قالیشویی یافت آباد

قالیشویی یافت آباد با انواع تجهیزات حرفه ای قالیشویی، بهترین خدمات را ارائه می دهد. ما به عنوان معتبرترین قالیشویی سطح شهر تهران همواره تلاش کرده ایم تا با به کارگیری تجهیزات پیشرفته و استفاده از تکنسین های کاربلد خود، خدمات متنوع و خوبی را در محدوده یافت آباد به همشهریان خود ارائه نماییم.

ما مفتخریم که عنوان واحد نمونه سال را در 3 سال متوالی 96، 97 و 98 دریافت کرده ایم. نتیجه اعتماد و رضایت شما، امروز در قالب ارائه خدمات بهتر و باکیفیت تر توسط ما پاسخ داده خواهد شد. خدمات سریع ما تنها در کمتر از 72 ساعت، به مشتریان کمک می کند تا به راحتی و به سرعت، انواع فرش  و موکت های خود را در کوتاه ترین زمان ممکن همچون روز اول تمیز و زیبا نمایند. فرش های شما پس از شستشو، به صورت کاملا خشک شده، لول شده و کاور شده درب منزل به شما تحویل خواهند شد.

محله یافت آباد تهران کجاست؟

محله یافت آباد تهران کجاست؟

محدوده یافت آباد یکی از محلات جنوب غرب تهران است که در منطقه 18 شهرداری تهران قرار دارد. یافت آباد در گذشته یکی از توابع شهرستان ری بوده است. در این محدوده نیز می توانید در کنار ساختمان های ویلایی و قدیمی، برج ها و آپارتمان های نوساز زیادی را ببینید. در این محله خانه های اوقافی زیادی وجود دارد.

محله یافت آباد به چند شهرک و خیابان مهم تقسیم می شود که شهرک مسلمین، ترک آباد، کوی نسترن، شهرک امام خمینی، سعید آباد، عرب آباد، ارشد آباد، ابراهیم آباد و … از جمله شناخته شده ترین آن هاست.

خیابان سجاد و میدان الغدیر دو بخش مهم در محدوده یافت آباد تهران هستند. چهارده معصوم، یادگار، صاحب الزمان (عج)، رشوانلو پور، محمد خانی، محمدی بخشی، جواهری، داداشی، زندیه و … از جمله خیابان های مهم این محدوده هستند.

محله یافت آباد از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به 45 متری زرند
  • از جنوب به محله وصفنارد
  • از شرق به خیابان تختی، محله‌ آذری و محله امام زاده حسن
  • از غرب به خیابان اسماعیلی و محله تولید دارو

نحوه دسترسی به محله یافت آباد تهران

یافت آباد به دلیل قرار گرفتن در بخش جنوب غربی تهران و نزدیکی به بزرگراه ها و خیابان های مهم، دسترسی مناسبی دارد. اگرچه در این محدوده ایستگاه مترو و اتوبوس وجود ندارد اما نزدیکی این محدوده به محلات مهم، استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی برای رفتن به یافت اباد را تسهیل نموده است.

دسترسی به یافت آباد با خودروی شخصی: برای رفتن به یافت آباد با خودروی شخصی می توانید از بزرگراه آیت الله سعیدی و یا خیابان های معلم، بهار، مدائن و 45 متری زرند استفاده کنید.

دسترسی به یافت آباد با مترو: برای رفتن به یافت آباد با مترو نیز می توانید از خط 3 مترو تهران استفاده کرده و در ایستگاه عبدل آباد و یا ایستگاه های نعمت آباد و آزادگان پیاده شوید.

دسترسی به یافت آباد با اتوبوس: ایستگاه های اتوبوس واقع در خیابان های معلم، مدائن و 45 متری زرند در رفتن به یافت آباد با اتوبوس مفید قابل استفاده خواهند بود.

دسترسی به یافت آباد با تاکسی: برای رفتن به یافت آباد با تاکسی نیز می توانید از ایستگاه های تاکسی و یا تاکسی های گذری این محدوده استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *