قالیشویی فرجام

قالیشویی فرجام به عنوان بهترین قالیشویی در تهران با بیش از 30 سال سابقه فعالیت، امروزه با بهره گیری از دستگاه های مکانیزه قالیشویی، خدمات خود را به روز کرده است. امروز ما با پشتوانه 3 دهه فعالیت و در عین حال بهره مندی از نیروهای باتجربه و آموزش دیده، در کنار خریداری دستگاه های مجهز و به روز، به عنوان بزرگ ترین و مجهزترین قالیشویی تهران شناخته شده ایم.

افتخار دریافت عنوان واحد نمونه سال برای 3 سال متوالی از سمت اتحادیه قالیشویان، بدون شک نتیجه فعالیت صادقانه ما در حوزه قالیشویی بوده است. ما امروز تلاش می کنیم تا با خدمت صادقانه، بیش از پیش موجبات رضایتمندی مشتریان خود را فراهم نماییم. شستشوی انواع فرش های دستبافت و ماشینی، انواع موکت و کناره و حتی مبل شویی در محل از جمله انواع خدمات ارائه شده ما هستند که با بالاترین کیفیت ارائه خواهند شد.

محله فرجام تهران کجاست؟

محله فرجام تهران کجاست؟

محدوده فرجام یکی از محلات شرق تهران است که در منطقه 4 شهرداری تهران قرار دارد. محدوده فرجام درواقع به خیابان فرجام و محلات اطراف آن گفته می شود. خیابان فرجام توسط بزرگراه باقری به 2 بخش فرجام شرقی و فرجام غربی نقسیم شده است.

از جمله خیابان های مهم محدوده فرجام تهران می توان به خیابان دکتر آیت، هنگام، حجر بن عدی، شهید برادران احدزاده، عبادی، حیدرخانی، برادران باقری، مظفری نیا، باغدار نیا، والائیان، آبگون و … اشاره کرد. از جمله دیگر بخش های مهم این محدوده نیز می توان چهارراه اشراق را نام برد.

محدوده فرجام از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به خیابان سی متری یکم دلاوری و پادگان کوهک
  • از جنوب به بزرگره شهید سلیمانی
  • از شرق به میرزازاده (اخوت)
  • از غرب به مولوی

نحوه دسترسی به محله فرجام تهران

دسترسی به محله فرجام تهران نیز همچون سایر محلات با مترو و اتوبوس امکان پذیر است. همچنین برای رفتن به این محله با اتومبیل شخصی نیز می توانید از بزرگراه ها، بلوارها و خیابان های اصلی نزدیک به این محدوده نیز استفاده نمایید.

دسترسی به محله فرجام با خودروی شخصی: برای رفتن به محله فرجام با خودروی شخصی می توانید از بزرگراه شهید سلیمانی، بزرگراه باقری، بزرگراه امام علی علیه السلام و خیابان هنگام استفاده نمایید.

دسترسی به محله فرجام با مترو: برای رفتن به محدوده فرجام با مترو می توانید سوار خط 2 مترو تهران شوید و در یکی از ایستگاه های فدک، جانبازان، سرسبز یا دانشگاه علم و صنعت پیاده شوید. ایستگاه دانشگاه علم و صنعت نزدیک ترین ایستگاه برای دسترسی به محله فرجام است.

دسترسی به محله فرجام با اتوبوس: برای رفتن به محله فرجام با اتوبوس می توانید سوار خط 3 یا خط 5 سامانه اتوبوس تندروی تهران شوید و در ایستگاه دانشگاه علم و صنعت پیاده شوید. این ایستگاه محل تقاطع خط 3 و 5 اتوبوس تندروی تهران است. همچنین ایستگاه های اتوبوسرانی متعددی نیز در اطراف خیابان فرجام وجود دارند که جهت دسترسی به این محدوده مناسب می باشند.

دسترسی به محله فرجام با تاکسی: برای رفتن به فرجام با تاکسی نیز می توانید از ایستگاه های تاکسیرانی در این محدوده و یا تاکسی های عبوری و خطی استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *