قالیشویی زعفرانیه

قالیشویی زعفرانیه خدماتی ویژه را با قیمتی مناسب برای ساکنین این محدوده در نظر گرفته است. سرویس دهی به این منطقه به طور منظم انجام می شود. همچنین خدمات ما برای فرش های خیس و آب افتاده در کمترین زمان ممکن به صورت 24 ساعته حتی در تعطیلات انجام خواهد شد.

ما با دارا بودن جواز رسمی از اتحادیه قالیشویان تهران توانسته ایم خدمات متنوع و گسترده خود را در سراسر کلان شهر تهران و حومه به مشتریان خود عرضه کنیم. همچنین با استفاده از بهترین متد های شستشو براساس نوع فرش، ارائه ضمانت نامه و محاسبه قیمت طبق تعرفه اتحادیه امروزه توانسته ایم طی بیش از سال 30 سال فعالیت خود، رضایت مشتریان را جلب نماییم.

زعفرانیه تهران کجاست؟

زعفرانیه یکی از مناطق لوکس شمال شهر تهران

زعفرانیه یکی از مناطق لوکس شمال شهر تهران است که در کوهپایه‌ های البرز قرار گرفته است. زعفرانیه یکی از محلات قدیمی تهران است. این منطقه ترکیبی از شهرسازی مدرن و سنتی دارد. درواقع در کنار ساخت و سازهای مدرن و برج ها و آپارتمان های لوکس، شما می توانید بافت قدیمی و سنتی این محله روستایی را نیز به خوبی مشاهده کنید. محدوده زعفرانیه در منطقه ۱ شهرداری تهران واقع شده و جمعیتی حدود ۲۴ هزار نفر دارد.

زعفرانیه در منطقه شمیرانات تهران واقع شده و یکی از محلات پرطرفدار تهران به شمار می رود. زعفرانیه درواقع روستایی در شمال غربی محله تجریش است که بین سعدآباد و ولنجک واقع شده است.

زعفرانیه از اطراف به مناطق زیر محدود می شود:

  • از شمال به ارتفاعات کلک چال و آبریز کوه
  • از جنوب به خیابان ولیعصر و محمودیه
  • از غرب به ولنجک
  • از شرق به تجریش

نحوه دسترسی به زعفرانیه

زعفرانیه با وجود جمعیت نسبتا زیادی که دارد، محله ای آرام است و دسترسی به آن بسیار آسان انجام می شود.

دسترسی به زعفرانیه با خودروی شخصی: برای رفتن به زعفرانیه با خودروی شخصی، می توانید از طریق بزرگراه چمران و بزرگراه مدرس به پل پارک وی بروید و از طریق خیابان ولیعصر به زعفرانیه برسید. همچنین می توانید از طریق بلوار‌های شریعتی و باهنر به میدان تجریش برسید و سپس به زعفرانیه بروید.

دسترسی به زعفرانیه با مترو: ایستگاه متروی تجریش نزدیک ترین ایستگاه برای رسیدن به محدوده زعفرانیه است. برای این منظور می توانید از خط ۱ مترو تهران استفاده کنید و در اولین ایستگاه یعنی ایستگاه تجریش پیاده شوید و سپس به کمک تاکسی های موجود به زعفرانیه بروید.

دسترسی به زعفرانیه با بی ار تی: برای استفاده از بی ‌آر‌ تی جهت رسیدن به محدوده زعفرانیه نیز می توانید از اتوبوس های تندروی خیابان ولیعصر استفاده کنید.

دسترسی به زعفرانیه با تاکسی: ایستگاه تاکسی های خطی زعفرانیه در خیابان آصف است که می توانند شما را از زعفرانیه به هر نقطه ای شهر تهران برسانند. همچنین ایستگاه های تاکسی موجود در میدان تجریش و ولنجک نیز می توانند شما را به نقاط مختلف شهر برسانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *