قالیشویی مجیدیه

قالیشویی مجیدیه سال هاست که با به کارگیری بهترین تکنسین ها و استفاده از دستگاه های به روز و مواد شوینده مناسب، تمام تلاش خود را جهت عدم آسیب رسانی به فرش ها انجام می دهد. امروزه ما با ضمانت خدمات خود، بر آن شده ایم تا خدمات ارزشمندی را به مشتریان خود ارائه نماییم.

علاوه بر خدمات قالیشویی، موکت شویی نیز از دیگر خدمات ارائه شده ماست. ما برای این کار از تکنسین های آموزش دیده ای استفاده می کنیم که بتوانند با توجه به ویژگی های موکت مشتریان، یکی از راه های مناسب برای شستشو را بر می گزینند. همچنین شما می توانید در صورت تمایل و یا استفاده از موکت های چسبان، از خدمات شستشوی موکت در محل استفاده نمایید. ویژگی دیگری که ما را به عنوان یک قالیشویی خوب در مجیدیه معرفی کرده است، ارائه خدمات مبل شویی می باشد. نیروهای تخصصی ما می توانند براساس نوع مبلمان، جنس پارچه و رنگ آن، بهترین گزینه شستشو را برای شما انتخاب کرده و به کمک دستگاه های پیشرفته این امر را نیز در محل شما با بالاترین کیفیت انجام دهند.

محله مجیدیه تهران کجاست؟

محله مجیدیه تهران کجاست؟

محدوده مجیدیه یکی دیگر از محلات خوب در شمال شرق تهران است که به صورت مشترک در مناطق 4 و 8 شهرداری تهران قرار دارد. محله مجیدیه به وسیله بزرگراه رسالت (بزرگراه شهید قاسم سلیمانی فعلی) به 2 قسمت شمالی و جنوبی تقسیم شده که بخش مجیدیه شمالی در منطقه 4 و مجیدیه جنوبی در منطقه 8 واقع شده است. از آنجایی که هموطنان ارامنه، بیشتر در این بخش از تهران سکونت دارند، محله مجیدیه به عنوان پایتخت ارامنه نیز شناخته می شود. محله مجیدیه در سال های اخیر با عنوان محله استاد حسن بنا نامگذاری شده است.

از جمله خیابان های مهم مجیدیه می توان به کرمان، جانبازان، حسن بنا، گلشن دوست و … اشاره کرد.

محله مجیدیه از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به جوانشیر
  • از جنوب به خواجه نظام
  • از شرق به خیابان نیروی دریایی، پادگان کوهک، خیابان مدنی و بوستان جنگلی لویزان
  • از غرب به بوستان ارتش، بیمارستان گلستان نداجا، مهران

نحوه دسترسی به محله مجیدیه تهران

قرارگیری منطقه مجیدیه در شرق تهران و نزدیکی به بزرگراه های مختلف، باعث دسترسی آسان به این محدوده شده است. همچنین علاوه بر اتومبیل شخصی، استفاده از مترو و اتوبوس برای رفتن به مجیدیه نیز امکان پذیر است.

دسترسی به مجیدیه با خودروی شخصی: برای رفتن به مجیدیه با خودروی شخصی می توانید از بزرگراه امام علی، بزرگراه شهید صیاد شیرازی، بزرگراه رسالت یا بزرگراه شهید سلیامانی، بزرگراه شهید همت و … استفاده نمایید.

دسترسی به مجیدیه با مترو: برای رفتن به مجیدیه با مترو می توانید از خط 3 مترو تهران استفاده کرده و در ایستگاه شهید صیاد شیرازی و یا ایستگاه خواجه عبدالله انصاری پیاده شوید.

دسترسی به مجیدیه با اتوبوس: برای رفتن به مجیدیه با اتوبوس می توانید از خط 5 اتوبوس تندرو تهران استفاده کرده و در ایستگاه حسن بنا پیاده شوید. همچنین ایستگاه های اتوبوسرانی متعددی همچون ایستگاه عبدالله و صیاد شیرازی نیز در این محدوده وجود دارند که جهت دسترسی آسان به مجیدیه مورد استفاده قرار می گیرند.

دسترسی به مجیدیه با تاکسی: برای رفتن به مجیدیه با تاکسی نیز می توانید از ايستگاه های تاكسيرانی ميدان رسالت، چهار راه پاسداران و بزرگراه زين الدين استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *