قالیشویی سعادت آباد

قالیشویی سعادت آباد آماده خدمت به هم وطنان بوده و شست و شوی فرش و قالی شما را توسط دستگاه اتوماتیک و به شکل تیمی انجام می دهد.
شستن فرش و قالی خانه و اداره شما، توسط کارگاه و کارخانه قالیشویی توحید، با دقت تمام و رعایت نکات بهداشتی انجام می پذیرد که از لحاظ عملکرد مجموعه توحید به میزان زیادی مورد استقبال مشتریان و اتحادیه قرار گرفته است.
در منطقه سعادت آباد تهران نیز سفارش های مربوط به قالیشویی به سادگی توسط این مجموعه پذیرفته می شود.

قالیشویی محدوده سعادت آباد برای رفاه شهروندان

سعادت آباد

شاید در گذشته بسیاری از شهروندان شخصا اقدام به شست و شوی لوازم منزل می کرده اند.
اما امروزه این کار بسیار بعید به نظر می آید.
شستن قالی نیاز به فضای مناسب برای شست و شو و خشک کردن و پهن کردن دارد.
و متاسفانه چنین شرایطی در بسیاری از خانه های تهران امکان پذیر نیست.
حتی در خانه هایی که حیاط دارند و بزرگ هستند، به دلایل مختلفی افراد شخصا فرش و قالی در خانه نمی شویند، مانند:
وجود مشغله های کاری بسیار

همچنین نداشتن تجهیزات و کمک کار

این ها از جمله دلایلی است که تهرانی های سعادت آباد، شخصا فرش های شان را نمی شویند.
وجود خانه های آپارتمانی بسیار و نوع ساخت و سازها سبب می شود تا اکثر شهروندان شستن قالی خود را به ما بسپارند.
محدوده سعادت آباد تهران نیز از این موضوع مستثنی نیست و قالیشویی توحید برای منطقه 2 تهران نیز برنامه دارد.
چرا که فعالیت قالیشویی توحید محدود به یک نقطه از تهران نیست.
سعادت آباد یکی از مناطق بالا شهر است که خانه های مرتفع و لوکس در آن بسیار زیاد است.
زندگی شهری در این منطقه حالت مدرنیته و لوکس دارد و افراد کمتر کارهای یدی انجام می دهند.
از خیابان های معروف سعادت آباد می توان به هاشمی رفسنجانی، بلوار شهرداری، بلوار 24 متری، خیابان آسمانی ها، میدان شهید تهرانی مقدم و … اشاره کرد.

نحوه دسترسی به سعادت آباد

نحوه دسترسی به سعادت آباد

محدوده سعادت آباد که در شمال غرب تهران واقع شده است، به طرق مختلف دسترسی مناسبی دارد. برای رسیدن به سعادت آباد می توانید از شریان های مهم این منطقه نظیر بلوار پاک نژاد، خیابان سرو، بلوار بهزاد، خیابان فرهنگ و بلوار شهرداری استفاده کنید. همچنین دسترسی به این محله می تواند از روش های زیر نیز صورت گیرد:

دسترسی به سعادت آباد با خودروی شخصی: برای رفتن به سعادت آباد با خودروی شخصی می توانید از اتوبان هاشمی رفسنجانی، اتوبان چمران و یا اتوبان یادگار امام به سعادت آباد برسید.

دسترسی به سعادت آباد با مترو: برای رفتن به سعادت آباد با مترو می توانید از متروی خط 7 تهران استفاده نمایید. با کمک مترو می توانید به ایستگاه صنعت بروید و از آن جا با تاکسی های خطی به سعادت آباد برسید.

دسترسی به سعادت آباد با اتوبوس: برای رفتن به سعادت آباد با خطوط اتوبوسرانی نیز می توانید از اتوبوس های ایستگاه دانشگاه شریف تا میدان صنعت استفاده کنید.

 دسترسی به سعادت آباد با تاکسی: برای رفتن به سعادت آباد با تاکسی نیز می توانید از ایستگاه های تاکسی سعادت آباد  واقع در قسمت های مختلف تهران استفاده نمایید. میدان آرژانتین، میدان صنعت و میدان آزادی از جمله ایستگاه های تاکسی سعادت آباد هستند.

مراکز خرید و اماکن مهم سعادت آباد

 

محله سعادت آباد تهران با دارا بودن امکانات متعدد، مراکز خرید و اماکن مهم بی شمار، یکی از محلات شلوغ و پر رفت و آمد است که همه روزه پذیرای افراد مختلف از سراسر شهر تهران و دیگر شهر ها می باشد.

در زیر چند نمونه از مراکز خرید و اماکن مهم این منطقه را برمی شمریم:

1.      مجتمع تجاری رویال

مرکز خرید رویال سعادت آباد 18 طبقه دارد که تنها 2 طبقه آن به 50 واحد تجاری ختصاص داده شده است و 8 طبقه دیگر مجتمع با 56 واحد، مربوط به دفاتر اداری می باشد. همچنین فودکورت تجاری رویال با دید 360 درجه تهران، یک طبقه از این مجموعه را در اختیار دارد که با انواع رستوران ایرانی، ایتالیایی و حتی فست فود پذیرای میهمانان مختلف است. طبقه دیگر از مجموع 18 طبقه این برج مجلل سعادت آباد را پارکینگ هوشمند تشکیل داده است. 6 آسانسور و 4 پله برقی موجود در این مجتمع نیز امکان جا به جایی آسان بین طبقات را برای مشتریان فراهم می نماید.

2.      بوستان سعادت آباد

پارک سعادت آباد یکی از بهترین مراکز تفریحی این محدوده است. این پارک که در گذشته به نام بوستان شقایق نیز شناخته می شده، با پلکان رنگی خود به یکی از نمادهای سعادت آباد تبدیل شده است. میز شطرنج، شهربازی کودکان، آلاچیق و مسیرهای پیاده روی بسیار زیبا از دیگر ویژگی های این پارک محدوده سعادت آباد تهران است.

3.      مرکز خرید پرواز

مرکز خرید پرواز

این مجتمع در محله سعادت آباد مشرف به پارک پرواز و بام تهران قرار دارد. این مرکز خرید شامل 3 طبقه تجاری، 1 طبقه اداری و 4 طبقه پارکینگ می باشد.

4.      پارک ژوراسیک

پارک ژوراسیک یکی از پارک های محدوده سعادت آباد است که در سال 1392 افتتاح شد. در این پارک شما می توانید مجسمه های متحرک حیوانات ماقبل تاریخ و تندیس های غول پیکر دایناسورها را در اندازه طبیعی خود ببینید. این مجسمه ها براساس آناتومی واقعی دایناسورها با پلک ها و دست های متحرک ساخته شده اند. اضافه کردن صدای دایناسورها به این تندیس های بزرگ باعث شده تا آن ها بسیار طبیعی به نظر برسند.

راهکارهایی جهت افزایش طول عمر فرش

امروزه با توجه گران قیمت بودن انواع فرش ها، نگهداری صحیح از آن ها می تواند طول عمر فرش را افزایش دهد.

بنابراین در این بخش قصد داریم تا راهکارهایی را برای افزایش طول عمر فرش به شما یادآوری کنیم:

1.از مرطوب نگه داشتن فرش خودداری کنید

باقی ماندن رطوبت در الیاف فرش می تواند باعث پوسیدگی فرش شده و طول عمر آن را کاهش دهد. بنابراین از نگهداری فرش در محیط های مرطوب و یا خیس نگه داشتن آن اجتناب کنید.

همچنین از قرار دادن گلدان بدون زیرگلدانی بر روی فرش نیز خودداری کنید. آب اضافی خارج شده از انتهای گلدان ها می تواند باعث پوسیدگی و از بین رفتن فرش شود.

2.از قرار دادن فرش در برابر نور آفتاب خودداری کنید

تار و پود فرش ها در برابر نور آفتاب از بین می روند. بنابراین به هیچ عنوان فرش های خود را در برابر نور مستقیم خورشید قرار ندهید.

3.لکه ها را هر چه سریع تر از بین ببرید

لکه ها در صورت ماندن مدت زمان طولانی بر روی فرش، می توانند به الیاف فرش نفوذ کرده و یا حتی در مواردی دیگر هرگز از بین نروند. بنابراین در صورت ایجاد هرگونه لکه در فرش یا موکت خود، به سرعت جهت از بین بردن آن اقدام کنید. همچنین برای از بین بردن لکه های فرش می توانید از یک قالیشویی خوب در سعادت آباد کمک بگیرید.

4.غبار فرش را به کمک ترکه های چوب بگیرید

از تکاندن و تکان دادن شدید فرش ها خودداری کنید، چرا که این کار می تواند موجب آسیب رساندن به فرش شما شود. جهت گرفتن گرد و غبار فرش می توانید از یک چوب استفاده کنید.

5.از تا زدن فرش خودداری کنید

از تا زدن فرش خودداری کنید

چنانچه قصد اسباب کشی یا جابجایی فرش به انباری را دارید، از تا زدن و خم کردن فرش خودداری کنید. برای این منظور می توانید فرش را لول کرده و به صورت افقی نگهداری یا جابجا کنید.

همچنین دقت کنید که فرش را متناسب با اندازه اتاق خود خریداری کنید تا مجبور نباشید فرش را تا بزنید. همچنین در صورت کثیف شدن و نیاز به شستشوی فرش بهتر است از خدمات قالیشویی در سعادت آباد کمک بگیرید تا فرش را برای خشک کردن تا نزنید.

6.از قرار دادن وسایل سنگین بر روی فرش اجتناب کنید

در هنگام انتخاب و خرید فرش دقت کنید برای قسمت هایی از منزل که قرار است وسایل منزل را بگذارید، فرش نخرید. وسایل سنگین مانند مبل، میز تلویزیون و … می توانند موجب فرو رفتگی و یا احتمالا تغییر رنگ فرش در زیر این وسایل شوند. اگر ناچار به استفاده از فرش در زیر این وسایل هستید، بهتر است یک تکه فرش یا موکت قدیمی را در قسمت زیرین این وسایل قرار دهید.

7. فرش ها را هر چند وقت یکبار جابجا کنید

پیشنهاد می کنیم جهت نگهداری بهتر و افزایش طول عمر فرش های خود، هر چند وقت یکبار فرش های منزل را جابجا کنید. با این کار یک قسمت از فرش بیشتر مورد سایش قرار نگرفته و تمام سطح فرش به صورت یکنواخت پا می خورد.

8.فرش را آویزان نکنید

در صورت شستشوی فرش در منزل، از آویزان کردن فرش ها تحت هر شرایطی خودداری کنید. برای این منظور بهتر است شستشوی فرش را به قالیشویی های معتبر نظیر قالیشویی محدوده سعادت آباد بسپارید.

همه خدمات قالیشویی توحید برای مشتریان محترم

قالیشویی توحید یکی از بهترین واحدهای شست و شوی قالی در اتحادیه تهران می باشد.
در این مجموعه توسط سرویس قالی و فرش شما به کارگاه منتقل می شود.
سپس با رعایت کامل نکات بهداشتی و شرعی شست و شو می شود.
در کارگاه توحید فرش ها با دستگاه اتوماتیک و افراد پای دستگاه شسته می شود و تمیز و پاک تحویل شما می گردد.
سایت قالیشویی توحید دارای نماد اعتماد الکترونیکی است که خیال شما را بابت پرداخت اینترنتی راحت می کند.
همچنین اگر می خواهید از عملکرد مجموعه توحید مطمئن باشید، خوب است بدانید این مجموعه 4 سال است که لوح تقدیرنامه از اتحادیه قالیشویی تهران برای عملکرد خوب دریافت کرده است.
قالی و فرش شما در کمترین زمان ممکن و به سرعت شسته می شود.
سپس توسط سرویس به محل شما تحویل داده می شود.
پرداخت شما می تواند اینترنتی باشد و نیاز به حضور در محل نیست.
همچنین شماره تماس در سایت گذاشته شده و برای پرسیدن سوالات خود می توانید تماس برقرار نمایید.

سوالات متداول

آیا امکان سفارش آنلاین در شعبه قالیشویی سعادت آباد وجود دارد ؟

بله شما می توانید در قسمت سفارش آنلاین سایت سفارش خود را ثبت نمایید تا در کمترین زمان ممکن همکاران ما با شما تماس حاصل نمایند.

آیا شعبه قالیشویی سعادت آباد مجوزهای لازم را دارد؟

بله قالیشویی توحید عضو اتحادیه قالیشویان تهران و دارای نماد اعتماد ملی از وزارت صنعت معدن تجارت نیز می باشد.

آیا دریافت فرش ها در روزهای تعطیل نیز انجام میشود ؟

بله در تمامی روزهای هفته سفارش شستشو قالی در قالیشویی توحید انجام می پذیرد.

آیا امکان پرداخت انلاین وجود دارد؟

بله در سایت امکان پرداخت آنلاین برای مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *