قالیشویی آذری

قالیشویی آذری سال هاست که تمام تلاش خود را در راستای خدمت رسانی در ارائه خدمات قالیشویی به همشهریان خود به کار گرفته است. ما با بیش از سه دهه فعالیت خودف همواره تلاش کرده ایم تا با به کارگیری نیروهای متعهد و استفاده از دستگاه های به روز و همچنین شوینده های مناسب، خدمات حرفه ای و مطابق با استانداردهای روز دنیا را ارائه دهیم. ما عضو رسمی اتحادیه قالیشویان هستیم و عنوان واحد نمونه سال را در سال های 96 و 97 و 98 از طرف اتحادیه دریافت کرده ایم.

دغدغه امروز ما در قالیشویی محدوده آذری حفظ و نگهداری مناسب از فرش های گرانبهای شماست. چرا که امروز، قیمت انواع فرش بسیار بالا بوده و بنابراین استفاده از خدمات یک قالیشویی خوب در محدوده آذری اهمیت زیادی دارد. قالیشویی های حرفه ای باید بتوانند بدون آسیب رساندن به فرش و یا هرگونه چروکیدگی و تاخوردگی در فرش، عملیات شستشو را انجام داده و فرش را درب منزل تحویل مشتری دهند.

محله آذری تهران کجاست؟

محله آذری تهران کجاست؟

محدوده آذری تهران یکی از محلات خوب تهران است که در منطقه 17 شهرداری تهران قرار دارد. محله آذری بیش از 50 سال قدمت دارد و به دلیل نزدیکی به حرم مطهر امامزاده عبدالله، امامزاده حسن و امامزاده معصوم یکی از مناطق نسبتا شلوغ تهران است. وجه تسمیه نام این محله به دلیل خریداری اراضی این منطقه توسط آذری زبان های مهاجر از استان های آذربایجان شرقی و غربی می باشد.

از خیابان های مهم محله آذری می توان به احمدی، اصغری، نیک پی، رمضانی، مرتضوی، اینانلو، برخورداری، قدرت پاکی، حسین زاده، مکاری، صدوقی، امین الملک، منصوری، کشمشی، اسد نژاد و … اشاره کرد.

محله آذری از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به خیابان قزوین، خیابان چهل‌ و پنج متری زرند و میدان شمشیری (سه ‌راه آذری)
  • از جنوب به خیابان شهید اسد نژاد و خیابان شهید خوش‌ قدم
  • از شرق به خیابان لقمان حکیم
  • از غرب به بزرگراه آیت ‌الله سعیدی

نحوه دسترسی به محله آذری تهران

خطوط مترو و اتوبوس تندروی تهران در این محدوده باعث شده تا همه روزه تعداد زیادی از مسافران، به راحتی با این وسایل حمل و نقل عمومی، خود را محله آذری برسانند. همچنین نزدیکی به بزرگراه ها و خیابان های اصلی نیز باعث شده تا محله آذری، دسترسی مناسبی با خودروی شخصی داشته باشد.

دسترسی به محله آذری با خودروی شخصی: برای رفتن به محدوده آذری تهران با خودروی شخصی می توانید از خیابان قزوین و بزرگراه سعیدی استفاده نمایید.

دسترسی به محله آذری با مترو: برای رفتن به محله آذری با مترو می توانید از خط 7 مترو تهران استفاده کرده و در ایستگاه بریانک پیاده شوید. سپس به کمک اتوبوس ها و تاکسی های مختلف موجود در این محدوده، خود را به آذری برسانید.

دسترسی به محله آذری با اتوبوس: برای رفتن به محله آذری با اتوبوس می توانید از خط 7 اتوبوس تندرو تهران استفاده کرده و در ایستگاه قزوین پیاده شوید.

دسترسی به محله آذری با تاکسی: پایانه تاکسیرانی میدان شمشیری و همچنین تاکسی های عبوری زیادی از محلات اطراف، شما را به محله آذری می رسانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *