قالیشویی بلوار فردوس

قالیشویی بلوار فردوس ارائه دهنده بهترين و مدرن ترين سرويس هاي خدمات قالیشویی می باشد. ما می توانیم خدمات شستشوی انواع فرش و موکت را برای مجتمع های مسکونی، ارگان های دولتی، واحد های تجاری، رستوران ها، درمانگاه ها، مساجد، حسینیه ها، نمایشگاه ها و … ارائه نماییم.

خدمات ما به طور گسترده و کاملا تخصصی و مکانیزه با توجه به نوع فرش انجام می شود. تکنسین های حرفه ای قالیشویی ما، با دارا بودن دانش فنی، تجربه کافی و همچنین استفاده از دستگاه های پیشرفته و مواد شوینده باکیفیت، می توانند بهترین خدمات را در کوتاه ترین زمان ممکن به شما ارائه نمایند. ما مفتخریم که عنوان واحد نمونه سال را از اتحادیه قالیشویان دریافت کرده ایم. همین موضوع باعث شده تا وظیفه ما چندین برابر شود و امروز خدمات متنوع، باکیفیت و با رعایت کامل اصول بهداشتی را به همشهریان خود ارائه نماییم.

محله بلوار فردوس کجاست؟

محله بلوار فردوس کجاست؟

محله بلوار فردوس یکی از محلات شناخته شده غرب تهران است که در منطقه 5 شهرداری تهران قرار دارد. درواقع به بلوار فردوس و خیابان های منتهی به آن، محله فردوس تهران گفته می شود. بلوار فردوس توسط بزرگراه ستاری و مترو به 2 بخش شرقی و غربی تقسیم شده که تحت عناوین فردوس شرقی و فردوس غربی شناخته می شود. محدوده بلوار فردوس شامل ساختمان مسکونی و تجاری متعددی می باشد. در این محله شما می توانید به انواع و اقسام امکانات مورد نیاز خود به راحتی دسترسی پیدا کنید. تاریخچه بلوار و محله فردوس تهران به حدود ده 40 تا 50 شمسی باز می گردد.

محله فردوس با وجود ساخت و سازهای متعدد، همچنان به عنوان یکی از محلات خوش آب و هوای شمال تهران شناخته می شود. عقیل، علی حسینی، رامین، جهرمی، قبادی و … از جمله مهم ترین خیابان های منتهی به بلوار فردوس هستند.

محله فردوس از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به بزرگراه حکیم
  • از جنوب به بزرگراه شیخ فضل الله نوری
  • ازغرب به بزرگراه باکری
  • از شرق به بزرگراه جناح

نحوه دسترسی به بلوار فردوس تهران

قرارگیری بلوار فردوس در غرب تهران، باعث شده تا محدوده فردوس دسترسی مناسبی داشته باشد. برای رفتن به این محله، خطوط مترو، تاکسی و اتوبوس در دسترس هستند. همچنین نزدیکی به بزرگراه های بزرگ باعث شده تا محله بلوار فردوس، با وسایل شخصی نیز دسترسی مناسبی داشته باشد.

دسترسی به بلوار فردوس با خودروی شخصی: برای رفتن به بلوار فردوس با خودروی شخصی می توانید از بزرگراه ستاری، بزرگراه جناح، بزرگراه فهمیده، بزرگراه حکیم و بزرگراه آیت الله کاشانی استفاده نمایید.

دسترسی به بلوار فردوس با مترو: برای رفتن به بلوار فردوس با مترو نیز می توانید از خطوط 2، 4 و 5 مترو تهران استفاده کرده و در ایستگاه های صادقیه، ارم سبز و یا شهرک اکباتان پیاده شوید و به کمک اتوبوس و تاکسی خود را به بلوار فردوس برسانید.

دسترسی به بلوار فردوس با اتوبوس: برای رفتن به بلوار فردوس با اتوبوس نیز می توانید از ایستگاه های اتوبوسرانی متعددی که در اطراف بلوار فردوسی واقع شده اندف استفاده نمایید.

دسترسی به بلوار فردوس با تاکسی: تاکسی های متعددی نیز از صادقیه و یا شهرک اکباتان به مقصد بلوار فردوس وجود دارند. همچنین تاکسی های عبوری زیادی نیز در این محله فعالیت دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *