قالیشویی ستاری

قالیشویی ستاری با قدمت 30 ساله، هم اکنون متخصص شستشوی انواع فرش های دستباف و ماشینی می باشد. قالی شویی محدوده ستاری تهران با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز و همچنین استفاده از مجهزترین دستگاه های شستشو به عنوان بهترین قالیشویی در سال های 96 و 97 و 98 از سمت اتحادیه شناخته شده است. ما با استفاده از کادری مجرب و بهره گیری از مواد شوینده استاندارد، قادر به ارائه خدماتی ممتاز در زمینه شستشوی انواع فرش های شما هستیم.

ما می توانیم خدمات شستشوی فرش و موکت را علاوه بر واحد های مسکونی، به واحد های تجاری و اداری و حتی مساجد و حسینه ها نیز ارائه نماییم. ما معتقدیم که بهره مندی از نظافت و سلامت عمومی حق همه مردم است. در این راستا با راه اندازی سامانه جامع قالیشویی خود، تلاش کرده ایم تا با حذف واسطه ها، بتوانید خدمات با کیفیت قالیشویی را مستقیما از کارخانه دریافت نمایید.

محله ستاری تهران کجاست؟

محدوده ستاری به بزرگراه ستاری و خیابان های اطراف آن گفته می شود که در منطقه 5 تهران قرار دارد. محله ستاری در غرب و شمال غربی تهران واقع شده است. این بزرگراه از شهرک اکباتان و بزرگراه لشگری آغاز می شود و تا میدان دانشگاه (دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات) امتداد دارد. در گذشته این بزرگراه، نور نام داشته است. وجه تسمیه بزرگراه شهید ستاری، نام شهید منصور ستاری است که یکی از فرماندهان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران بوده است. در محدوده شهید ستاری تهران می توانید اغلب خانه ها و آپارتمان های نوسازی را پیدا کنید.

با بزرگراه های آب شناسان، شهید همت، حکیم و شهید فهمیده نیز از محدوده بزرگراه شهید ستاری تهران عبور می کنند. محلات مهمی همچون پونک، شهرک اکباتان، فردوس، جنت آباد و باغ فیض در اطراف این محدوده واقع شده اند.

محدوده ستاری از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به میدان دانشگاه
  • از جنوب به بزرگراه لشگری
  • از شرق به کوی بیمه، ابوذر، پونک و فردوس
  • از غرب به جنت آباد و بزرگراه باکری
ایاب و ذهاب رایگان با ثبت سفارش آنلاین خدمات
ایاب و ذهاب رایگان با ثبت سفارش آنلاین خدمات

نحوه دسترسی به محدوده ستاری

این محدوده به دلیل نزدیکی به بزرگرا های اصلی تهران و همچنین نزدیکی با مناطق مهم و بزرگی همچون پونک و …، دسترسی مناسبی دارد. دسترسی مناسب این محدوده باعث شده تا خانواده های زیادی این محله تهران را برای زندگی کردن انتخاب نمایند.

دسترسی به محله ستاری با خودروی شخصی: برای رفتن به محدوده ستاری با خودروی شخصی می توانید از بزرگراه شهید ستاری، بزرگراه همت، بزرگراه آب شناسان، بزرگراه لشگری، بزرگراه حکیم، بزرگراه آیت الله کاشانی، بزرگراه شهید فهمیده استفاده نمایید.

دسترسی به محله ستاری با مترو: خط 6 مترو تهران و پیاده شدن در ایستگاه شهید ستاری جهت دسترسی به این محدوده مناسب است.  همچنین برای رفتن به محله ستاری با مترو می توانید از خط 3 مترو تهران استفاده کرده و در ایستگاه های بیمه یا شهرک اکباتان پیاده شوید.

دسترسی به محله ستاری با اتوبوس: برای رفتن به محله ستاری با اتوبوس نیز می توانید از ایستگاه های اتوبوس محدوده بزرگراه ستاری، فردوس شرقی، ناصر حجازی، بزرگراه آیت الله کاشانی، خلیل آبادی، بلوار لاله شرقی، بلوار میرزا بابایی، زیتون و … استفاده نمایید.

دسترسی به محله ستاری با تاکسی: تاکسی های گذری و ایستگاه های تاکسیرانی متعددی در محدوده ستاری فعالیت دارند که جهت دسترسی آسان به این محدوده مناسب می باشند.

تعرفه قالیشویی ستاری

شرح خدماتهزینه
شستشوی فرشهای دستبافتکارشناسان ما در منزل قیمت میدهند (بازدید رایگان)
شستشوی فرشهای ماشینیاز متری۳۵۰۰۰
شستشوی فرشهای ماشینی فانتزیازمتری۴۵۰۰۰تومان
شستشوی فرش زرونیماز تخته ای۷۰,۰۰۰ تومان
شستشوی قالیچهاز تخته ای۱۲۰,۰۰۰ تومان
شستشوی ریشه و شیرازه فرش ماشینیاز متری۶۰,۰۰۰ تومان الی ۱۰۰,۰۰۰ تومان
حق سرویس۵۸,۰۰۰ تومان
شستشوی مبلماناز ۸۸۰,۰۰۰ تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *