قالیشویی اکباتان

قالیشویی اکباتان عضو رسمی کانون قالیشویان بوده و مجهز به پرسنل آموزش دیده، مجرب و با تجربه می باشد. استفاده از دستگاه های شستشو و آبکشی مدرن و پیشرفته از جمله ویژگی های ماست که باعث شده تا بتوانیم به عنوان یک قالیشویی پیشرو باشیم. هم اکنون ما با بهره گیری از دستگاه های مکانیزه شستشوی انواع فرش، می توانیم فرش ها را بدون هر گونه چروکیدگی یا تاخوردگی شستشو دهیم. ما با ارائه ضمانت نامه کتبی، به شما اطمینان می دهیم که فرش های شما را به صورت مکانیزه شستشو می دهیم و از چروکیدگی آن ها جلوگیری می کنیم. همچنین ما با استفاده از مواد شوینده استاندارد باعث افزایش دوام و طول عمر انواع فرش های  گران قیمت و نفیس شما خواهیم شد.

شما می توانید با ورود به سایت ما، گزینه ثبت سفارش آنلاین را انتخاب کرده و در هر ساعتی از شبانه روز، بدون واسطه از خدمات کارخانه قالیشویی ما استفاده نمایید.

محله اکباتان تهران کجاست؟

محله اکباتان تهران کجاست؟

محله شهرک اکباتان یکی از محلات خوب در غرب تهران است که در محدوده منطقه 5 شهرداری تهران قرار دارد. تاریخچه پیدایش و تاسیس محله شهرک اکباتان به سال 1340 شمسی یعنی دوران پهلوی باز می گردد. ساخت این شهرک توسط مهندسین آمریکایی در 3 فاز برای خانواده های کارمندان دولت و نظامیان آغاز شد. پس از پیروزی انقلاب ساخت این شهرک ادامه پیدا کرد و واحد های مسکونی آن در اختیار مردم قرار گرفت.

شهرک اکباتان ۳۳ بلوک مسکونی دارد که در مجموع ۱۵۶۷۵ واحد آپارتمان در این شهرک وجود دارد. شهرک اکباتان علاوه بر واحد های مسکونی، دارای واحد های تجاری فعال از قبیل سوپرمارکت، نانوایی و دیگر واحدهای تجاری موردنیاز ساکنین شهرک نیز می باشد. خیابان محقق سعید و میدان صارمی از جمله مهم ترین بخش های این محدوده می باشند.

محله اکباتان از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به بزرگراه شهید فهمیده
  • از جنوب به بزرگراه شهید لشگری
  • از شرق به کوی بیمهف بزرگراه ستاری و شهرک آپادانا
  • از غرب به نمایشگاه صنایع هواپیمایی

نحوه دسترسی به محله شهرک اکباتان تهران

به دلیل نزدیکی اکباتان با بزرگراه های متعدد، دسترسی به این محدوده بسیار آسان می باشد. همچنین وجود ایستگاه مترو در این محدوده نیز دسترسی ساکنین و اهالی این منطقه را بسیار آسان نموده است.

دسترسی به شهرک اکباتان با خودروی شخصی: برای رفتن به شهرک اکباتان با خودروی شخصی می توانید از بزرگراه شهید ستاری، بزرگراه شهید فهمیده و بزرگراه لشگری اقدام کنید.

دسترسی به شهرک اکباتان با مترو: برای رفتن به شهرک اکباتان با مترو می توانید از خط 4 مترو تهران استفاده کرده و در ایستگاه شهرک اکباتان پیاده شوید.

دسترسی به شهرک اکباتان با اتوبوس: برای رفتن به اکباتان با اتوبوس می توانید از خط 1 اتوبوس تندروی تهران استفاده کرده و در ایستگاه اکباتان (ارم سبز) پیاده شوید.

دسترسی به شهرک اکباتان با تاکسی: برای رفتن به اکباتان با تاکسی نیز می توانید از میدان آزادی و یا دیگر خیابان های اطراف استفاده نمایید. تاکسی های گذری زیادی نیز در این محدوده فعالیت دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *