قالیشویی بهبودی،قالیشویی محدوده بهبودی،قالیشویی نزدیک بهبودی،قالیشویی محدوده بهبودی

قالیشویی بهبودی ارائه دهنده خدمات شستشوی فرش و موکت و همچنین مبل شویی می باشد. شستشوی تخصصی با رعایت موازین اسلامی از جمله ویژگی های اصلی تمامی خدمات ماست. ما به عنوان یک قالیشویی خوب در بهبودی به کمک تکنسین های باتجربه و حرفه ای خود، توانسته ایم عنوان واحد نمونه سال را سه سال متوالی دریافت کنیم.

ارائه خدمات قالیشویی در بهبودی با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و مواد شوینده استاندارد انجام می شود. ما امروزه تلاش می کنیم تا همگام با تکنولوژی های روز دنیا گام برداریم و دستگاه های به روز قالیشویی را جهت خدمت رسانی بهتر به مشتریان خود خریداری نماییم. همچنین امروزه ما با ایجاد پورتال تخصصی و امکان ثبت سفارش آنلاین قالیشویی برای شما، دریافت خدمات خود را برای شما بسیار آسان نموده ایم.

محله بهبودی تهران کجاست؟

محله بهبودی تهران کجاست؟

محله بهبودی یکی دیگر از محلات شمال غرب تهران است که بخش اعظم آن در منطقه 2 شهرداری تهران قرار دارد. محله بهبودی درواقع به خیابان بهبودی و خیابان های منتهی شده به آن گفته می شود. خیابان بهبودی بین خیابان ستارخان و خیابان آزادی واقع شده است.

از جمله خیابان های مهم محله بهبودی تهران می توان به بشیر، مهاجر، نصرت غربی، خوش شمالی، نیایش غربی، بقال باشی قدیمی، جنایی، فردوسی، کوثر، پیروز، اسلامی، شکاری، شاهین، مازیار و … اشاره کرد.

محدوده بهبودی از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به خیابان ستارخان
  • از جنوب به خیابان آزادی
  • از شرق به تونل توحید
  • از غرب به شادمان

نحوه دسترسی به محله بهبودی تهران

برای رفتن به محدوده بهبودی تهران می توانید از مترو و وسایل شخصی استفاده کنید. همچنین ایستگاه های اتوبوس و تاکسی های مختلفی نیز در این محله فعالیت دارند.

دسترسی به بهبودی با خودروی شخصی: برای رفتن به بهبودی با خودروی شخصی می توانید از بزرگراه شهید چمران، تونل توحید، بزرگراه یادگار امام، خیابان ستارخان و خیابان آزادی استفاده کنید.

دسترسی به بهبودی با مترو: برای رفتن به محله بهبودی می توانید از خط 7 یا 4 مترو تهران استفاده کرده و در ایستگاه توحید پیاده شوید. همچنین می توانید جهت رفتن به محدوده بهبودی با مترو از خط 2 مترو تهران استفاده کرده و در ایستگاه شادمان پیاده شوید.

دسترسی به بهبودی با اتوبوس: برای رفتن به بهبودی با اتوبوس نیز می توانید از خط 4 اتوبوس تندرو تهران استفاده کرده و در ایستگاه توحید پیاده شوید. همچنین می توانید از خط 1 اتوبوس تندرو یا بی آر تی تهران استفاده کنید و در ایستگاه توحید یا بهبودی پیاده شوید.

دسترسی به بهبودی با تاکسی: برای رفتن به بهبودی با تاکسی نیز می توانید از ایستگاه های تاکسی واقع در محلات اطراف و یا تاکسی های گذری در این محله استفاده نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *