بهترین قالیشویی تهران در سال 1400 کدام است؟

 بهترین قالیشویی تهران در سال 1400 کدام قالیشویی است؟ چه خدماتی ارائه می دهد که به عنوان بهترین قالیشویی در تهران شناخته شده است؟ آدرس و شماره تلفن آن را چطور پیدا کنیم؟ چطور باور کنیم که آیا قالیشویی معرفی شده توسط این صفحه واقعا بهترین تهران است یا صرفا یک متن تبلیغاتی تکراری پیش روی ماست؟ اگر تمام سوالات بالا ذهن شما را نیز به خود مشغول کرده است، مطالعه این مطلب را 100 درصد به شما پیشنهاد می کنیم. درست است که این مطلب توسط تیم تولید محتوای کارخانه قالیشویی توحید نگارش شده است اما اطلاعاتی که در آن منتشر شده است همه و همه قابل اثبات بوده و مدارک لازم برای جلب اعتماد شما در جای جای این صفحه درج گردیده است. پس با خیالی آسوده از صحت اطلاعات مندرج، تا انتها همراه ما باشید.

ویژگی های بهترین قالیشویی تهران از نگاه اتحادیه

ویژگی های بهترین قالیشویی تهران از نگاه اتحادیه

اتحادیه قالیشویی های تهران با ارائه یک چهارچوب کلی در راستای نحوه ارائه خدمات قالیشویی ها به مشتریان فاکتورهایی را در نظر گرفته است. این فاکتور ها در واقع می توانند ویژگی های بهترین قالیشویی شدن یک قالیشویی خوب در تهران هم باشند. در ادامه به معرفی این ویژگی ها می پردازیم:

قالیشویی خوب در تهران قالیشویی است که:

 • دارای مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویی های تهران باشد.
 • شستشوی فرش در آن به صورت کاملا مکانیزه انجام پذیرد.
 • برنامه شستشوی انواع فرش ماشینی، دست بافت، گلیم، جاجیم و .. در آن به صورت ویژه تنظیم شده باشد.
 • در هر زمان از سال کیفیت خدمات خود را در سطح عالی به مشتریان ارائه نماید، حتی در مواقع پیک
 • شستشوی فرش در آن با تضمین تثبیت رنگ و حفظ سلامت فرش انجام شود.
 • ارسال و دریافت فرش و انتقال آن به قالیشویی یا منزل مشتری در هر دو حالت تمیز و کثیف به صورت لول و کاور شده باشد تا در صورت بروز هر گونه حادثه در حین انتقال فرش های مشتری دچار آسیب دیدگی نشود.
 • شستشوی فرش در قالیشویی با مواد شوینده استاندارد انجام پذیرد.
 • شستشوی فرش در قالیشویی پس از مراحل غبار روبی و لکه گیری انجام پذیرد.
 • تعرفه های قالیشویی دقیقاً منطبق با نرخ نامه اتحادیه باشد.
 • تحویل به موقع طبق زمان بندی ارائه شده به هنگام ثبت سفارش مشتری

بهترین قالیشویی تهران چه خدماتی ارائه می دهد؟

حال وقت آن است تا به بررسی این مطلب بپردازیم که بهترین قالیشویی تهران باید ارائه دهنده چه خدماتی باشد تا شایستگی اخذ این صفت را از آن خود کند.

در حال حاضر شاهد این هستیم که قالیشویی های زیادی در سراسر ایران و به خصوص تهران در حال فعالیت هستند. اینکه چطور یکی از دیگری برتر می شود مستلزم فاکتورهایی است که در ادامه به آنها اشاره می کنیم:

در بخش قبل به ویژگی های یک قالیشویی خوب پرداختیم، در این بخش به خدمات بهترین قالیشویی سال می پردازیم:

 • شستشوی تخصصی و 100 درصد مکانیزه فرش دست بافت ابریشمی، پشمی با تضمین سلامت الیاف
 • شستشوی تخصصی و 100 درصد مکانیزه فرش ماشینی در هر ابعادی با تضمین تثبیت رنگ و عدم چرک مرد شدگی
 • شستشوی تخصصی انواع قالیچه، گلیم، جاجیم و .. با تضمین سلامت تار و پود
 • خدمات تخصصی لکه گیری، گردگیری
 • خدمات تخصصی ترمیم و رفوع فرش های آسیب دیده
 • خدمات تخصصی مبل شویی در محل
 • خدمات تخصصی موکت شویی در محل

قالیشویی خوب خدمات خود را تضمین می کند

اگر یک قالیشویی به تجهیزاتی که از آن استفاده می کند، اعتماد داشته باشد تمامی خدمات ارائه شده را تضمین می کند. در این حالت اگر از نتیجه شستشو راضی نباشید به راحتی می توانید با این قالیشویی تماس گرفته و به صورت رایگان از خدمات مجدد این مرکز استفاده کنید. رفتار پرسنل در زمان انجام مجدد سفارش بسیار محترمانه بوده و تمامی اصول مشترک مداری در یک قالیشویی معتبر رعایت می شود. پس قبل از آنکه سفارش خود را در یک قالیشویی ثبت کنید از کارشناسان آن مرکز در مورد کیفیت و ضمانت خدمات قالیشویی بپرسید. در صورتی که خدمات خود را ضمانت نمی کنند بهتر است به سراغ مرکزی معتبرتر بروید.

آیا باربری سلامت سفارشات را به خوبی تأمین می کند؟

بهترین قالیشویی تهران مرکزی است که از باربری مطمئن برای ارسال و تحویل سفارشات شما استفاده کند. همانطور که می دانید شهر تهران بسیار وسیع و گسترده است و ترافیک های سنگینی در آن وجود دارد. اگر باربری ماشین های مجهزی نداشته باشد ممکن است فرش شما در طول مسیر آسیب ببیند. میزان آلودگی فرش نیز در این مسیرها بیشتر شده و ممکن است دیگر نتوان آنها را به خوبی تمیز کرد.

از طرفی انداختن فرش ها و ضربه زدن به بافت آنها باعث آسیب جدی فرش خواهد شد. در نتیجه باید باربری نهایت دقت خود را در هنگام دریافت و تحویل فرش ها به شما انجام دهد. قالیشویی های معتبر از باربری های مطمئن برای این کار استفاده می کنند.

در بهترین قالیشویی تهران فرش شما کارشناسی می شود!

مرکزی می تواند فرش شما را به خوبی شستشو دهد و همه لکه های روی آن را پاک کند که از یک برنامه شستشو برای تمام فرش ها استفاده نکند. هر فرشی آلودگی خاص خود را دارد و ممکن است لکه های مختلفی بر روی آن ایجاد شده باشد. کارشناسان بهترین قالیشویی تهران قبل از شروع برنامه شستشو، تمام سطح فرش را کارشناسی کرده و سپس بهترین ماده شوینده و روش شستشوی مناسب را انتخاب می کند.

تنها در این صورت است که فرش شما در کوتاه ترین زمان ممکن به طور کامل تمیز و درخشان خواهد شد. پس اگر پس از شستشوی فرش مشاهده کردید که برخی از لکه های آن پاک نشده است مطمئن باشید که قالیشویی کارشناسی فرش شما را انجام نداده است. حتی پس از پایان عملیات شستشو نیز تمام سطح فرش بررسی می شود تا آلودگی های آن به طور کامل پاک شده باشند.

بهترین قالیشویی تهران را چه مرجعی انتخاب می کند؟

همان طور که می دانید در تهران تعداد زیادی قالیشویی در حال فعالیت هستند. اتحادیه قالیشویی های تهران موظف است تا به تمام قالیشویی هایی که مجوز فعالیت آنها را صادر نموده است نظارت داشته و تمام قالیشویی هایی را که بدون مجوز در حال فعالیت هستند پلمپ نماید.

این اتحادیه هر ساله با رصد کردن تمام قالیشویی های زیر مجموعه، یک مورد را به عنوان قالیشویی نمونه سال انتخاب کرده و نشان کنترل کیفیت و لوح تقدیر برترین قالیشویی سال را به واحد نمونه اعطاء می نماید.

قالیشویی توحید مفتخر است تا برای سه سال پیاپی نشان و لوح سپاس برترین قالیشویی سال تهران را از آن خود نماید. برای مشاهده این لوح تقدیر ها اینجا کلیک کنید.

با مشاهده نشان های قالیشویی توحید قطع به یقین جلب اعتماد شما نیز برای سپردن فرش های گران قیمت خود به یک قالیشویی نمونه آسان تر خواهد شد.

معرفی بهترین قالیشویی تهران با اسم و آدرس و شماره تماس

معرفی بهترین قالیشویی تهران با اسم و آدرس و شماره تماس

قالیشویی توحید با بیش از نیم قرن سابقه درخشان در عرصه شستشوی فرش از گذشته تا به امروز در کنار شما بوده است. خوب است بدانید که هر چقدر هم گام با تکنولوژی پیش می رویم خددمات قالیشویی توحید نیز به روز تر می شود و همین مسئله مهر تاییدی است بر این که رضایت مشتریان از هر چیزی برای ما مهم تر است.

در حال حاضر در سال 1400 کارخانه عظیم قالیشویی توحید با بیش از 40 شعبه در جای جای تهران بزرگ و کرج و شهر ری نزدیک ترین قالیشویی به شما خواهد بود.

خدمات تخصصی مبل شویی و موکت شویی در محل خدمت ارزشمند دیگری است که کارخانه قالیشویی توحید در راستای رفاه و آسایش بیشتر مشتریان به مجموعه خدمات خود افزوده است.

قالیشویی توحید، به عنوان قالیشویی نمونه سال فقط با یک تماس ساده با 1864 می تواند در خدمت شما باشد.

ارائه خدمات قالیشویی آنلاین، برگ ذرین دیگری از افتخارات قالیشویی توحید

قالیشویی آنلاین خدمت دیگری است که ما در قالیشویی توحید برای جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان و صد البته رفاه حال آنان در نظر گرفته ایم.

قالیشویی آنلاین توحید هر لحظه و در هر مکانی ثبت سفارش خدمات تخصصی شستشوی فرش و مبل و موکت ما را ممکن کرده است. کافی است به اینترنت متصل شده و وب سایت قالیشویی توحید به آدرس www.tohidcarpet.ir  را جستجو کرده و روی دکمه ثبت سفارش کلیک کنید.

جشنواره تخفیف های دائمی ویژه کاربران قالیشویی آنلاین توحید

اگر همراه همیشگی قالیشویی آنلاین توحید باشید، قطعا همراهی تان از سمت ما بی پاسخ نخواهد ماند.

15 درصد تخفیف همیشگی بدون محدودیت زمانی ویژه افرادی است که خدمات قالیشویی مورد نساز خود را به صورت آنلاین و از طریق قالیشویی آنلاین توحید سفارش می دهند. اما این پایان راه نیست.

20 درصد تخفیف همیشگی دیگر نیز می تواند از آن شما باشد اگر در باشگاه مشتریان قالیشویی آنلاین توحید ثبت نام کنید. اعتماد شما برای شایسته تقدیر است و این جشنواره های تخفیفاتی دائمی کوچک ترین کاری است که در برابر حسن انتخاب و اعتماد شما می توانیم انجام دهیم.

2 نظر برای «بهترین قالیشویی تهران در سال 1400 کدام است؟»

  • مدت زمان مورد نیاز برای شستن فرش با لکه‌های سخت ممکن است بستگی به چند عامل داشته باشد، از جمله نوع لکه، ابعاد فرش و روش شستشو دارد. به طور کلی، فرش‌های با لکه‌های ساده معمولاً در مدت زمان کمتری شسته می‌شوند، در حالی که لکه‌های سخت‌تر نیاز به بیشترین دقت و زمان بیشتری دارند.

   برای تخمین دقیقتر مدت زمان و هزینه شستشو، بهتر است با شماره قالیشویی تماس گرفته و اطلاعات دقیقتری ارائه کنید تا کارشناسان ما توضیحات کاملتری در اختیارتان قرار دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *