قالیشویی ظفر

قالیشویی ظفر متخصص در شستشوی فرش های دستبافت، فانتزی، ماشینی، ابریشم و … می باشد. ما به عنوان عضو رسمی اتحادیه، هزینه شستشوی انواع فرش و موکت را طبق نرخ مصوب اعلام شده از سمت این ارگان، دریافت می کنیم. دریافت نرخ مصوب قالیشویی باعث شده تا مشتریان ما بابت پرداخت هزینه رضایت خاطر داشته باشند. همچنین خدمات ما با رعایت 100 درصد اصول بهداشتی توسط تکنسین های مجرب انجام خواهد شد.

استفاده از دستگاه های به روز قالیشویی و گرمخانه های حرفه ای خشک کن باعث شده تا ما بتوانیم خدمات باکیفیتی را مطابق با استانداردهای روز دنیا به مشتریان خود ارائه نماییم. فرش های شما همچون دارایی های ماست. ما با ارائه ضمانت نامه در هنگام دریافت فرش ها، خیال مشتریان خود را بابت عدم آسیب رسیدن به فرش و حفظ کیفیت آن، آسوده می کنیم.

محله ظفر تهران کجاست؟

محله ظفر تهران کجاست؟

محدوده ظفر یک محله میان محله ای در شمال تهران است که در منطقه 3 شهرداری تهران قرار دارد. محله ظفر یکی از محلات با آب و هوای بسیار خوب تهران است که اگرچه بار ترافیکی زیادی دارد، اما همچنان آب و هوای خوب یکی از نکات اصلی انتخاب این محله برای سکونت و یا خرید واحدهای اداری است. خیابان ظفر به صورت موازی با خیابان ولیعصر قرار گرفته است.

تاریخچه خیابان ظفر به دوران قاجار باز می گردد. این محله که در گذشته محل زندگی مستشاران آمریکایی و انگلیسی بوده، امروزه یکی از محلات خوب شمالی تهران است که در آن اغلب خانه ها، بافتی قدیمی دارند. در محله ظفر واحدهای اداری زیادی وجود دارد که همین موضوع باعث ترافیک نیمه سنگین این محله در ساعات شده است.

خیابان های افشار، نفت، بهروز، ولیعصر، افشار، شریفی، عمرانی و … از جمله خیابان های مهم این محدوده هستند. کوچه های باریک، خانه های با متراژ بالا و بازسازی شده از دیگر ویژگی های این محله هستند.

محله ظفر از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از سمت شمال به زرگنده
  • از سمت جنوب به داودیه
  • از سمت شرق به خیابان شریعتی
  • از سمت غرب به خیابان ولیعصر

نحوه دسترسی به محله ظفر

ظفر یکی از مناطق خوش مسیر با دسترسی مناسب تهران بزرگ است که همین موضوع باعث شده تا ساکنین و یا سایر همشهریان بتوانند به راحتی به این محدوده دسترسی پیدا کنند.

دسترسی به ظفر با خودروی شخصی: برای رفتن به ظفر با اتومبیل شخصی باید از خیابان شریعتی و یا بزرگراه مدرس و شهید حقانی استفاده کنید.

دسترسی به ظفر با مترو: برای رفتن به ظفر با مترو نیز می توانید در ایستگاه های شهید حقانی، میرداماد و دکتر شریعتی از خط 1 مترو تهران پیاده شوید و خود را به این محدوده برسانید.

دسترسی به ظفر با اتوبوس: ایستگاه های اتوبوسرانی واقع در بلوار شریعتی، دکتر مصدق شمالی، نلسون ماندلا و بزرگراه مدرس برای رفتن به ظفر با اتوبوس قابل استفاده می باشند.

دسترسی به ظفر با تاکسی: ایستگاه های تاکسیرانی زیادی در خیابان های نلسون ماندلا، شریعتی، زرگنده و میرداماد به مقصد ظفر وجود دارند. همچنین همه روزه تاکسی زیادی نیز در محدوده ظفر به صورت عبوری فعالیت می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *