قالیشویی سعادت آباد

قالیشویی در سعادت آباد

خدمت دیگری از کارخانه بزرگ قالیشویی توحید
در هر کجای سعادت آباد که هستید نزدیک ترین قالیشویی سعادت آباد به شما، قالیشویی توحید است.

می دانید اگر به جای تماس تلفنی به صورت آنلاین خدمات قالیشویی محدوده سعادت آباد را، سفارش دهید 15%  تخفیف خواهید گرفت؟؟

پس همین حالا روی بنر زیر کلیک کرده و سفارش خود را ثبت کنید.

قالیشویی سعادت آباد و تخفیفات ویژه آن

 

چرا خدمات قالیشویی در سعادت آباد با کارخانه قالیشویی توحید؟

  • قالیشویی توحید با 33 سال سابقه درخشان و اخذ نشان برترین قالیشویی سال برای سه سال پیاپی دارای شعب بسیاری در سرتاسر تهران بزرگ و به صورت ویژه در سعادت آباد است. اگر در محدوده سعادت آباد ساکن هستید آیا یک قالیشویی با سابقه با چندین نشان برتری نمی تواند بهترین انتخاب برای سپردن فرش دست بافت شما باشد؟
  • در کارخانه قالیشویی توحید صفر تا 100 خدمات قالیشویی به صورت اتوماتیک و بدون دخالت دست انجام میشود. قطعا یک قالیشویی مکانیزه که دارای تجهیزات مدن و پیشرفته ای است می تواند بهترین انتخاب برای خدمات قالیشویی سعادت آباد باشد.
  • شستشوی فرش بدون آسیب دیدگی، بدون تغییر رنگ و از همه مهمتر در کوتاه ترین زمان ممکن سه اصل مهم در انتظارات مشتری از یک قالیشویی معتبر است. قالیشویی توحید به علت دارا بودن سه اصل فوق توانسته نشان برترین قالیشویی سال را برای 3 سال پیاپی اخذ نماید. پس به حق می توان گفت بهترین گزینه برای خدمات قالیشویی سعادت آباد، قالیشویی توحید است.

خدمات خوب با قیمت مناسب به اضافه تخفیف سفارش آنلاین

با وجود این سه نکته حائز اهمیت در قالیشویی توحید، به نظر شما بهترین انتخاب برای سفارش خدم ات قالیشویی سعادت آباد کدام کارخانه است؟

قابل توجه ساکنین محدوده سعادت آباد: اول از مزایای خدمات قالیشویی سعادت آباد کارخانه توحید آگاه شوید، بعد قیمت ها را مقایسه کنید، در نهایت با آگاهی کامل انتخاب کنید.

مزایای قالیشویی محدوده سعادت آباد با کارخانه قالیشویی توحید

کارخانه قالیشویی توحید با برخورداری از کادری متخصص، تجهیزاتی مدرن و از همه مهمتر 33 سال تجربه می‌تواند در کوتاه ترین زمان ممکن شستشوی فرش های شما را انجام دهد.

با وجود ترافیک سنگین در محدوده سعادت آباد، با پرسنل حمل و نقل کارخانه قالیشویی توحید، در زمان خود برای شستشوی قالی صرفه جویی کنید. انتقال فرش به صورت لول و کاور شده وجه تمایز ما با سایر قالیشویی هاست.

قیمت رقابتی و تخفیف ویژه به اعضای باشگاه مشتریان و کاربران وب سایت از دیگر مزایای خدمات قالیشویی سعادت آباد کارخانه قالیشویی توحید است.

خدمات قالیشویی نزدیک سعادت آباد

اگر ساکن منطقه 2 و به صورت ویژه سعادت آباد هستید و به دنبال بهترین قالیشویی برای شستشوی فرش دست بافت، ماشینی، شستشوی مبل و یا موکت های خود می‌گردید، ما به شما قالیشویی توحید را پیشنهاد می‌کنیم.

قالیشویی توحید با کادری متخصص برای شستشوی انواع فرش ماشینی و دست بافت شما تجهیزات پیشرفته و ویژه ای را دارا می‌باشد که می‌تواند شستشوی فرش‌ها را با بهترین کیفیت، بدون آسیب دیدگی و در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت کاملا مکانیزه به عهده بگیرد.

شستشوی مبل معمولاً در خانه اگر به صورت دستی انجام شود تبعات جبران ناپذیری برای سلامت ظاهر مبل‌ها به همراه خواهد داشت، به خصوص به این علت که فرایند تخلیه آب چرک از آن به درستی صورت نمی‌پذیرد. کارخانه قالیشویی توحید با بهره‌گیری از تجهیزات ویژه مبل شویی می‌تواند شستشوی مبل های شما در منطقه سعادت آباد را به عهده بگیرد.

خدمات موکت شویی و شستشوی انواع تابلوفرش دست بافت نیز از دیگر خدمات قالیشویی سعادت آباد کارخانه شستشوی فرش توحید می‌باشد.

قیمت قالیشویی در سعادت آباد

در جدول زیر می توانید به صورت کامل شاهد قیمت خدمات متفاوت قالیشویی سعادت آباد در کارخانه شستشوی فرش توحید باشید و بعد از مقایسه مجددا با ما تماس بگیرید.

قالیشویی سعادت آباد آماده خدمت به هم وطنان بوده و شست و شوی فرش و قالی شما را توسط دستگاه اتوماتیک و به شکل تیمی انجام می دهد.
شستن فرش و قالی خانه و اداره شما، توسط کارگاه و کارخانه قالیشویی توحید، با دقت تمام و رعایت نکات بهداشتی انجام می پذیرد که از لحاظ عملکرد مجموعه توحید به میزان زیادی مورد استقبال مشتریان و اتحادیه قرار گرفته است.
در منطقه سعادت آباد تهران نیز سفارش های مربوط به قالیشویی به سادگی توسط این مجموعه پذیرفته می شود.

 

تعرفه های قالیشویی سعادت آباد

قالیشویی محدوده سعادت آباد 

شاید در گذشته بسیاری از شهروندان شخصا اقدام به شست و شوی لوازم منزل می کرده اند. اما امروزه این کار بسیار بعید به نظر می آید. شستن قالی نیاز به فضای مناسب برای شست و شو و خشک کردن و پهن کردن دارد و متاسفانه چنین شرایطی در بسیاری از خانه های تهران امکان پذیر نیست. حتی در خانه هایی که حیاط دارند و بزرگ هستند، به دلایل مختلفی افراد شخصا فرش و قالی در خانه نمی شویند، مانند:

  • وجود مشغله های کاری بسیار
  • همچنین نداشتن تجهیزات و کمک کار

این ها از جمله دلایلی است که تهرانی های سعادت آباد، شخصا فرش های شان را نمی شویند. وجود خانه های آپارتمانی بسیار و نوع ساخت و سازها سبب می شود تا اکثر شهروندان شستن قالی خود را به ما بسپارند. محدوده سعادت آباد تهران نیز از این موضوع مستثنی نیست و قالیشویی توحید برای منطقه 2 تهران نیز برنامه دارد. چرا که فعالیت قالیشویی توحید محدود به یک نقطه از تهران نیست. سعادت آباد یکی از مناطق بالا شهر است که خانه های مرتفع و لوکس در آن بسیار زیاد است. زندگی شهری در این منطقه حالت مدرنیته و لوکس دارد و افراد کمتر کارهای یدی انجام می دهند.
از خیابان های معروف سعادت آباد می توان به هاشمی رفسنجانی، بلوار شهرداری، بلوار 24 متری، خیابان آسمانی ها، میدان شهید تهرانی مقدم و … اشاره کرد.

قالیشویی محدوده سعادت آباد تهران

نحوه دسترسی به سعادت آباد

محدوده سعادت آباد که در شمال غرب تهران واقع شده است، به طرق مختلف دسترسی مناسبی دارد. برای رسیدن به سعادت آباد می توانید از شریان های مهم این منطقه نظیر بلوار پاک نژاد، خیابان سرو، بلوار بهزاد، خیابان فرهنگ و بلوار شهرداری استفاده کنید. همچنین دسترسی به این محله می تواند از روش های زیر نیز صورت گیرد:

دسترسی به سعادت آباد با خودروی شخصی: برای رفتن به سعادت آباد با خودروی شخصی می توانید از اتوبان هاشمی رفسنجانی، اتوبان چمران و یا اتوبان یادگار امام به سعادت آباد برسید.

دسترسی به سعادت آباد با مترو: برای رفتن به سعادت آباد با مترو می توانید از متروی خط 7 تهران استفاده نمایید. با کمک مترو می توانید به ایستگاه صنعت بروید و از آن جا با تاکسی های خطی به سعادت آباد برسید.

دسترسی به سعادت آباد با اتوبوس: برای رفتن به سعادت آباد با خطوط اتوبوسرانی نیز می توانید از اتوبوس های ایستگاه دانشگاه شریف تا میدان صنعت استفاده کنید.

 دسترسی به سعادت آباد با تاکسی: برای رفتن به سعادت آباد با تاکسی نیز می توانید از ایستگاه های تاکسی سعادت آباد  واقع در قسمت های مختلف تهران استفاده نمایید. میدان آرژانتین، میدان صنعت(قالیشویی شهرک غرب) و میدان آزادی از جمله ایستگاه های تاکسی سعادت آباد هستند.

مراکز خرید و اماکن مهم سعادت آباد

محله سعادت آباد تهران با دارا بودن امکانات متعدد، مراکز خرید و اماکن مهم بی شمار، یکی از محلات شلوغ و پر رفت و آمد است که همه روزه پذیرای افراد مختلف از سراسر شهر تهران و دیگر شهر ها می باشد.

در زیر چند نمونه از مراکز خرید و اماکن مهم این منطقه را برمی شمریم:

1.مجتمع تجاری رویال

مرکز خرید رویال سعادت آباد 18 طبقه دارد که تنها 2 طبقه آن به 50 واحد تجاری ختصاص داده شده است و 8 طبقه دیگر مجتمع با 56 واحد، مربوط به دفاتر اداری می باشد. همچنین فودکورت تجاری رویال با دید 360 درجه تهران، یک طبقه از این مجموعه را در اختیار دارد که با انواع رستوران ایرانی، ایتالیایی و حتی فست فود پذیرای میهمانان مختلف است. طبقه دیگر از مجموع 18 طبقه این برج مجلل سعادت آباد را پارکینگ هوشمند تشکیل داده است. 6 آسانسور و 4 پله برقی موجود در این مجتمع نیز امکان جا به جایی آسان بین طبقات را برای مشتریان فراهم می نماید.

2.بوستان سعادت آباد

پارک سعادت آباد یکی از بهترین مراکز تفریحی این محدوده است. این پارک که در گذشته به نام بوستان شقایق نیز شناخته می شده، با پلکان رنگی خود به یکی از نمادهای سعادت آباد تبدیل شده است. میز شطرنج، شهربازی کودکان، آلاچیق و مسیرهای پیاده روی بسیار زیبا از دیگر ویژگی های این پارک محدوده سعادت آباد تهران است.

3. مرکز خرید پرواز

مرکز خرید پرواز سعادت آباد تهران کجاست | قالیشویی سعادت آباد

این مجتمع در محله سعادت آباد مشرف به پارک پرواز و بام تهران قرار دارد. این مرکز خرید شامل 3 طبقه تجاری، 1 طبقه اداری و 4 طبقه پارکینگ می باشد.

4.پارک ژوراسیک

پارک ژوراسیک یکی از پارک های محدوده سعادت آباد است که در سال 1392 افتتاح شد. در این پارک شما می توانید مجسمه های متحرک حیوانات ماقبل تاریخ و تندیس های غول پیکر دایناسورها را در اندازه طبیعی خود ببینید. این مجسمه ها براساس آناتومی واقعی دایناسورها با پلک ها و دست های متحرک ساخته شده اند. اضافه کردن صدای دایناسورها به این تندیس های بزرگ باعث شده تا آن ها بسیار طبیعی به نظر برسند.

5.پارک پرواز

پارک پرواز یکی از پارک های بسیار جذاب و مهم منطقه سعادت آباد تهران است که در زمینی به مساحت ۱۳۱,۳۰۳ مترمربع در سال ۱۳۸۷ تاسیس شد. وجه تسمیه نامگذاری این پارک به دلیل پرواز با پاراگلایدر در ارتفاعات این بخش بوده است که در گذشته انجام می شد. رفته رفته با گسترش فضای شهری و ساخت خانه ها و آپارتمان های مختلف در این محدوده، تپه های این بخش از تهران به عنوان محلی برای ساخت پارک در نظر گرفته شد. تا اینکه در سال 1387 این پارک با معماری هنری و بسیار زیبا توسط معماران ایرانی ساخته شد. خیابان پرواز در جنوب شرقی این بوستان نیز امروزه به عنوان خیابان شهید آهنگری شناخته می شود.

بوستان پرواز سعادت آباد تهران با اختلاف ارتفاعی که با سایر بخش های تهران دارد، به عنوان بام سعادت آباد نیز شناخته می شود و چشم انداز بسیار زیبایی از شهر تهران به شما می دهد. از جمله امکانات این بوستان مهم سعادت آباد می توان به    شهربازی روباز شامل زمین و لوازم بازی کودکان، مجسمه‌ های متعدد و المان ‌های هنری داخل بوستان، لوازم و زمین ورزشی، آلاچیق، مسجد، یادمان دفاع مقدس و مزار شهدای گمنام، ایستگاه آتش ‌نشانی و پارکینگ عمومی بوستان پرواز با گنجایش ۶۰ خودرو اشاره کرد.

6. مجموعه فلای لند

مجموعه فلای لند سعادت آباد تهران | قالیشویی سعادت آباد

مجموعه فلای لند یک مجتمع فودکورت- تفریحی است که در مجاورت پارک پرواز قرار دارد. این مجموعه شامل یک فودکورت با فضای داخلی و خارجی است که با منوی متنوع غذاهای ایرانی و خارجی و همچنین انواع نوشیدنی های سرد و گرم، بستنی، دسر و شیرینی حتما می تواند نظر افراد مختلف با سلایق متفاوت را جلب کند. مجموعه فلای لند با 2 فضای متفاوت داخلی که بسیار هیجان انگیز و زیبا طراحی شده و یک تراس بزرگ که منظره ای رو به شهر تهران دارد، پذیرای میهمانان خود می باشد. این مجموعه قابلیت رزرو برای انواع جشن ها، تولدها، میهمانی ها، دورهمی ها، ایونت های کاری و … را نیز دارا می باشد.

علاوه بر این، در فودکورت فلای لند یک پیست تیوپ‌ سواری نیز برای علاقمندان به ورزش های هیجانی وجود دارد. این مجموعه در خیابان آهنگرانی (خیابان پرواز) قرار دارد.

7. مرکز خرید سروستان

مرکز اداری- تجاری سروستان یکی از مراکز خرید شناخته شده در سعادت آباد است که در ضلع شرقی میدان کاج واقع شده است. این مرکز خرید 3 طبقه دارد که شما می توانید انواع پوشاک با برندهای مختلف و سایر اقلام مورد نیاز خود را در واحدهای تجاری طبقات مختلف این مجموعه پیدا کنید.

8.پاساژ مادر سعادت آباد

مجتمع تجاری مادر یکی از پاساژهای کوچک با چند واحد تجاری محدود است که در زمینه پوشاک آقایان، لوازم کامپیوتر، لوازم آرایشی و بهداشتی و … فعالیت دارد. این پاساژ سعادت آباد کمی بالاتر از میدان کاج واقع شده است و بیشتر شبیه به یک پاتوق است.

9. مرکز خرید کسری

مرکز خرید کسری یکی دیگر از مراکز خرید واقع در محدوده سعادت آباد تهران است. در این مرکز خرید می توانید انواع پوشاک و لوازم مختلف مورد نیاز خود را خریداری نمایید. پاساژ کسری در ضلع شمالی میدان کاج قرار گرفته و یکی از شعب رستوران های مستر دیزی نیز در آن قرار دارد.

10.مجتمع تجاری دیدار

قالیشویی سعادت آباد

مرکز خرید دیدار یکی از مراکز خرید خوب در محدوده سعادت آباد تهران است که در میدان بهرود واقع شده است. این مرکز تجاری با نمایی مدرن و زیبا یکی از ساختمان های بزرگ با انواع واحدهای تجاری فعال مختلف می باشد. در این مرکز خرید، علاوه بر واحدهای تجاری، می توانید از واحد های خدماتی نیز استفاده نمایید. هایپراستار مارکت دیدار واقع در این مجتمع، یکی از مراکز خرید روزانه و اصلی اهالی این محدوده می باشد. یک نمایشگاه فرش دستباف و تابلو فرش (فرش فام) نیز در این مجتمع تجاری واقع شده است.

همچنین مجموعه ورزشی انرژی واقع در این مرکز خرید سعادت آباد با ارائه رشته های ورزشی مختلف شامل بدنسازی، تی آر ایکس، فیتنس و کراس فیت همه روزه پذیرای علاقمندان می باشد. در باشگاه ورزشی انرژی شعبه سعادت آباد مجتمع دیدار، تمامی رشته های ورزشی در 2 سانس مخصوص بانوان و آقایان ارائه می شود.

11. مجتمع تجاری علامه

پاساژ علامه یکی دیگر از مراکز خرید محدوده سعادت آباد تهران است که خیابان علامه طباطبایی قرار دارد. واحدهای تجاری این پاساژ در زمینه های متنوعی از پوشاک گرفته تا لوازم آرایشی بهداشتی فعالیت دارند.

12.بوستان پدر

بوستان پدر یکی از بوستان های بزرگ محدوده سعادت آباد تهران است که بیش از ۱۱ هزار متر مربع وسعت دارد. این بوستان در محل باغ عبقری که در گذشته متعلق به بنیاد مستضعفان بود، احداث شده است. زمین بازی کودکان، آبنماهای متعدد و آلاچیق  از جمله امکانات این بوستان سعادت آباد تهران است.

13.مجتمع تجاری پایدار

مرکز خرید پایدار یکی دیگر از مراکز خرید محله سعادت آباد است که در خیابان سرو شرقی واقع شده است. این مجتمع تجاری بزرگ یکی از پاساژ های متعدد محدوده سعادت آباد است که با دارا بودن واحدهای تجاری متعدد، نیازهای روزمره خانواده های این محدوده را برطرف می نماید.

14.سالن سینمایی رسول مهر

سالن رسول مهر یکی از سالن های سینمای اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران است که در خیابان شهید مطهری شمالی، نبش ارغوان شرقی واقع شده است. این سالن چند منظوره سینما و تئاتر با گنجايش 194 صندلي در سال 1392 افتتاح شد. در این سالن امكان پخش حرفه ای انواع فيلم های ديجيتال و اجراي تئاتر صحنه ‌اي وجود دارد. همچنین این سالن که به صورت مشترک توسط شهرداری و استانداری استان تهران تجهیز شده است، امکان برگزاري همايش‌ هاي مختلف علمی، فرهنگی، سینمایی و … را نیز دارا می باشد.

15. مرکز تجاری سهیل

مرکز خرید سهیل سعادت آباد در خیابان علامه طباطبایی شمالی واقع شده است. این مرکز خرید در 3 طبقه با دارا بودن فروشگاه های مختلف، یکی از مراکز خرید نسبتا قدیمی این محدوده می باشد. در مرکز تجاری سهیل انواع فروشگاه های پوشاک، کیف و کفش، فرش و تابلو فرش، زیورآلات و … ارائه می شود.

16. مرکز خرید توس سعادت آباد

فروشگاه های مرکز خرید طوس واقع در خیابان علامه طباطبایی جنوبی با کاربرهای متنوع شامل انواع پوشاک، لوازم خانه و آشپزخانه، لوازم دکوری، اکسسوری و … در خدمت همشهریان عزیز می باشد.

راهکارهایی جهت افزایش طول عمر فرش

امروزه با توجه گران قیمت بودن انواع فرش ها، نگهداری صحیح از آن ها می تواند طول عمر فرش را افزایش دهد.

بنابراین در این بخش قصد داریم تا راهکارهایی را برای افزایش طول عمر فرش به شما یادآوری کنیم:

1. از مرطوب نگه داشتن فرش خودداری کنید

باقی ماندن رطوبت در الیاف فرش می تواند باعث پوسیدگی فرش شده و طول عمر آن را کاهش دهد. بنابراین از نگهداری فرش در محیط های مرطوب و یا خیس نگه داشتن آن اجتناب کنید.

همچنین از قرار دادن گلدان بدون زیرگلدانی بر روی فرش نیز خودداری کنید. آب اضافی خارج شده از انتهای گلدان ها می تواند باعث پوسیدگی و از بین رفتن فرش شود.

2. از قرار دادن فرش در برابر نور آفتاب خودداری کنید

تار و پود فرش ها در برابر نور آفتاب از بین می روند. بنابراین به هیچ عنوان فرش های خود را در برابر نور مستقیم خورشید قرار ندهید.

3. لکه ها را هر چه سریع تر از بین ببرید

لکه ها در صورت ماندن مدت زمان طولانی بر روی فرش، می توانند به الیاف فرش نفوذ کرده و یا حتی در مواردی دیگر هرگز از بین نروند. بنابراین در صورت ایجاد هرگونه لکه در فرش یا موکت خود، به سرعت جهت از بین بردن آن اقدام کنید. همچنین برای از بین بردن لکه های فرش می توانید از یک قالیشویی خوب در سعادت آباد کمک بگیرید.

4. غبار فرش را به کمک ترکه های چوب بگیرید

از تکاندن و تکان دادن شدید فرش ها خودداری کنید، چرا که این کار می تواند موجب آسیب رساندن به فرش شما شود. جهت گرفتن گرد و غبار فرش می توانید از یک چوب استفاده کنید.

5. از تا زدن فرش خودداری کنید

قالیشویی سعادت آباد

چنانچه قصد اسباب کشی یا جابجایی فرش به انباری را دارید، از تا زدن و خم کردن فرش خودداری کنید. برای این منظور می توانید فرش را لول کرده و به صورت افقی نگهداری یا جابجا کنید.

همچنین دقت کنید که فرش را متناسب با اندازه اتاق خود خریداری کنید تا مجبور نباشید فرش را تا بزنید. همچنین در صورت کثیف شدن و نیاز به شستشوی فرش بهتر است از خدمات قالیشویی در سعادت آباد کمک بگیرید تا فرش را برای خشک کردن تا نزنید.

6. از قرار دادن وسایل سنگین بر روی فرش اجتناب کنید

در هنگام انتخاب و خرید فرش دقت کنید برای قسمت هایی از منزل که قرار است وسایل منزل را بگذارید، فرش نخرید. وسایل سنگین مانند مبل، میز تلویزیون و … می توانند موجب فرو رفتگی و یا احتمالا تغییر رنگ فرش در زیر این وسایل شوند. اگر ناچار به استفاده از فرش در زیر این وسایل هستید، بهتر است یک تکه فرش یا موکت قدیمی را در قسمت زیرین این وسایل قرار دهید.

7. فرش ها را هر چند وقت یکبار جابجا کنید

پیشنهاد می کنیم جهت نگهداری بهتر و افزایش طول عمر فرش های خود، هر چند وقت یکبار فرش های منزل را جابجا کنید. با این کار یک قسمت از فرش بیشتر مورد سایش قرار نگرفته و تمام سطح فرش به صورت یکنواخت پا می خورد.

8. فرش را آویزان نکنید

در صورت شستشوی فرش در منزل، از آویزان کردن فرش ها تحت هر شرایطی خودداری کنید. برای این منظور بهتر است شستشوی فرش را به قالیشویی های معتبر نظیر قالیشویی محدوده سعادت آباد بسپارید.

بهترین قالیشویی در سعادت آباد

قالیشویی توحید یکی از بهترین واحدهای شست و شوی قالی در اتحادیه تهران می باشد. در این مجموعه توسط سرویس قالی و فرش شما به کارگاه منتقل می شود. سپس با رعایت کامل نکات بهداشتی و شرعی شست و شو می شود. در کارگاه توحید فرش ها با دستگاه اتوماتیک و افراد پای دستگاه شسته می شود و تمیز و پاک تحویل شما می گردد.
سایت قالیشویی توحید دارای نماد اعتماد الکترونیکی است که خیال شما را بابت پرداخت اینترنتی راحت می کند.
همچنین اگر می خواهید از عملکرد مجموعه توحید مطمئن باشید، خوب است بدانید این مجموعه 4 سال است که لوح تقدیرنامه از اتحادیه قالیشویی تهران برای عملکرد خوب دریافت کرده است.
قالی و فرش شما در کمترین زمان ممکن و به سرعت شسته می شود.
سپس توسط سرویس به محل شما تحویل داده می شود.
پرداخت شما می تواند اینترنتی باشد و نیاز به حضور در محل نیست.
همچنین شماره تماس در سایت گذاشته شده و برای پرسیدن سوالات خود می توانید تماس برقرار نمایید. برای سفارش خدمات قالیشویی در سعادت آباد با ما تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس قالیشویی سعادت آباد

سوالات متداول

آیا امکان سفارش آنلاین در شعبه قالیشویی سعادت آباد وجود دارد ؟

بله شما می توانید در قسمت سفارش آنلاین سایت سفارش خود را ثبت نمایید تا در کمترین زمان ممکن همکاران ما با شما تماس حاصل نمایند.

آیا شعبه قالیشویی سعادت آباد مجوزهای لازم را دارد؟

بله قالیشویی توحید عضو اتحادیه قالیشویان تهران و دارای نماد اعتماد ملی از وزارت صنعت معدن تجارت نیز می باشد.

آیا دریافت فرش ها در روزهای تعطیل نیز انجام میشود ؟

بله در تمامی روزهای هفته سفارش شستشو قالی در قالیشویی توحید انجام می پذیرد.

آیا امکان پرداخت انلاین وجود دارد؟

بله در سایت امکان پرداخت آنلاین برای مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *