قالیشویی تهرانو

قالیشویی تهرانو یکی از معتبرترین قالیشویی های شرق تهران است که با ارائه خدمات ارزشمند خود، توانسته فرهنگ نظافت و سلامتی عمومی را ارتقاء بخشد. قالیشویی محدوده تهران نو ارائه دهنده انواع خدمات شستشوی فرش و قالی و همچنین انجام خشکشویی انواع مبلمان ایرانی و خارجی در بخش های اداری یا مسکونی می باشد.

برای دریافت خدمات ما می توانید پس از ثبت سفارش آنلاین قالیشویی در پورتال مجموعه و یا ثبت سفارش تلفنی از طریق شماره های تماس ما، خدمات مورد نیاز خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت نمایید. پس از ثبت سفارش، موکت شویی یا شستشوی فرش شما، توسط سرویس کاران خبره و باتجربه ما انجام شده و در نهایت فرش ها به صورت لول شده و کاور شده در اختیار شما قرار خواهند گرفت. ما با دارا بودن دستگاه های پیشرفته قالیشویی می توانیم انواع فرش های دستبافت و ماشینی و موکت های شما را با بالاترین کیفیت شستشو دهیم.

محله تهرانو کجاست؟

محله تهرانو کجاست؟

محله تهرانو یا تهران نو که امروزه با نام دماوند نیز شناخته می شود، یکی از محلات منطقه 13 شهرداری تهران است. خیابان‌ های این محله تهران از نظم هندسی مناسبی برخوردار هستند. خیابان های شمال غربی به سمت جنوب غربی این محدوده با استفاده از نام مهر تحت عناوین مهرپرور، مهر افروز، مهرجو، مهربار و مهرآور نام گذاری شده اند.

در خصوص تاریخچه این محله، گفته می شود که در سال های بسیار دور قبل از انقلاب اسلامی توسط فرانسوی ها ایجاد شده است و از آن جایی که نسبت به سایر محلات تهران، جدید بوده است به عنوان تهران نو نامگذاری شده است.

از جمله خیابان های مهم محدوده تهران نو می توان به امامت، پیروزی، مسیل منوچهری، ابوذر، پنجم نیروی هوایی و … اشاره کرد. همچنین بخشی از بزرگراه های شهید دوران، یاسینی و باقری در این محدوده قرار دارند. محله تهران نو 5 میدان اصلی به نام‌ های میدان اطلاعات، میدان آشتیانی، میدان چایچی، میدان امامت (میدان وثوق) و فلکه لوزی نیز دارد.

تهران نو از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به نارمک، تهران ‌پارس و خیابان دماوند
  • از جنوب به دوشان ‌تپه و خیابان پیروزی
  • از شرق به پارك جنگلي سرخه حصار و کوی زینبیه
  • از غرب به نیروی هوایی و پل تهران نو

نحوه دسترسی به تهرانو

تهرانو نیز همچون سایر محلات تهران دسترسی مناسبی با اتوبوس، مترو، تاکسی و حتی خودروهای شخصی دارد.

دسترسی به تهرانو با خودروی شخصی: برای رفتن به تهران نو با خودروی شخصی می توانید از بزرگراه های یاسینی، باقری، و شهید دوران استفاده کنید.

دسترسی به تهرانو با مترو: برای رفتن به تهرانو با مترو می توانید از خط 4 مترو تهران استفاده کرده و در ایستگاه شهید کلاهدوز پیاده شوید. پس از ان می توانید به کمک تاکسی ها و اتوبوس های مختلف خود را به تهرانو برسانید.

دسترسی به تهرانو با اتوبوس: برای رفتن به تهرانو با اتوبوس می توانید از خط 1 اتوبوس تندروی تهران و همچنین از خط 3 اتوبوس تندروی تهران استفاده نمایید تا به این محدوده برسید.

دسترسی به تهرانو با تاکسی: برای رفتن به تهرانو با تاکسی نیز می توانید از ایستگاه های تاکسی متعدد در منطقه 13 و همچنین تاکسی های عبوری متعدد استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *