قالیشویی شریعتی،قالیشویی در شریعتی،قالیشویی محدوده شریعتی،قالیشویی نزدیک شریعتی

قالیشویی شریعتی یکی از قدیمی ترین قالیشویی های تهران است که با بیش از 30 سال سابقه فعالیت درخشان در صنعت قالیشویی، مجری شستشوی تخصصی انواع فرش های دستبافت و ماشینی می باشد. ما با ماشین آلات اتوماتیک و خشک کن لوله ای برای انواع فرش های ماشینی، می توانیم از چروک شده و یا تا خوردن فرش ها جلوگیری کنیم. همچنین جهت اطمینان خاطر شما عزیزان، ما با ارائه ضمانت نامه کتبی، خدمات ارائه شده خود را ضمانت می کنیم.

ما به عنوان یک قالیشویی خوب در شریعتی متخصص شستشوی انواع فرش های ماشینی روشن و تیره هستیم. همچنین خدمات اعلاشویی برای انواع فرش های دستبافت، ابریشمی، پشمی، ابریشم چله و گل ابریشم نیز توسط ما با کیفیت بالا ارائه می شود. ما عضو رسمی اتحادیه قالیشویی هستیم و با دریافت عنوان واحد نمونه سال از اتحادیه، به عنوان بهترین قالیشویی محدوده شریعتی شناخته شده ایم.

محله شریعتی تهران کجاست؟

محله شریعتی تهران کجاست؟

محله شریعتی درواقع به محدوده خیابان بلند و طولانی شریعتی و خیابان های اطراف و منتهی شده به آن گفته می شود. خیابان شریعتی جهتی جنوبی- شمالی دارد که در گذشته به نام خیابان کوروش کبیر شناخته می شده است.  این خیابان در مناطق 1، 3 ، 4 و 7 شهرداری تهران واقع شده است و محلات متعددی نیز در اطراف آن وجود دارد. این خیابان همچنین به عنوان جاده قدیم شمیران نیز شناخته می شود و جهت اتصال تهران به بخش های شمیران و قصران مورد استفاده قرار می گیرد.

محدوده شریعتی شامل خیابان های اصلی و مهم مختلفی نظیر الهیه، قلهک، زرگنده، دولت، یخچال، ظفر، هویزه، مطهری، معلم، میرداماد، پلیس، بهار شیراز، خواجه نصیر الدین طوسی، طالقانی، سمیه و  … می باشد.

محدوده شریعتی از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به حکمت، دزاشیب، تجریش
  • از جنوب به انقلاب اسلامی
  • از شرق به وحیدیه، مجیدیه، دروس، اختیاریهف بزرگراه شهید صیاد شیرازی
  • از غرب به وزرا، ولیعصر، بزرگراه کردستان

نحوه دسترسی به محدوده شریعتی تهران و قالیشویی شریعتی

به دلیل بزرگی و طولانی بودن خیابان دکتر علی شریعتی تهران، مسلما این خیابان و مناطق اطراف آن دسترسی مناسبی نیز خواهد داشت. وجود تعداد زیادی ایستگاه مترو و اتوبوس در این محدوده و همچنین وجود بزرگراه ها و خیابان اصلی، باعث شده تا دسترسی به محله شریعتی تهران بسیار آسان باشد.

دسترسی به شریعتی با خودروی شخصی: برای رفتن به شریعتی با خودروی شخصی می توانید از بزرگراه های صدرف مدرس، حقانی، همت و بزرگراه امام علی علیه السلام استفاده نمایید.

دسترسی به شریعتی با مترو: برای رفتن به شریعتی با مترو می توانید از خط 1 مترو تهران استفاده کرده و در ایستگاه خیابان شریعتی پیاده شوید. همچنین توجه کنید که به دلیل گستردگی این خیابان در مناطق شمال شرقی و مرکزی تهران، ایستگاه های متعددی در این محدوده وجود دارند. به طور مثال ایستگاه های میرداماد، شهید حقانی، شهید همت، شهید مفتح و شهدای هفتم تیر می توانند شما را به بخش های مختلف این محدوده برسانند.

دسترسی به شریعتی با اتوبوس: برای رفتن به محدوه شریعتی تهران می توانید از خط 7 اتوبوس تندروی تهران استفاده نمایید.

دسترسی به شریعتی با تاکسی: برای رفتن به شریعتی با تاکسی نیز می توانید از خطوط تاکسیرانی استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *