قالیشویی تهرانپارس

 

قالیشویی تهرانپارس به عنوان بهترین قالیشویی تهران از نظر مردم شناخته شده است. قالیشویی محدوده تهرانپارس بزرگ ترین مجموعه قالیشویی در تهران است که با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویان، بیش از 3 دهه سابقه درخشان در صنعت قالیشویی دارد. قالیشویی در تهرانپارس آماده ارائه خدمات قالیشویی، مبل شویی و موکت شویی به صورت تضمینی می باشد. مشتریان ما می توانند با دریافت ضمانت نامه کتبی ما، بابت عدم آسیب رسیدن به فرش و حفظ کیفیت آن آسوده خاطر باشند.

ما با استفاده از مدرن ترین دستگاه های روز دنیا و مواد شوینده درجه یک، علاوه بر پاکیزگی فرش و موکت های شما، به حفظ کیفیت و طول عمر آن ها نیز می اندیشیم. تمام تلاش ما حفظ رضایت مشتریان مان است. تمام فرش ها پس از شستشو و خشک شدن به وسیله دستگاه های به روز، به صورت لوله شده و بدون هرگونه چروک حداکثر ظرف مدت زمان 72 ساعت درب منزل به شما تحویل خواهند شد.

محله تهرانپارس تهران کجاست؟

محله تهرانپارس تهران کجاست؟

محدوده تهرانپارس یکی از محلات شمال شرق تهران است که به طور مشترک در مناطق 4 و 8 شهرداری تهران قرار دارد. تهرانپارس به وسیله بلوار پروین به دو بخش تهرانپارس غربی و تهرانپارس شرقی تقسیم شده است. خیابان کشی های زیبای این محدوده باعث شده تا در گذشته به این محله تهران پاریس و به مرور زمان تهرانپارس گفته شود. محدوده تهرانپارس 11 خیابان به صورت عمودی و 60 کوچه به صورت افقی دارد که به صورت مشبک و بسیار زیبا طراحی شده اند.

تهرانپارس از ادغام محلات مختلفی تشکیل شده که 4 فلکه اصلی دارد. میدان قمر بنی هاشم  به عنوان فلکه اول، چهارراه اشراق به عنوان فلکه دوم و فلکه سجادیه تحت عنوان فلکه سوم تهرانپارس شناخته می شوند. فلکه چهارم تهرانپارس نیز پس از احداث بزرگراه زین الدین، حذف شده است. در گذشته بلوار اصلی تهرانپارس به نام آرش تیرانداز شناخته می شده که امروزه به ‌نام آیت الله خوشوقت تغییر پیدا کرده است. تیراندازی، شاهد، حجر بن عدی، بابا یوسفی، رشید، فرجام، خوشوقت، صادقی، زهدی، بهشت، واثقی و … از جمله خیابان های مهم این محدوده می باشند.

محدوده تهرانپارس از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به بزرگراه شهید زین الدین
  • از جنوب به بزرگراه یاسینی و خیابان دماوند
  • ار شرق به بزرگراه زین الدین
  • از غرب به بزرگراه باقری

نحوه دسترسی به محله تهرانپارس

به دلیل مجاورت این محله به بزرگراه ها ی اصلی، تهرانپارس یکی از محلات با دسترسی عالی می باشد. همچنین خیابان کشی ها و بافت شهرسازی منظم این محدوده، باعث شده تا دسترسی مناسبی داشته باشد.

دسترسی به تهرانپارس با خودروی شخصی: برای رفتن به تهرانپارس با خودروی شخصی می توانید از بزرگراه های زین الدین، یاسینی، باقری، شهید سلیمانی و خیابان دماوند استفاده نمایید.

دسترسی به تهرانپارس با مترو: برای رفتن به تهرانپارس با مترو نیز می توان از خط 2 مترو تهران استفاده کرد و با پیاده شدن در ایستگاه تهرانپارس خود را به این بخش تهران رساند.

دسترسی به تهرانپارس با اتوبوس: خط 1 اتوبوس تندروی تهران (بی آر تی) جهت رفتن به محله تهرانپارس با اتوبوس مناسب می باشد.

دسترسی به تهرانپارس با تاکسی: برای رفتن به تهرانپارس با تاکسی نیز می توانید از تاکسی های خطی و گذری و یا ایستگاه های تاکسیرانی این محله استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *