قالیشویی نارمک

قالیشویی نارمک با ارائه خدمات در ۷ روز هفته و به صورت 24 ساعته، به عنوان یک قالیشویی مکانیزه در محدوده نارمک تهران شناخته می شود. تمامی سفارشات قالیشویی و موکت شویی با رعایت موازین شرعی و اسلامی توسط دستگاه های پیشرفته و به روز و تکنسین های دوره دیده انجام می شود. همچنین خدمات مبل شویی در محل نارمک نیز با کمترین میزان آبریز و دستگاه های نیمه اتوماتیک و افراد حرفه ای انجام می شود. ما معتقدیم که دریافت خدمات حرفه ای حق تمام همشهریان عزیز ماست و تلا می کنیم تا با ارائه خدمات باکیفیت این مهم را محقق سازیم.

ما عضو رسمی اتحادیه قالیشویان هستیم و با بیش از سه دهه فعالیت در حوزه قالیشویی، به عنوان یک قالیشویی خوب در نارمک لقب گرفته ایم. ارائه ضمانت نامه کتبی خدمات و همچنین امکان ثبت سفارش آنلاین از طریق پورتال مجموعه، از جمله ویژگی های ماست که ما را متمایز نموده است.

محله نارمک تهران کجاست؟

محله نارمک تهران کجاست؟

محله نارمک یکی از محلات شرق تهران است که به طور مشترک در مناطق 4 و 8 شهرداری تهران قرار دارد. محدوده نارمک به وسیله بزرگراه مدرس به دو بخش نارمک شمالی و نارمک جنوبی تقسیم شده که نارمک شمالی در منطقه 4 و نارمک جنوبی در منزقه 8 شهرداری تهران واقع شده است. نارمک شمالی به دلیل نزدیکی به محدوده شمیرانات آب و هوای بهتری دارد. انی در حالی است که به نارمک جنوبی، محله صد میدان هم گفته می شود. وجه تسمیه نام صد میدان به دلیل وجود میدان های متعدد در این محله است که میدان نبوت یا هفت حوض سابق، مهم ترین آن هاست.

از جمله خیابان های مهم این محدوده می توان به خیابان هنگام، فرجام غربی، مظفری نیا، آیت، دردشت، مدائن، سمنگان، بختیاری، گلستان و … اشاره کرد. از جمله میادین مهم این محدوده نیز می توان میدان نبوت، میدان رسالت، میدان هلال احمر و … را نام برد.

محله نارمک از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به کنارگذر زین الدین
  • از جنوب به وحیدیه، امامت و تهران نو
  • از شرق به بزرگراه باقری
  • از غرب به محله نیروی دریایی

نحوه دسترسی به محله نارمک تهران

نارمک به دلیل قرارگیری در شرق تهران و نزدیکی به محلات مختلف، دسترسی مناسبی از طریق پایانه های حمل و نقل عمومی و یا خودروی شخصی دارد.

دسترسی به نارمک با خودروی شخصی: برای رفتن به نارمک با خودروی شخصی می توانید از بزرگراه شهید زین الدین، بزرگراه باقری، بزرگراه شهید سلیمانی و بزرگراه امام علی علیه السلام استفاده نمایید.

دسترسی به نارمک با مترو: برای رفتن به نارمک با مترو می توانید از خط 2 مترو تهران استفاده کرده و در ایستگاه های فدک، سرسبز، علم و صنعت و یا شهید باقری پیاده شوید.

دسترسی به نارمک با اتوبوس: جهت رفتن به نارمک با اتوبوس می توانید از خطوط 1، 3 و 5 اتوبوس تندروی تهران استفاده نمایید.

دسترسی به نارمک با تاکسی: تاکسی های متعددی نیز همه روزه در این محدوده  فعالیت می کنند که شما می توانید از تاکسی های خطی یا عبوری جهت رفتن به نارمک استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *