قالیشویی فرمانیه

قالیشویی فرمانیه یکی از قالیشویی های خوب شمال شهر تهران است که به کمک دستگاه های پیشرفته و پرسنل متخصص خود، می تواند شما را از شر تمام آلودگی های فرش رها کند. از آن جایی که فرش ها محل خوبی برای انبار شدن میکروب ها در خانه ها هستند، ما به عنوان یک قالیشویی خوب در فرمانیه می توانیم با شستشوی فرش ها سهم بزرگی در نظافت منازل داشته باشیم.

ما با پشتوانه سال ها تلاش و خدمت، امروز می توانیم فرش ها و موکت های خانه ها، مساجد، هتل ها، ادارات، دفاتر کار و … را با بالاترین کیفیت شستشو دهیم. با شستشوی فرش توسط ما، می توانید بابت هرگونه اشکالات شستشو شامل تاخوردگی و یا چروک شدن فرش که احتمالا قبلا با آن مواجه شده اید، آسوده خاطر باشید.

محدوده فرمانیه تهران کجاست؟

محله فرمانیه یکی از مناطق شمال شهر تهران است که در منطقه 1 شهرداری تهران واقع شده است. این محدوده یکی از بخش های لوکس و مرفه نشین شهر تهران است که آب و هوای بسیار خوبی دارد. قدمت فرمانیه به حدود 2 قرن پیش یعنی به زمان قاجار باز می گردد. محله فرمانیه به ساختمان های لوکس و برج های خاصی که دارد، شناخته می شود. محدوده فرمانیه از گذشته های دور یکی از محلات اعیان نشین تهران بوده و امروزه نیز همچنان این محله به عنوان یکی از گران قیمت ترین محلات تهران شناخته می شود.

خیابان فرمانیه مهم ترین خیابان این منطقه است که از چهارراه فرمانیه و تقاطع پاسداران آغاز شده و تا 4 راه کامرانیه و بلوار اندرزگو امتداد دارد. محدوده فرمانیه بخش از شهرستان شمیرانات است.

همچنین از دیگر خیابان های مهم این منطقه می توان به دیباجی شمالی، آذرمینا، نارنجستان هفتم، عسگريان، سنبل (سلمان پورظهير)، كوهستان هشتم، نارنجستان يكم، مهماندوست و خیابان تنگستان دوم اشره کرد.

فرمانیه از اطراف به محلات و خیابان های زیر منتهی می شود:

  • از شمال به جماران
  • از جنوب به قیطریه
  • از شرق به کاشانک
  • از غرب به حکمت

نحوه دسترسی به فرمانیه

از آن جایی که فرمانیه یکی از مناطق بالاشهر تهران است و در منطقه 1 قرار دارد، بنابراین از اطراف و مناطق مختل، دسترسی خوبی نیز برای رفتن به این محله ایجاد شده است. برای رفتن به این محله نیز می توانید از وسیله شخصی و یا وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید.

دسترسی به فرمانیه با خودروی شخصی: برای رفتن به فرمانیه با خودروی شخصی می توانید از طریق بزرگراه صدر یا بزرگراه ارتش و یا همچنین بلوار پور ابتهاج اقدام کنید.

دسترسی به فرمانیه با مترو: برای رفتن به فرمانیه با مترو می توانید از خط 3 مترو تهران استفاده کرده و در ایستگاه مترو نوبنیاد پیاده شوید و به کمک تاکسی ها و اتوبوس های موجود، خود را به فرمانیه برسانید.

دسترسی به فرمانیه با اتوبوس: خطوط 106، 217 و 220 اتوبوسرانی تهران نیز می توانند شما را در رفتن به فرمانیه با اتوبوس کمک کنند.

دسترسی به فرمانیه با تاکسی: برای رفتن به فرمانیه با تاکسی می توانید از پایانه تاکسیرانی واقع در میدان نوبنیاد استفاده کنید و یا از دیگر خطوط تاکسیرانی و تاکسی های گذری استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *