قالیشویی اوین

قالیشویی اوین پیشرفته ترین خدمات مکانیزه قالیشویی را در اختیار شما قرار می دهد. دستگاه های حرفه ای مورد استفاده ما با دارا بودن برس های با کیفیت و قوی می تواند هرگونه آلودگی را از فرش های شما بزداید. ما با در اختیار داشتن انواع دستگاه های شستشو، می توانیم متناسب با نوع الیاف فرش، فرآیند شستشو را انجام دهیم. همچنین دستگاه های خشک کن لوله ای ما نیز از کیفیت بالایی برخوردار هستند و می توانند فرش های شما را کاملا خشک نمایند.

رعایت تمام اصول بهداشتی و شرعی از جمله ویژگی های ماست. ما همواره تلاش می کنیم تا با ارائه خدمات با کیفیت قالیشویی، رضایت مشتریان خود را جلب نماییم. همین موضوع باعث شده تا امروز به عنوان یک قالیشویی خوب در اوین شناخته شویم و عنوان واحد نمونه سال را دریافت نماییم. دریافت خدمات باکیفیت حق شماست و ما می توانیم این نیاز شما را با ارائه خدمات حرفه ای خود، برآورده سازیم.

محله اوین تهران کجاست؟

محله اوین تهران کجاست؟

محدوده اوین یکی از محلات قدیمی شمیرانات تهران است که در منطقه 1 شهرداری تهران قرار دارد. محله اوین یکی از محلات شمال شهر تهران است که اگرچه در گذشته باغ های فراوان با درختان چنار بلند داشته اما امروزه با وجود ساخت و سازهای متعدد، دیگر کمتر می توان در آن، خانه های ویلایی با باغ های بزرگ پیدا کرد. با این حال با وجود ساخت و سازهای زیادی که در این محله انجام شده، امروزه محله اوین به دلیل محل قرارگیری، همچنان آب و هوای مناسبی دارد.

خیابان زارع بیگی و کوچه بلال حبشی از جمله مهم ترین بخش های محله اوین تهران است. زندان اوین که هم اکنون یه عنوان بازداشتگاه موقت استفاده می شود یکی از شناخته شده ترین بخش های این محدوده می باشد.

با توجه به آثار تاریخی کشف شده در محله اوین، تاریخچه وجود این محله به حدود 2 قرن پیش باز می گردد. درختان چنار این منطقه تهران، قدمتی حدود 400 سال دارند.

محله اوین از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به محدوده درکه
  • از جنوب به بزرگراه چمران و خیابان دشت بهشت
  • از شرق به ولنجک
  • از غرب به خیابان درکه

نحوه دسترسی به محله اوین تهران

وجود بزرگراه ها و خطوط اتوبوسرانی و مترو در محدوده اوین، باعث شده تا دسترسی این منطقه از شمال شرق تهران، بسیار مناسب باشد.

دسترسی به اوین با خودروی شخصی: برای رفتن به اوین با خودروی شخصی می توانید از بزرگره شهید چمران و یا بزرگراه یادگار امام استفاده کنید.

دسترسی به اوین با مترو: برای رفتن به اوین با مترو می توانید از خط 7 مترو تهران استفاده نمایید.

دسترسی به اوین با اتوبوس: برای رفتن به محله اوین با اتوبوس می توانید از خطوط بی آر تی که به سمت اتوبان چمران در حرکت هستند، استفاده کرده و خود را به اوین برسانید.

دسترسی به اوین با تاکسی: برای رفتن به اوین با تاکسی نیز می توانید از تاکسی های بلوار دانشجو و یا تاکسی های بلوار چمران به مقصد محله اوین استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *