قالیشویی زرگنده

قالیشویی زرگنده به صورت کاملا مکانیزه انواع فرش ها و موکت های شما را شستشو می دهد. ما به عنوان یک قالیشویی خوب در زرگنده در شستشوی حرفه ای انواع فرش و موکت تخصص داریم. تکنسین های ماهر با استفاده از مواد شوینده استاندارد و دستگاه های پیشرفته، فرش ها را بدون آسیب دیدن تمیز می کنند.

ما با سال ها تجربه فعالیت در زمینه شستشوی انواع فرش و موکت، افتخار داریم که به عنوان واحد نمونه سال های 96 و 97 و 98 شناخته شده ایم. شما می توانید با خاطری آسوده انواع خدمات موکت شویی، فرش شویی و مبل شویی را از ما بخواهید. انواع خدمات شستشوی فرش و موکت ما با رعایت کامل اصول مذهبی و دینی برای شستن فرش های نجس شده انجام می شود. ما می توانیم با بالاترین کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن فرش های شما را شستشو دهیم.

محله زرگنده تهران کجاست؟

محله زرگنده تهران کجاست؟

محله زرگنده یکی از محلات خوب شمال شرق تهران است که در منطقه 3 شهرداری تهران واقع شده است. زرگنده بافتی اداری مسکونی دارد. در این محدوده خانه های ویلایی نوساز زیادی با متراژ بالا وجود دارد. محله زرگنده یکی از محلات نزدیک تجریش است. مهم ترین خیابان این محدوده، خیابان ظفر است. همچنین از دیگر خیابان های مهم این محله می توان به خیابان دانشگر، امامزاده، کوی آبادی، شکرآی، قلی پور اردکانی و … را نام برد. به طورکلی زرگنده یکی از محلات خوش آب و هوا و نیمه مرفه در شمال تهران است که طرفداران زیادی دارد.

وجه تسمیه نام زرگنده که بر روی این محله گذاشته شده است به کشف سکه ‌ها، لوازم، جواهرات، اموال، اشیا و کوزه‌ های با ارزشی که مردم در گذشته های دور درون این تپه ها چال کرده بودند و پس از آن افراد دیگر آن ها را پیدا کرده و استخراج کرده بودند، باز می گردد.

محدوده زرگنده از اطراف با بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به بزرگراه صدر
  • از جنوب به محله قلهک
  • از شرق به خیابان شریعتی
  • از غرب به بزرگراه مدرس

نحوه دسترسی به زرگنده

محله زرگنده به دلیل نزدیکی به تجریش و همچنین قرار گرفتن در شمال شهر تهران، یکی از محلات با دسترسی مناسب است. شما می توانید جهت رفتن به این محله از اتوبوس، مترو، تاکسی و یا خودروی شخصی استفاده نمایید.

دسترسی به زرگنده با خودروی شخصی: برای رفتن به زرگنده با خودروی شخصی می توانید از بزرگراه صدر، بزرگراه مدرس و یا خیایان شریعتی اقدام کنید.

دسترسی به زرگنده با مترو: برای رفتن به زرگنده با مترو نیز می توانید از خط 1 مترو تهران استفاده کرده و در ایستگاه های قلهک یا صدر پیاده شوید و سپس به کمک تاکسی ها و اتوبوس های موجود، خود را به زرگنده برسانید.

دسترسی به زرگنده با اتوبوس: برای رفتن به زرگنده با اتوبوس می توانید از خط 7 اتوبوس تندرو تهران استفاده کنید.

دسترسی به زرگنده با تاکسی: برای رفتن به زرگنده با تاکسی نیز می توانید از تاکسی های گذری و یا تاکسی های خیابان شریعتی استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *