قالیشویی میرداماد

 

قالیشویی میرداماد متخصص و مجری در امر شستشوی انواع فرش، موکت و مبل می باشد. علاوه بر خدمات شستشوی فرش و موکت، ما با ارائه خدمات مبل شویی در منزل، توانسته ایم اعتماد و رضایت مشتریان خود را جلب نماییم.

قالیشویی محدوده میرداماد دارای عنوان واحد نمونه سال از سمت اتحادیه در زمینه شستشوی انواع فرش و موکت می باشد. این در حالی است که بدون همراهی و لطف مشتریان ما، دست یابی به این عنوان برای ما امکان پذیر نبود.

با توجه به زندگی های پرمشغله عصر ارتباطات، افراد زمان کمتری برای پرداختن به امور مختلفی همچون نظافت و شستشوی فرش و موکت خود دارند. همین موضوع باعث شده تا این مجموعه با خدمات مختلف قالیشویی، موکت شویی و مبل شویی نیازهای مشتریان خود را برآورده سازد. همچنین ما فراتر از ارائه خدمات متنوع، با راه اندازی بخش آنلاین مجموعه، تلاش کرده ایم تا انواع سفارشات شما را تنها با چند کلیک امکان پذیر نماییم. سفارش آنلاین قالیشویی به شما امکان می دهد تا به راحتی شستشوی فرش و موکت و حتی مبل شویی در منزل خود را به ما و کادر مجرب ما بسپارید.

محله میرداماد تهران کجاست؟

محله میرداماد تهران کجاست؟

محدوده میرداماد یکی از محلات لوکس تهران است که در منطقه 3 شهرداری تهران قرار دارد. محله میرداماد درواقع به بلوار میرداماد و خیابان های اطراف آن گفته می شود. میرداماد یکی از محلات بالاشهر و گران قیمت تهران است که در آن، اغلب خانه های ویلایی بزرگ و آپارتمان ها و برج های لوکس دیده می شود. محله میرداماد در گذشته به نام های ارغوانیه، داوودیه، بلوار پهلوی و بلوار ششم بهمن نیز شناخته می شده است. بلوار میرداماد یکی از بلوارهای زیبا و عریض تهران است. محدوده میرداماد یکی از بهترین و پررونق ترین محلات تهران می باشد.

نور، نلسون ماندلا، البرز، نیل، بیست متری قدوسی، دکتر مصدق، شمس تبریزی، کازرون، تبریزیان، آقازاده فرد، انوار، نسا، رازان، آزیتا، سنجابی، وزیری پور، شاه نظری و رودبار شرقی و غربی از جمله خیابان های منتهی به بلوار میرداماد هستند.

محله میرداماد از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به قلهک
  • از جنوب به بزرگراه همت
  • از غرب به خیابان ولیعصر
  • از شرق به خیابان شریعتی

نحوه دسترسی به محله میرداماد

قرارگیری در بخش شمال شرق تهران، باعث شده تا بلوار میرداماد به لحاظ دسترسی به وسیله خودروی شخصی و همچنین وسایل حمل و نقل عمومی، یکی از محلات خوب تهران باشد.

دسترسی به میرداماد با خودروی شخصی: برای رفتن به میرداماد با خودروی شخصی می توانید از بزرگراه حقانی، بزرگراه مدرس و یا خیابان شریعتی استفاده نمایید.

دسترسی به میرداماد با مترو: برای رفتن به میرداماد با مترو نیز می توانید با سوار شدن خط 1 مترو تهران و پیاده شدن در ایستگاه میرداماد، خود را به این محدوده برسانید.

دسترسی به میرداماد با اتوبوس: برای رفتن به میرداماد با اتوبوس می توانید در ایستگاه بی آر تی میرداماد که یکی از ایستگاه های خط 7 اتوبوس تندرو تهران است، خود را به این محله برسانید.

دسترسی به میرداماد با تاکسی: تاکسی نیز یکی دیگر از وسایل حمل و نقل عمومی است که جهت دسترسی به میرداماد مناسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *