قالیشویی شهرری

کارخانه قالیشویی شهرری با فعالیت 30 ساله در صنعت قالیشویی، تمام تلاش خود را برای رضایت کامل مشتریان و همشهریان انجام می دهد. ما با دارا بودن نیروهای زبده و باتجربه همواره سعی می کنیم تا خدمات شستشوی انواع فرش و موکت را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم. تمام فرآیند شستشو و خشک کردن فرش ها به صورت فوری با رعایت تمام استانداردها و اصول شرعی و اسلامی انجام می شود.

ما به عنوان یک قالیشویی خوب در شهرری با بهره مندی از متخصصین حرفه ای، خدمات ارزشمندی را به مشتریان خود ارائه می نماییم. علاوه بر شستشوی فرش و موکت، ما با دارا بودن تجهیزات تخصصی مبل شویی، می توانیم صفر تا صد مبل شویی را در محل شما انجام دهیم. تمامی خدمات ما ظرف 3 روز یا 72 ساعت با ارائه ضمانت نامه کتبی انجام خواهد شد. ارائه ضمانت نامه معتبر، می تواند خیال شما را بابت عدم هرگونه آسیب اعم از چین و چروک و یا پوسیدگی و … در فرش خود آسوده گرداند.

شهرری کجاست؟

شهرری کجاست؟

شهر ری یکی از شهرستان‌ های استان تهران است که در منطقه 20 شهرداری تهران قرار دارد. این شهرستان با قدمت 8 هزار ساله، یکی از قدیمی ترین شهرهای کشور ایران می باشد. شهرری ارتفاعی معادل 1062 متر بالاتر از سطح دریا دارد و جنوبی ترین بخش تهران بزرگ می باشد. این بخش از تهران آب و هوایی خشک و معتدل دارد.

دهستان های شهرری شامل قلعه نو، غنی آباد، حسن آباد، عظیمیه، کلین و کهریزک می باشد. همچنین از جمله شهرهای کوچکتر این شهرستان می توان به باقر شهر، حسن آباد و فیروز آباد اشاره کرد.

شهرری 5 بخش دارد که شامل بخش فشافویه، بخش قلعه نو، بخش کهریزک، بخش خاوران و خود بخش شهرری می باشد. بهشتی، تقی آباد، فیروزآباد، 13 آبان و غنی آباد از جمله مهم ترین محلات محله شهرری تهران هستند.

شهر ری از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به منصور آباد
  • از جنوب به فیروزآباد و ده خیر
  • از غرب به جاده قدیم قم
  • از شرق به جاده مشهد

نحوه دسترسی به شهرری

در سال های اخیر شهرری به دلیل ساخت اتوبان آزادگان و ایستگاه های متروی متعدد، با دسترسی مناسبی رو به رو بوده است. برای رفتن به جنوبی ترین بخش تهران یعنی شهرری می توانید از وسایل حمل و نقل عمومی و یا خودروهای شخصی استفاده کنید.

دسترسی به شهرری با خودروی شخصی: برای رفتن به شهرری با خودروی شخصی می توانید از اتوبان‌ های آزادگان، امام علی و شهید رجایی استفاده کنید.

دسترسی به شهرری با مترو: برای رفتن به شهرری با مترو نیز می توانید از خط 1 مترو تهران استفاده کرده و در ایستگاه شهرری یا ایستگاه جوانمرد قصاب پیاده شوید.

دسترسی به شهرری با اتوبوس: برای رفتن به شهرری با اتوبوس می توانید از ایستگاه های اتوبوسرانی واقع در خیابان کمیل و فدائیان اسلام استفاده نمایید.

دسترسی به شهرری با تاکسی: برای رفتن به شهرری با تاکسی نیز می توانید از خطوط تاکسیرانی این محدوده و یا تاکسی های گذری که همه روزه در این محله تردد دارند، استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *