرش های ارزشمند شما ارائه نماییم.

علاوه بر شستشوی فرش و موکت، ما امروزه با خدمات مبل شویی نیز در کنار شماییم تا شما عزیزان بتوانید با خاطری آسوده در مراکز اداری، تجاری و حتی منازل به راحتی خدمات شستشوی مبلمان خود را دریافت نمایید. ما امروز با سابقه بیش از 30 سال فعالیت خود، به عنوان یک قالیشویی خوب در حکیمیه شناخته شده ایم و تلاش می کنیم تا این عنوان را برای خود حفظ نماییم.

محله حکیمیه تهران کجاست؟

محله حکیمیه تهران کجاست؟

حکیمیه یکی از محله های تلفیقی سنتی و مدرن شمال شرق تهران است که در منطقه 4 شهرداری تهران قرار دارد. حکیمیه به دلیل مجاورت با ارتفاعات اطراف و پارک های بزرگ شرق تهران، آب و هوای نسبتا خوبی دارد.

از جمله خیابان های مهم این محدوده می توان به بهار، سروستان، لاله، افق، نور، فجر، شکوفه، بهشت، شهیدان، فرهنگ، گلریز، معراج، چمن آرا، احسان (گرمابدری)، نشوه و … اشاره کرد. بخشی از فرودگاه سپهر و دانشگاه امام حسین علیه السلام نیز در این محدوده قرار دارد. میدان تلو نیز یکی از بخش های مهم محدوده حکیمیه تهران است.

محدوده حکیمیه از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به بزرگراه شهید بابایی و باغات لواسان
  • از جنوب به خیابان دماوند و پارک جنگلی سرخه حصار
  • از شرق به جاده تلو و منطقه حفاظت شده سرخه حصار و خجیر
  • از غرب به تهران پارس شرقی و پارک جنگلی لویزان

نحوه دسترسی به حکیمیه تهران

از آن جایی که حکیمیه در گذشته به عنوان استراحتگاه اولیه در سفر به دماوند بوده است و امروزه نیز دانشگاه های متعدد و بزرگی در این محل حاضر هستند، بنابراین دسترسی بسیار مناسبی دارد.

دسترسی به حکیمیه با خودروی شخصی: برای رفتن به حکیمیه با خودروی شخصی می توانید از بزرگراه شهید زین الدین، بزرگراه خلعتبری و بزرگراه شهید بابایی استفاده نمایید.

دسترسی به حکیمیه با مترو: برای رفتن به حکیمیه با مترو می توانید از خط 2 مترو تهران استفاده کرده و در ایستگاه تهرانپارس پیاده شوید. در 4 راه تهرانپارس نیز می توانید به کمک اتوبوس و تاکسی خود را به حکیمیه برسانید.

دسترسی به حکیمیه با اتوبوس: برای رفتن به حکیمیه با اتوبوس بی آر تی می توانید از خط تندرو 3 یا خط تندرو 5 استفاده کرده و در ایستگاه دانشگاه علم و صنعت پیاده شوید و سپس با تاکسی ها و اتوبوس های موجود، خود را به حکیمیه برسانید.

دسترسی به حکیمیه با تاکسی: برای رفتن به حکیمیه با تاکسی نیز می توانید از ایستگاه های تاکسیرانی در تهرانپارس و یا دیگر محلات اطراف استفاده کرده و خود را به حکیمیه برسانید. همچنین تاکسی های عبوری زیادی نیز در این محله فعالیت می کنند که می توانند در رفتن به حکیمیه به شما کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *