قالیشویی هفت تیر

قالیشویی هفت تیر به عنوان قالیشویی خوب در تهران می تواند خدمات تخصصی شستشوی فرش و موکت را انجام دهد. ما به عنوان بزرگ ترین قالیشویی مکانیزه می توانیم شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستبافت شما را در کوتاه ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت انجام دهیم. شما می توانید بدون نگرانی، فرش های خود را به ما بسپارید زیرا قالیشویی محدوده هفت تیر علاوه بر نیروهای مجرب و حرفه ای، با دارا بودن دستگاه های پیشرفته قالیشویی، شستشوی فرش ها را به صورت کاملا مکانیزه و بدون دخالت دست انجام می دهد.

همچنین ما با دارا بودن دستگاه های خشک کن تخصصی فرش، فرش های شما را کاملا خشک نموده و بدون هرگونه آسیب یا چروک شدن فرش، آن ها را به صورت لول شده و کاور شده به شما تحویل خواهیم داد. خدمات موکت شویی و مبل شویی ما نیز توسط دستگاه های پیشرفته و به روز توسط تکنسین های حرفه ای انجام می شود. شما می توانید جهت دریافت انواع خدمات ما، با ورود به پورتال مجموعه، اقدام به ثبت سفارش آنلاین نمایید.

محله هفت تیر تهران کجاست؟

محله هفت تیر تهران کجاست؟

محدوده هفت تیر یکی از محلات پر جنب و جوش تهران است که در منطقه 7 شهرداری تهران قرار دارد. محله هفت تیر تهران بافتی اداری- تجاری دارد و شما می توانید علاوه بر واحدهای مسکونی متعدد، واحدهای تجاری مختلف با کاربری های متنوع را نیز در این قسمت از تهران پیدا کنید. محله هفت تیر درواقع به میدان هفت تیر و خیابان های اطراف آن گفته می شود.

از جمله خیابان های مهم این محدوده می توان به گلریز، خردمند شمالی، قائم مقام سنائی، حجازی، ملک، سهروردی جنوبی، آذر شهر، امجدیه خاقانی، ایرانشهر، ورکش، خداپرست، جوادنیا و … اشاره کرد. میدان هفت تیر نیز یکی از مهم ترین بخش های محله هفت تیر است که در گذشته به نام میدان بیست و پنج شهریور شناخته می شده است. بخش از بزرگراه مدرس و خیابان های کریمخان زند، مفتح، مطهری و بهار شیراز نیز در این محدوده قرار دارند.

محله هفت تیر تهران از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به خیابان بهشتی و عباس آباد اندیشه
  • از جنوب به خیابان طالقانی
  • از شرق به خیابان شریعتی
  • ار غرب به میرزای شیرازی

نحوه دسترسی به محله هفت تیر تهران

برای رفتن به محدوده هفت تیر تهران می توانید از مترو، اتوبوس و یا خودروی شخصی استفاده کنید. همچنین تاکسی های زیادی نیز در این محدوده فعالیت می کنند.

دسترسی به هفت تیر با خودروی شخصی: برای رفتن به هفت تیر با خودروی شخصی می توانید از بزرگراه مدرس، میدان ولیعصر و خیابان کریمخان زند، مفتح شمالی، مطهری، قرنی، بهار شیراز و … استفاده نمایید.

دسترسی به هفت تیر با مترو: برای رفتن به هفت تیر با مترو می توانید از خط 1 مترو تهران استفاده کرده و در ایستگاه شهدای هفتم تیر پیاده شوید.

دسترسی به هفت تیر با اتوبوس: برای رفتن به محدوده هفت تیر با اتوبوس نیز می توانید از ایستگاه های اتوبوسرانی متعددی که در این محله وجود دارد (ایستگاه میدان هفت تیر) استفاده نمایید.

دسترسی به هفت تیر با تاکسی: برای رفتن به هفت تیر با تاکسی نیز می توانید از تاکسی های گذری و یا ایستگاه های تاکسی نزدیک به این محدوده استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *