قالیشویی جمال آباد

قالیشویی جمال آباد یکی از قالیشویی های واقع در منطقه 1 است که با ارائه خدمات 24 ساعته به مشتریان خود، توانسته دغدغه های بسیاری از خانواده های این محدوده را بابت شستشوی انواع فرش و موکت برطرف نماید. علاوه بر خدمات قالیشویی و موکت شویی شما می توانید خدمات مبل شویی را نیز از ما بخواهید.

ما به عنوان یک قالیشویی خوب در جمال آباد می توانیم با از بین بردن انواع لکه های فرش و موکت و شستشوی با کیفیت به کمک دستگاه های پیشرفته و مواد شوینده عالی، علاوه بر زیبایی، بر طول عمر فرش های شما نیز بیفزاییم. بنابراین شما عزیزان می توانید بدون نگرانی از انواع مشکلات احتمالی پس از شستشوی فرش، شستشوی انواع فرش و موکت خود را به ما بسپارید.

محدوده جمال آباد تهران کجاست؟

محدوده جمال آباد تهران کجاست؟

خیابان شهید شفیعی یا جمال آباد یکی از خیابان های محدوده نیاوران است. خیابان جمال آباد در ناحیه 4 منطقه 1 شهرداری تهران واقع شده است. این محدوده در قسمت شرقی منطقه 1 قرار دارد و 3 محدوده را شامل می شود. این محدوده جزو شمیرانات تهران با آب و هوای سردسیری است.

  • از ابتدای خیابان نیاوران واقع در میدان قدس آغاز شده و تا خیابان زمانی امتداد دارد.
  • از بالای میدان نیاوران (از خیابان جهانشاهی) آغاز شده و تا خیابان نورافشار (شهید پشت کوهی) امتداد دارد.
  • از بلوار اوشان یا شهید مژدی شروع شده و تا خیابان رضوان امتداد دارد.

از جمله خیابان های اطراف محدوده جمال آباد تهران می توان به خیابان مینا، خیابان نور افشار، خیابان جهانشاهی، خیابان صنوبر، خیابان آمنه، بن بست گل، خیابان عسکری، خیابان پریسا، بن بست آهو، خیابان هشتم، خیابان مینا و خیابان خبیر اشاره کرد.

نحوه دسترسی به خیابان جمال آباد

خیابان جمال آباد به دلیل قرارگیری در محدوده منطقه 1 تهران و نزدیکی به محدوده نیاوران، دسترسی بسیار مناسبی دارد. شما می توانید برای رفتن به این محدوده شهر تهران از وسایل حمل و نقل عمومی و یا خودروهای شخصی استفاده کنید.

دسترسی به جمال آباد با خودروی شخصی: برای رفتن به جمال آباد با خودروی شخصی می توانید از بلوار دکتر باهنر و بلوار شهید پورابتهاج اقدام نمایید.

دسترسی به جمال آباد با مترو: برای رفتن به جمال آباد با مترو می توانید از طریق خط 1 مترو تهران و پیاده شدن در ایستگاه مترو تجریش خود را به محدوه جمال آباد برسانید. همچنین می توانید از طریق ایستگاه قیطریه این خط مترو تهران نیز استفاده کنید.

دسترسی به جمال آباد با اتوبوس: برای رفتن به نیاوران با اتوبوس نیز می توانید از خط 7 اتوبوس تندرو تهران استفاده کنید و در پایانه تجریش پیاده شده و خود را به جمال آباد برسانید.

دسترسی به جمال آباد با تاکسی: برای رفتن به جمال آباد با تاکسی نیز می توانید از خطوط تاکسی خطی و یا خطوط تاکسی های محدوده نیاوران استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *