قالیشویی جمالزاده

قالیشویی جمالزاده به عنوان یک قالیشویی خوب در تهران خدمات خود را به صورت 24 ساعته در اختیار شما قرار می دهد. ما علاوه بر ارائه خدمات شستشوی انواع فرش و موکت، می توانیم خدمات مبل شویی در محل را نیز به شما ارائه کنیم. سفارش مبل شویی در محل برای ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری و … انجام خواهد شد. خدمات مبل شویی ما به کمک دستگاه های به روز قالیشویی ارائه می شود.

قالیشویی محدوده جمالزاده تلاش می کند تا جهت رفاه بیشتر همشهریان خود، ضمانت نامه کتبی نیز به مشتریان ارائه نماید. با دریافت ضمانت نامه کتبی شما می توانید بابت هرگونه آسیب احتمالی فرش خود آسوده خاطر باشید. ما به عنوان عضو رسمی اتحادیه قالیشویان با نرخ های مصوب و قیمت های مناسب، می توانیم خدمات باکیفیت و قابل قبولی را به شما ارائه نماییم. شما می توانید با ثبت سفارش آنلاین به راحتی خدمات مورد نیاز خود را در محل خود دریافت کنید.

محله جمالزاده تهران کجاست؟

محله جمالزاده تهران کجاست؟

محله جمالزاده یکی از محلات خوبی است که در منطقه 6 شهرداری تهران قرار دارد. خیابان جمالزاده از طریق خیابان آزادی، به 2 خیابان اصلی شمالی و جنوبی تقسیم شده است. محدوده جمالزاده تهران در گذشته از ادغام دو محله کشاورز غربی و نصرت به وجود آمده است. وجه تسمیه نامگذاری این خیابان نیز، سید محمدعلی جمالزاده نویسنده و مترجم ایرانی در دوران معاصر است که سبک جدید واقع گرایی در ادبیات ایران پایه گذاری نمود.

میدان انقلاب اسلامی، میدان جمهوری اسلامی و میدان رشدیه مهم ترین میدان های این محله هستند. از خیابان های مهم این محدوده نیز می توان به برادران مظفر، فریمان، فلسطین، ابوریحان، دانشگاه، شانزده آذر، منیر جاوید، اسکندری جنوبی، فرصت شیرازی، میرخانی، کارگر شمالی و جنوبی، آذربایجان، باستان، چنگیزی، بهزاد، کلهر و … اشاره کرد.

محله جمالزاده از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به خیابان کشاورز
  • از جنوب به پاستور
  • از شرق به حافظ
  • از غرب به خوش شمالی و جنوبی

نحوه دسترسی به محله جمالزاده تهران

محله جمالزاده به دلیل نزدیکی به خیابان های اصلی و مهم تهران، دسترسی مناسبی دارد. برای رفتن به این محله نیز همچون سایر محلات تهران، می توانید از وسایل حمل و نقل عمومی و یا خودروهای شخصی استفاده نمایید.

دسترسی به جمالزاده با خودروی شخصی: برای رفتن به محله جمالزاده با خودروی شخصی می توانید از خیابان انقلاب اسلامی و تونل توحید استفاده کنید.

دسترسی به جمالزاده با مترو: برای رفتن به جمالزاده با مترو می توانید از خط 4 یا 7 مترو تهران استفاده کرده و در ایستگاه توحید پیاده شوید.

دسترسی به جمالزاده با اتوبوس: پایانه های اتوبوسرانی متعددی نیز در محدوده جمالزاده (خیابان انقلاب اسلامی، کارگر شمالی و جنوبی و توحید) وجود دارند که دسترسی شما را به این محله آسان می نمایند.

دسترسی به جمالزاده با تاکسی: برای رفتن به محله جمالزاده با تاکسی نیز می توانید از ایستگاه های تاکسیرانی و یا تاکسی های عبوری استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *