قالیشویی سعادت آباد

خدمت دیگری از کارخانه بزرگ قالیشویی توحید
در هر کجای سعادت آباد که هستید نزدیک ترین قالیشویی سعادت آباد به شما، قالیشویی توحید است.

می دانید اگر به جای تماس تلفنی به صورت آنلاین خدمات قالیشویی محدوده سعادت آباد را، سفارش دهید ایاب و ذهاب رایگان برای شما به صورت رایگان انجام می شود؟؟

پس همین حالا روی بنر زیر کلیک کرده و سفارش خود را ثبت کنید.

ایاب و ذهاب رایگان با ثبت سفارش آنلاین خدمات
ایاب و ذهاب رایگان با ثبت سفارش آنلاین خدمات

 

 

چرا خدمات قالیشویی در سعادت آباد با کارخانه قالیشویی توحید؟

  • قالیشویی توحید با 33 سال سابقه درخشان و اخذ نشان برترین قالیشویی سال برای سه سال پیاپی دارای شعب بسیاری در سرتاسر تهران بزرگ و به صورت ویژه در سعادت آباد است. اگر در محدوده سعادت آباد ساکن هستید آیا یک قالیشویی با سابقه با چندین نشان برتری نمی تواند بهترین انتخاب برای سپردن فرش دست بافت شما باشد؟
  • در کارخانه قالیشویی توحید صفر تا 100 خدمات قالیشویی به صورت اتوماتیک و بدون دخالت دست انجام میشود. قطعا یک قالیشویی مکانیزه که دارای تجهیزات مدن و پیشرفته ای است می تواند بهترین انتخاب برای خدمات قالیشویی سعادت آباد باشد.
  • شستشوی فرش بدون آسیب دیدگی، بدون تغییر رنگ و از همه مهمتر در کوتاه ترین زمان ممکن سه اصل مهم در انتظارات مشتری از یک قالیشویی معتبر است. قالیشویی توحید به علت دارا بودن سه اصل فوق توانسته نشان برترین قالیشویی سال را برای 3 سال پیاپی اخذ نماید. پس به حق می توان گفت بهترین گزینه برای خدمات قالیشویی سعادت آباد، قالیشویی توحید است.

خدمات خوب با قیمت مناسب به اضافه تخفیف سفارش آنلاین

با وجود این سه نکته حائز اهمیت در قالیشویی توحید، به نظر شما بهترین انتخاب برای سفارش خدم ات قالیشویی سعادت آباد کدام کارخانه است؟

قابل توجه ساکنین محدوده سعادت آباد: اول از مزایای خدمات قالیشویی سعادت آباد کارخانه توحید آگاه شوید، بعد قیمت ها را مقایسه کنید، در نهایت با آگاهی کامل انتخاب کنید.

مزایای قالیشویی محدوده سعادت آباد با کارخانه قالیشویی توحید

کارخانه قالیشویی توحید با برخورداری از کادری متخصص، تجهیزاتی مدرن و از همه مهمتر 33 سال تجربه می‌تواند در کوتاه ترین زمان ممکن شستشوی فرش های شما را انجام دهد.

با وجود ترافیک سنگین در محدوده سعادت آباد، با پرسنل حمل و نقل کارخانه قالیشویی توحید، در زمان خود برای شستشوی قالی صرفه جویی کنید. انتقال فرش به صورت لول و کاور شده وجه تمایز ما با سایر قالیشویی هاست.

قیمت رقابتی و تخفیف ویژه به اعضای باشگاه مشتریان و کاربران وب سایت از دیگر مزایای خدمات قالیشویی سعادت آباد کارخانه قالیشویی توحید است.

خدمات قالیشویی نزدیک سعادت آباد

اگر ساکن منطقه 2 و به صورت ویژه سعادت آباد هستید و به دنبال بهترین قالیشویی برای شستشوی فرش دست بافت، ماشینی، شستشوی مبل و یا موکت های خود می‌گردید، ما به شما قالیشویی توحید را پیشنهاد می‌کنیم.

قالیشویی توحید با کادری متخصص برای شستشوی انواع فرش ماشینی و دست بافت شما تجهیزات پیشرفته و ویژه ای را دارا می‌باشد که می‌تواند شستشوی فرش‌ها را با بهترین کیفیت، بدون آسیب دیدگی و در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت کاملا مکانیزه به عهده بگیرد.

شستشوی مبل معمولاً در خانه اگر به صورت دستی انجام شود تبعات جبران ناپذیری برای سلامت ظاهر مبل‌ها به همراه خواهد داشت، به خصوص به این علت که فرایند تخلیه آب چرک از آن به درستی صورت نمی‌پذیرد. کارخانه قالیشویی توحید با بهره‌گیری از تجهیزات ویژه مبل شویی می‌تواند شستشوی مبل های شما در منطقه سعادت آباد را به عهده بگیرد.

خدمات موکت شویی و شستشوی انواع تابلوفرش دست بافت نیز از دیگر خدمات قالیشویی سعادت آباد کارخانه شستشوی فرش توحید می‌باشد.

 

قالیشویی سعادت آباد آماده خدمت به هم وطنان بوده و شست و شوی فرش و قالی شما را توسط دستگاه اتوماتیک و به شکل تیمی انجام می دهد.
شستن فرش و قالی خانه و اداره شما، توسط کارگاه و کارخانه قالیشویی توحید، با دقت تمام و رعایت نکات بهداشتی انجام می پذیرد که از لحاظ عملکرد مجموعه توحید به میزان زیادی مورد استقبال مشتریان و اتحادیه قرار گرفته است.
در منطقه سعادت آباد تهران نیز سفارش های مربوط به قالیشویی به سادگی توسط این مجموعه پذیرفته می شود.

 

 

قالیشویی محدوده سعادت آباد 

شاید در گذشته بسیاری از شهروندان شخصا اقدام به شست و شوی لوازم منزل می کرده اند. اما امروزه این کار بسیار بعید به نظر می آید. شستن قالی نیاز به فضای مناسب برای شست و شو و خشک کردن و پهن کردن دارد و متاسفانه چنین شرایطی در بسیاری از خانه های تهران امکان پذیر نیست. حتی در خانه هایی که حیاط دارند و بزرگ هستند، به دلایل مختلفی افراد شخصا فرش و قالی در خانه نمی شویند، مانند:

  • وجود مشغله های کاری بسیار
  • همچنین نداشتن تجهیزات و کمک کار

این ها از جمله دلایلی است که تهرانی های سعادت آباد، شخصا فرش های شان را نمی شویند. وجود خانه های آپارتمانی بسیار و نوع ساخت و سازها سبب می شود تا اکثر شهروندان شستن قالی خود را به ما بسپارند. محدوده سعادت آباد تهران نیز از این موضوع مستثنی نیست و قالیشویی توحید برای منطقه 2 تهران نیز برنامه دارد. چرا که فعالیت قالیشویی توحید محدود به یک نقطه از تهران نیست. سعادت آباد یکی از مناطق بالا شهر است که خانه های مرتفع و لوکس در آن بسیار زیاد است. زندگی شهری در این منطقه حالت مدرنیته و لوکس دارد و افراد کمتر کارهای یدی انجام می دهند.
از خیابان های معروف سعادت آباد می توان به هاشمی رفسنجانی، بلوار شهرداری، بلوار 24 متری، خیابان آسمانی ها، میدان شهید تهرانی مقدم و … اشاره کرد.

قالیشویی محدوده سعادت آباد تهران

نحوه دسترسی به سعادت آباد

محدوده سعادت آباد که در شمال غرب تهران واقع شده است، به طرق مختلف دسترسی مناسبی دارد. برای رسیدن به سعادت آباد می توانید از شریان های مهم این منطقه نظیر بلوار پاک نژاد، خیابان سرو، بلوار بهزاد، خیابان فرهنگ و بلوار شهرداری استفاده کنید. همچنین دسترسی به این محله می تواند از روش های زیر نیز صورت گیرد:

دسترسی به سعادت آباد با خودروی شخصی: برای رفتن به سعادت آباد با خودروی شخصی می توانید از اتوبان هاشمی رفسنجانی، اتوبان چمران و یا اتوبان یادگار امام به سعادت آباد برسید.

دسترسی به سعادت آباد با مترو: برای رفتن به سعادت آباد با مترو می توانید از متروی خط 7 تهران استفاده نمایید. با کمک مترو می توانید به ایستگاه صنعت بروید و از آن جا با تاکسی های خطی به سعادت آباد برسید.

دسترسی به سعادت آباد با اتوبوس: برای رفتن به سعادت آباد با خطوط اتوبوسرانی نیز می توانید از اتوبوس های ایستگاه دانشگاه شریف تا میدان صنعت استفاده کنید.

 دسترسی به سعادت آباد با تاکسی: برای رفتن به سعادت آباد با تاکسی نیز می توانید از ایستگاه های تاکسی سعادت آباد  واقع در قسمت های مختلف تهران استفاده نمایید. میدان آرژانتین، میدان صنعت(قالیشویی شهرک غرب) و میدان آزادی از جمله ایستگاه های تاکسی سعادت آباد هستند.

راهکارهایی جهت افزایش طول عمر فرش

امروزه با توجه گران قیمت بودن انواع فرش ها، نگهداری صحیح از آن ها می تواند طول عمر فرش را افزایش دهد.

بنابراین در این بخش قصد داریم تا راهکارهایی را برای افزایش طول عمر فرش به شما یادآوری کنیم:

1. از مرطوب نگه داشتن فرش خودداری کنید

باقی ماندن رطوبت در الیاف فرش می تواند باعث پوسیدگی فرش شده و طول عمر آن را کاهش دهد. بنابراین از نگهداری فرش در محیط های مرطوب و یا خیس نگه داشتن آن اجتناب کنید.

همچنین از قرار دادن گلدان بدون زیرگلدانی بر روی فرش نیز خودداری کنید. آب اضافی خارج شده از انتهای گلدان ها می تواند باعث پوسیدگی و از بین رفتن فرش شود.

2. از قرار دادن فرش در برابر نور آفتاب خودداری کنید

تار و پود فرش ها در برابر نور آفتاب از بین می روند. بنابراین به هیچ عنوان فرش های خود را در برابر نور مستقیم خورشید قرار ندهید.

3. لکه ها را هر چه سریع تر از بین ببرید

لکه ها در صورت ماندن مدت زمان طولانی بر روی فرش، می توانند به الیاف فرش نفوذ کرده و یا حتی در مواردی دیگر هرگز از بین نروند. بنابراین در صورت ایجاد هرگونه لکه در فرش یا موکت خود، به سرعت جهت از بین بردن آن اقدام کنید. همچنین برای از بین بردن لکه های فرش می توانید از یک قالیشویی خوب در سعادت آباد کمک بگیرید.

4. غبار فرش را به کمک ترکه های چوب بگیرید

از تکاندن و تکان دادن شدید فرش ها خودداری کنید، چرا که این کار می تواند موجب آسیب رساندن به فرش شما شود. جهت گرفتن گرد و غبار فرش می توانید از یک چوب استفاده کنید.

5. از تا زدن فرش خودداری کنید

فرش را لول کنید تا نزنید
فرش را لول کنید تا نزنید

چنانچه قصد اسباب کشی یا جابجایی فرش به انباری را دارید، از تا زدن و خم کردن فرش خودداری کنید. برای این منظور می توانید فرش را لول کرده و به صورت افقی نگهداری یا جابجا کنید.

همچنین دقت کنید که فرش را متناسب با اندازه اتاق خود خریداری کنید تا مجبور نباشید فرش را تا بزنید. همچنین در صورت کثیف شدن و نیاز به شستشوی فرش بهتر است از خدمات قالیشویی در سعادت آباد کمک بگیرید تا فرش را برای خشک کردن تا نزنید.

6. از قرار دادن وسایل سنگین بر روی فرش اجتناب کنید

در هنگام انتخاب و خرید فرش دقت کنید برای قسمت هایی از منزل که قرار است وسایل منزل را بگذارید، فرش نخرید. وسایل سنگین مانند مبل، میز تلویزیون و … می توانند موجب فرو رفتگی و یا احتمالا تغییر رنگ فرش در زیر این وسایل شوند. اگر ناچار به استفاده از فرش در زیر این وسایل هستید، بهتر است یک تکه فرش یا موکت قدیمی را در قسمت زیرین این وسایل قرار دهید.

7. فرش ها را هر چند وقت یکبار جابجا کنید

پیشنهاد می کنیم جهت نگهداری بهتر و افزایش طول عمر فرش های خود، هر چند وقت یکبار فرش های منزل را جابجا کنید. با این کار یک قسمت از فرش بیشتر مورد سایش قرار نگرفته و تمام سطح فرش به صورت یکنواخت پا می خورد.

8. فرش را آویزان نکنید

در صورت شستشوی فرش در منزل، از آویزان کردن فرش ها تحت هر شرایطی خودداری کنید. برای این منظور بهتر است شستشوی فرش را به قالیشویی های معتبر نظیر قالیشویی محدوده سعادت آباد بسپارید.

بهترین قالیشویی در سعادت آباد

قالیشویی توحید یکی از بهترین واحدهای شست و شوی قالی در اتحادیه تهران می باشد. در این مجموعه توسط سرویس قالی و فرش شما به کارگاه منتقل می شود. سپس با رعایت کامل نکات بهداشتی و شرعی شست و شو می شود. در کارگاه توحید فرش ها با دستگاه اتوماتیک و افراد پای دستگاه شسته می شود و تمیز و پاک تحویل شما می گردد.
سایت قالیشویی توحید دارای نماد اعتماد الکترونیکی است که خیال شما را بابت پرداخت اینترنتی راحت می کند.
همچنین اگر می خواهید از عملکرد مجموعه توحید مطمئن باشید، خوب است بدانید این مجموعه 4 سال است که لوح تقدیرنامه از اتحادیه قالیشویی تهران برای عملکرد خوب دریافت کرده است.
قالی و فرش شما در کمترین زمان ممکن و به سرعت شسته می شود.
سپس توسط سرویس به محل شما تحویل داده می شود.
پرداخت شما می تواند اینترنتی باشد و نیاز به حضور در محل نیست.
همچنین شماره تماس در سایت گذاشته شده و برای پرسیدن سوالات خود می توانید تماس برقرار نمایید. برای سفارش خدمات قالیشویی در سعادت آباد با ما تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس قالیشویی سعادت آباد

تعرفه قالیشویی سعادت آباد

شرح خدماتهزینه
شستشوی فرشهای دستبافتکارشناسان ما در منزل قیمت میدهند (بازدید رایگان)
شستشوی فرشهای ماشینیاز متری۳۵۰۰۰
شستشوی فرشهای ماشینی فانتزیازمتری۴۵۰۰۰تومان
شستشوی فرش زرونیماز تخته ای۷۰,۰۰۰ تومان
شستشوی قالیچهاز تخته ای۱۲۰,۰۰۰ تومان
شستشوی ریشه و شیرازه فرش ماشینیاز متری۶۰,۰۰۰ تومان الی ۱۰۰,۰۰۰ تومان
حق سرویس۵۸,۰۰۰ تومان
شستشوی مبلماناز ۸۸۰,۰۰۰ تومان

سوالات متداول

آیا امکان سفارش آنلاین در شعبه قالیشویی سعادت آباد وجود دارد ؟

بله شما می توانید در قسمت سفارش آنلاین سایت سفارش خود را ثبت نمایید تا در کمترین زمان ممکن همکاران ما با شما تماس حاصل نمایند.

آیا شعبه قالیشویی سعادت آباد مجوزهای لازم را دارد؟

بله قالیشویی توحید عضو اتحادیه قالیشویان تهران و دارای نماد اعتماد ملی از وزارت صنعت معدن تجارت نیز می باشد.

آیا دریافت فرش ها در روزهای تعطیل نیز انجام میشود ؟

بله در تمامی روزهای هفته سفارش شستشو قالی در قالیشویی توحید انجام می پذیرد.

آیا امکان پرداخت انلاین وجود دارد؟

بله در سایت امکان پرداخت آنلاین برای مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *