قالیشویی برق آلستوم،قالیشویی محدوده برق آلستوم،قالیشویی نزدیک برق آلستوم،قالیشویی در برق آلستوم

قالیشویی برق آلستوم به عنوان بهترین قالیشویی تهران، خدمات شست و شوی انواع قالی و فرش ماشینی و دستباف و همینطور انواع موکت را ارائه می دهد. ما به عنوان یک قالیشویی خوب در برق آلستوم بهترین و منصفانه ترین تعرفه ها را داریم. تعرفه های ما مطابق با نرخ اعلام شده اتحادیه قالیشویان بوده و بنابراین مشتریان ما می توانند بابت هزینه خدمات ما آسوده خاطر باشند.

ما به پشتوانه 30 سال فعالیت صادقانه در زمینه قالیشویی و موکت شویی امروزه عضو رسمی اتحادیه قالیشویان هستیم و تلاش می کنیم تا خدمات باکیفیتی را انجام دهیم. ما با دریافت عنوان واحد نمونه در سال های 96 و 97 و 98 هم اکنون وظیفه خود می دانیم که با ارائه خدمات بی نظیر، مشتریان خود را حتی بیش از قبل راضی نگه داریم.

محله برق آلستوم کجاست؟

محله برق آلستوم کجاست؟

محله برق الستوم یکی از محلات خوب شمال غربی تهران است که در منطقه 2 شهرداری تهران قرار دارد. شاید در نگاه اول، مهم ترین چیزی که درمورد محله برق آلستوم به چشم بیاید، نام آن است. نام این محله درواقع به دلیل وجود کارخانه ای با همین نام است. آلستوم نام یک دانشمند فرانسوی بوده است که در اواخر دهه 30 بانی ساخت این کارخانه بوده است. کارخانه برق آلستوم درواقع در خیابان شهید جهانی نسب تاسیس شد و در گذشته چیزی حدود 50 درصد از برق تهران را تامین می نمود. محله برق آلستوم بعدها به دلیل مهاجرت هموطنان یزدی با نام محله یزدی ها نیز شناخته شد. همچنین نام دیگری که اغلب برای این منطقه از ستارخان شنیده می شود، محله شصت دستگاه ‌یزدی ‌ها می باشد. یزدی ها پس از مهاجرت به این محله، تعداد 60 دستگاه ساختمان برای خود ساختند که همین موضوع باعث شده تا این محله با این نام نیز شناخته شود.

از جمله خیابان های مهم محله جهانی نسب می توان به خیابان جهانی نسب، نیرو، رحیمی اصل، حاجی پور امیر، تکبیری، جلیل پور، غلامی و … اشاره کرد.

این محله از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به بزرگراه جلال آل احمد
  • از جنوب به خیابان ستارخان
  • از شرق به بزرگراه شیخ فضل الله نوری و تهران ویلا
  • از غرب به بزرگراه یادگار اماملستوم کهآ

نحوه دسترسی به محله برق آلستوم

محله برق آلستوم به دلیل نزدیکی به محله ستارخان دسترسی بسیار مناسبی دارد. برای رفتن به این محدوده می توان از وسایل حمل و نقل عمومی و یا خودروی شخصی استفاده نمود.

دسترسی به محله برق آلستوم با خودروی شخصی: برای رفتن به برق آلستوم با خودروی شخصی می توانید از بزرگراه های جلال آل احمد، یادگار امام، و شیخ فضل الله نوری کمک بگیرید.

دسترسی به محله برق آلستوم با مترو: برای رفتن به برق آلستوم با مترو می توانید از خط 2 مترو تهران استفاده کرده و در ایستگاه های طرشت یا صادقیه پیاده شوید و خود را به این محله برسانید. همچنین می توانید از خط 7 مترو تهران استفاده کرده و در ایستگاه توحید پیاده شوید.

دسترسی به محله برق آلستوم با اتوبوس: برای رفتن به برق آلستوم با اتوبوس می توانید از خط 4 اتوبوس تندروی تهران استفاده نمایید و در ایستگاه توحید پیاده شوید.

دسترسی به محله برق آلستوم با تاکسی: ایستگاه های تاکسی متعددی نیز به مقصد برق آلستوم و ستارخان در نقاط مختلف شهر وجود دارد که شما را به این محله می رساند. ایستگاه تاکسی زیر پل یادگار امام یکی از آن هاست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *