قالیشویی صادقیه،قالیشویی نزدیک صادقیقه تهران،قالیشویی محدوده صادقیقه تهران

قالیشویی صادقیه ارائه دهنده تمامی خدمات قالیشویی، مبل شویی و موکت شویی توسط نیروی کار حرفه ای و کارخانه ای مجهز و اختصاصی می باشد. ما با بیش از 30 سال فعالیت در این صنعت، امروزه با تجربه ای ارزشمند کلیه خدمات خود را برای مشتریان ضمانت می نماییم. ارائه ضمانت نامه معتبر پیش از دریافت فرش و خدمات شستشوی باکیفیت انواع فرش، جای هیچ شک و شبهه ای را باز نخواهد گذاشت. ما به شما اطمینان می دهیم که خدمات ما به صورت تخصصی و 100 حرفه ای و با کیفیت انجام می شود.

خدمات ما با قیمت های مصوب اعلام شده از سمت اتحادیه قالیشویان و ظرف مدت زمان 48 تا 72 ساعت انجام می شود. جهت دریافت هرگونه خدمات ما می توانید به راحتی با مراجعه به پورتال مجموعه، ثبت سفارش آنلاین قالیشویی خود را انجام دهید.

محله صادقیه تهران کجاست؟

محله صادقیه تهران کجاست؟

صادقیه یکی از محلات شمال و شمال غرب تهران است که در مناطق 2 و 5 شهرداری تهران قرار دارد.

صادقیه به دلیل نزدیکی به کرج و میدان آزادی و سایر بخش های تهران، یکی از محلات پر جنب و جوش و همیشه فعال تهران است. به دلیل نزدیکی به کوه های غرب تهران، صادقیه یکی از محلات با آب و هوای خوب است. صادقیه همواره دمای کمتری نسبت به دیگر محلات اطراف خود دارد و بنابراین بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. صادقیه محله ای مدرن است که در آن می توان مراکز اداری و تجاری و خانه های مسکونی زیادی دید.

از جمله بزرگراه های مهمی که از محله صادقیه می گذرند می توان به بزرگراه یادگار امام، بزرگراه جلال آل احمد، بزرگراه اشرفی اصفهانی، بزرگراه حکیم، بزرگراه شیخ فضل الله نوری و بزرگراه جناح اشاره کرد. همچنین از خیابان های مهم محدوده صادقیه می توان به خسور شمالی، گلناز شمالی، شهدای صادقیه، رحیمی، حمید اسدی و … اشاره کرد.

محله صادقیه از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به محله پونک
  • از جنوب به میدان آزادی
  • از شرق به برق آلستوم
  • از غرب به پل علامه جعفری (آریاشهر سابق)

نحوه دسترسی به محدوده صادقیه تهران و قالیشویی صادقیه

صادقیه به دلیل داشتن ایستگاه مترو بسیار پر رفت و آمد خود، به عنوان یکی از مقاصد ابتدایی جهت رفتن به بسیاری از نقاط تهران شناخته می شود. همچنین وجود بزرگراه های مختلف در این محدوده و نزدیکی به شهر کرج نیز باعث شده تا همه روزه تعداد زیادی از افراد به منطقه صادقیه بیایند.

دسترسی به صادقیه با خودروی شخصی: برای رفتن به صادقیه با خوردوی شخصی می توانید از بزرگراه های اشرفی اصفهانی، بزرگراه شیخ فضل الله نوری، جناح، یادگار امام، جلال آل احمد و بزرگراه حکیم استفاده نمایید.

دسترسی به صادقیه با مترو: برای رفتن به صادقیه با مترو می توانید از خط 2 مترو تهران استفاده کرده و در ایستگاه صادقیه پیاده شوید. همچنین خط 5 مترو تهران از کرج نیز در صادقیه ایستگاه دارد.

دسترسی به صادقیه با اتوبوس: خط 10 اتوبوس تندروی تهران در صادقیه ایستگاه دارد که شما می توانید برای رفتن به این محله از آن استفاده نمایید.

دسترسی به صادقیه با تاکسی: برای رفتن به صادقیه با تاکسی نیز می توانید از ایستگاه ها محلات مجاور و یا تاکسی گذری استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *