قالیشویی جردن

قالیشویی جردن با 30 سال سابقه فعالیت در حوزه شستشوی فرش، بهترین خدمات را با بالاترین امکانات و دستگاه ها به شما ارائه می نماید. بنابراین اگر به دنبال بهترین قالیشویی هستید تا فرش های خود را همچون روز اول نو، براق و جذاب تحویل بگیرید، قالیشویی محدوده جردن بهترین انتخاب شماست. پرسنل آموزش دیده ما سال هاست که تجربه شستشوی انواع فرش را داشته و بنابراین شما می توانید با خیالی آسوده و بدون نگرانی از خراب شدن فرش خود، شستشوی آن را به ما بسپارید.

تمامی خدمات ما تحت نظر اتحادیه قالیشویان تهران بوده و با برگه ضمانت نامه کتبی ارائه خواهد شد. همچنین تمامی خدمات ما به عنوان یک قالیشویی خوب در جردن بیمه شده است و بنابراین نیازی به هیچگونه نگرانی بابت آسیب یا خرابی فرش نیست.

محدوده جردن تهران کجاست؟

محدوده جردن تهران کجاست؟

خیابان نلسون ماندلا یا آفریقا که در گذشته با نام محله جردن شناخته می شده، امروزه در مناطق 1، 3 و 6 شهرداری تهران واقع شده است. این محله یکی از مناطق شمال شهر تهران است که به صورت شمالی- جنوبی امتداد دارد. این محله چیزی حدود 6 کیلومتر وسعت دارد و یکی از محلات بزرگ تهران است.

محدوده جردن یکی از محلات لوکس شهر تهران است که با دسترسی مناسبی که دارد، معمولا بسیار پر تردد بوده و در تمام طول سال پر رفت و آمد است. این منطقه مرفه نشین تهران نیز بافتی پیشرفته دارد و انبوه ساخت و ساز ها در آن، باعث شده تا امروزه ظاهری مدرن پیدا کند. این محله شمال تهران بافتی اداری- تجاری دارد.

محله جردن از اطراف به خیابان ها و بزرگراه های زیر محدود می شود:

  • از شمال به خیابان مریم و محله الهیه
  • از جنوب به میدان آرژانتین و پایانه بیهقی
  • از شرق به خیابان ولیعصر
  • از غرب به بزرگراه مدرس

نحوه دسترسی به جردن

خیابان جردن با وجود وسعت و بزرگراه ها و خیابان های مهمی که در اطراف خود دارد، دسترسی مناسبی نیز دارد. بلوار میرداماد، بزرگراه مدرس، میدان آرژانتین، بزرگراه همت، خیابان ولیعصر، بزرگراه حقانی، میدان ونک، تونل نیایش، الهیه، خیابان ظفر، خیابان وزرا، خیابان گاندی، امانیه، خیابان بیهقی، کاووسیه و … می توانند برای دسترسی آسان به این محله تهران به شما کمک کنند. برای رسیدن به این منطقه از تهران می توانید از طریق اتومبیل شخصی و یا وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید.

دسترسی به جردن با خودروی شخصی: برای رفتن به جردن با خودروی شخصی می توانید از طریق بزرگراه‌ مدرس، بزرگراه میردادماد، بزرگراه همت، بزرگراه رسالت و حقانی اقدام کنید.

دسترسی به جردن با مترو: برای رفتن به جردن با مترو می توانید از طریق ایستگاه های مترو میرداماد، شهید صدر، مصلی و یا حقانی استفاده کنید.

دسترسی به جردن با اتوبوس: برای رفتن به جردن با اتوبوس نیز می توانید از طریق پایانه های اتوبوسرانی متعدد در سطح شهر اقدام کنید.

دسترسی به جردن با تاکسی: ایستگاه های تاکسیرانی مختلفی نیز به مقصد جردن در مناطق 22 گانه تهران وجود دارند. خط 1237 ونک-تجریش یکی از مسیرهای دسترسی به این محله است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *