قالیشویی میدان توحید،قالیشویی نزدیک میدان توحید،قالیشویی محدوده میدان توحید،قالیشویی در میدان توحید

قالیشویی  محدوده توحید ، شست و شوی انواع فرش های ماشینی و دستی را با استفاده از دستگاه های جدید، تمام اتوماتیک و پیشرفته قالیشویی انجام می دهد. استفاده از دستگاه های پیشرفته قالیشویی و خشک کردن فرش به ما امکان می دهد تا فرش های شما را بدون هرگونه شکستگی و یا چروک شدگی فرش، به خوبی شستشو دهیم. تمامی خدمات ما اعم از قالیشویی و همچنین خشکشویی انواع مبلمان در محدوده توحید با ارائه ضمانت نامه کتبی و با بالاترین سطح کیفیت توسط تکنسین ها و استادکاران حرفه ای قالیشویی انجام می شود.

ما به عنوان بهترین قالیشویی تهران و کسب 3 عنوان واحد نمونه سال در سال های 96، 97 و 98 تلاش می کنیم تا رضایت مشتریان خود را بیش از پیش جلب نماییم. شما می توانید جهت استفاده از خدمات قالیشویی محدوده توحید تهران روی ما حساب کنید.

محله توحید تهران کجاست؟

محله توحید تهران کجاست؟

محدوده توحید یکی از محلات قدیمی است که در منطقه 2 شهرداری تهران قرار دارد. این محله در مرز بین منطقه 2 و 6 شهرداری تهران است که پیشینه تاسیس آن به دهه 40 باز می گردد. اهالی اولیه ساکن در این محدوده، مهاجران روسی بودند که پس از آن یزدی ها و معماران اصفهانی در آن ساکن شدند. محله توحید یکی از محلات با بافت سنتی و قدیمی تهران است که بین خیابان ستارخان و آزادی واقع شده است.

از جمله خیابان های مهم محدوده توحید تهران می توان به نیایش غربی، پرچم غربی، ستایش، خوشرو، صالحیان، شادمهر و … اشاره کرد.

محله توحید از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به خیابان ستارخان
  • از جنوب به خیابان آزادی
  • از شرق به تونل توحید
  • از غرب به بزرگراه یادگار امام

نحوه دسترسی به محله توحید

وجود ایستگاه های مترو و اتوبوس بی آر تی در این محدوده بدون شک باعث دسترسی آسان افراد به محله توحید شده است. همچنین ایستگاه های تاکسی فعال زیادی نیز به مقصد توحید کار می کنند و شما را همه روز به این محله می رسانند. وجود بزرگراه های نزدیک این محدوده نیز امکان دسترسی آسان به توحید را فراهم می نمایند.

دسترسی به توحید با خودروی شخصی: برای رفتن به محله توحید با خودروی شخصی می توانید از تونل توحید، بزرگراه یادگار امام و یا خیابان های ستارخان و آزادی استفاده کنید.

دسترسی به توحید با مترو: ایستگاه توحید در محل تلاقی خط 7 و خط 4 متروی تهران می تواند شما را در رفتن به توحید با مترو یاری کند. همچنین ایستگاه شادمان خط 2 مترو تهران نیز می تواند شما را به مقصد محله توحید نزدیک نماید. ایستگاه شادمان محل تلاقی خط 2 و خط 4 مترو تهران نیز می تواند در دسترسی به توحید مناسب باشد.

دسترسی به توحید با اتوبوس: برای رفتن به توحید با اتوبوس نیز می توانید از خط 1 یا خط 4 اتوبوس تندروی تهران استفاده کرده و در ایستگاه توحید یا باقرخان پیاده شوید. ایستگاه بهبودی خط 1 اتوبوس بی آر تی تهران نیز می تواند در دسترسی به محدوده توحید مورد استفاده قرار گیرد.

دسترسی به توحید با تاکسی: برای رفتن به توحید با تاکسی نیز می توانید از میدان آزادی، مترو صادقیه، ستارخان و سایر محلات نزدیک این محدوده به مقصد توحید استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *