قالیشویی دیباجی

قالیشویی دیباجی یکی از معدود قالیشویی هایی است که عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران می باشد. قالیشویی محدوده دیباجی با سابقه درخشان شستشوی انواع فرش ماشینی، دستباف، گلیم، قالیچه، موکت، مبل و … امروزه توانسته جایگاه خوبی را در میان مشتریان خود به دست آورد. ما با ارائه خدمات با کیفیت در طی 30 سال فعالیت خود در این عرصه، توانسته ایم تا سهم به سزایی در افزایش کیفیت خدمات قالیشویی ها داشته باشیم. خدماتما به صورت رقابتی با بالاترین کیفیت ارائه می شوند.

تکنسین های حرفه ای ما با تجهیزات پیشرفته قالیشویی، آبکشی، خشک کن و … می توانند در کمترین زمان ممکن فرش های شما را با سرعت و کیفیت بالا شستشو و تحویل دهند. حداکثر زمان ارائه خدمات ما 72 ساعت است. شما می توانید در تمام طول سال، حتی ایام تعطیل، فرش های خود را به ما بسپارید.

محدوده دیباجی کجاست؟

محدوده دیباجی کجاست؟

خیابان دیباجی‌ یکی دیگر از محلات شمال شهر تهران است. این محله در منطقه 3 شهرداری تهران قرار دارد. این محله بین قلهک و اختیاریه واقع شده و توسط بزرگراه صدر به 2 بخش شمالی و جنوبی تفکیک شده است. در بخش شرقی محدوده دیباجی، خیابان اختیاریه و در بخش غربی آن خیابان قیطریه قرار دارد.

خیابان دیباجی جنوبی امروزه همچنان بافت سنتی خود را حفظ کرده و آب و هوای نسبتا خوبی دارد. در این محله قدیمی تهران می توانید خانه های ویلایی با بافت بومی را مشاهده کنید. بخش شمالی دیباجی آپارتمان ها و برج های بیشتری دارد و بنابراین از بافت مدرن تری برخوردار است.

خیابان دیباجی تهران از اطراف به مناطق زیر محدود می شود:

  • از شمال به بزرگراه صدر
  • از جنوب به خیابان شهید کلاهدوز (دولت)

نحوه دسترسی به دیباجی

دیباجی به دلیل مجاورت با خیابان های اختیاریه و قیطریه دسترسی مناسبی نیز به سایر نقاط شهر تهران دارد. برای رفتن به دیباجی شمالی یا جنوبی می توانید از طریق تاکسی، اتوبوس، خودروی شخصی و یا مترو استفاده کنید.

دسترسی به دیباجی با خودروی شخصی: برای رفتن به دیباجی با خودروی شخصی می توانید از طریق بزرگراه های صیاد شیرازی، مدرس و بزرگراه صدر اقدام کنید.

دسترسی به دیباجی با مترو: ایستگاه های مترو نوبنیاد، شهید صدر، حسین آباد، میدان هروی و … برای رفتن به دیباجی با مترو می توانند به شما کمک کنند.

دسترسی به دیباجی با اتوبوس: برای رفتن به دیباجی با اتوبوس نیز می توانید از طریق ایستگاه اتوبوس صدر اقدام کنید.

دسترسی به دیباجی با تاکسی: برای رفتن به دیباجی با تاکسی نیز می توانید از پایانه تاکسیرانی نوبنیاد و یا سایر تاکسی های سیار موجود در سطح شهر به مقصد دیباجی استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *