قالیشویی وحیدیه

قالیشویی وحیدیه به عنوان برترین قالیشویی در سطح تهران، سال هاست که در زمینه شستشوی انواع فرش و موکت فعالیت می کند. ما در این مجموعه تلاش می کنیم تا با تجهیز ماشین آلات و دستگاه های خود، همگام با آخرین تکنولوژی های روز دنیا پیش رویم. همچنین استفاده از مواد شوینده با کیفیت و پرسنل دوره دیده از جمله ویژگی های ماست که باعث شده تا به عنوان واحد نمونه سال شناخته شویم. ما با حذف واسطه ها، تلاش می کنیم تا خدمات باکیفیت و شناسنامه داری را به مشتریان خود ارائه نماییم.

ما به عنوان یک قالیشویی خوب در وحیدیه با ایجاد امکان ثبت سفارش آنلاین در مجموعه باعث شده ایم تا مشتریان با رضایت کامل و به راحتی تنها با چند کلیک، بتوانند خدمات مورد نیاز خود را از در هر ساعتی از شبانه روز دریافت نمایند.

محله وحیدیه تهران کجاست؟

محله وحیدیه تهران کجاست؟

محله وحیدیه یکی از بهترین محلات شرق تهران است که در منطقه 8 شهرداری تهران قرار دارد. وحیدیه درواقع نام جدیدی است که توسط شهرداری برای محله داوودیه تهران انتخاب شده است. منطقه وحیدیه تهران با آب و هوای نسبتا خوب و دسترسی مناسبی که دارد، یکی از مناسب ترین محلات شرق تهران برای زندگی شناخته می شود.

از جمله خیابان های مهم این محدوده می توان به شهید مدنی، سبلان جنوبی، دماوند، میر حسینی، محمودی، انصار الحسین، بخت آزاد، واشقانی، مهاجر، محمودی، سبزیکاری و … را نام برد. همچنین از جمله بخش های مهم این محدوده نیز می توان به شارق، تسلیحات و زرکش اشاره کرد. بخشی از بزرگراه امام علی علیه السلام نیز در محدوده وحیدیه قرار دارد.

محله وحیدیه از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به بزرگراه امام علی
  • از جنوب به خیابان دماوند
  • از شرق به خیابان مدنی
  • از غرب به خیابان گلشن دوست

نحوه دسترسی به محله وحیدیه

برای رفتن به محدوده وحیدیه (داوودیه قدیم) می توانید از وسایل حمل و نقل عمومی و یا خودروی شخصی استفاده نمایید. این محله به دلیل همجواری با بزرگراه امام علی و دسترسی به ایستگاه های مترو و اتوبوس، از لحاظ دسترسی یکی از بهترین محلات شرق تهران می باشد.

دسترسی به وحیدیه با خودروی شخصی: برای رفتن به محله وحیدیه تهران با خودروی شخصی می توانید از بزرگراه امام علی علیه السلام استفاده نمایید.

دسترسی به وحیدیه با مترو: برای رفتن به وحیدیه با مترو می توانید از خط 2 مترو تهران استفاده کرده و در ایستگاه سبلان پیاده شوید.

دسترسی به وحیدیه با اتوبوس: برای رفتن به وحیدیه با اتوبوس می توانید از خط 1 اتوبوس تندروی تهران استفاده کنید و در ایستگاه وحیدیه پیاده شوید. همچنین ایستگاه های اتوبوس متعددی نیز در این محدوده هستند که دسترسی به وحیدیه را آسان می نمایند.

دسترسی به وحیدیه با تاکسی: ایستگاه های تاکسی متعددی نیز در این محله قرار دارند که جهت رفتن به وحیدیه و مراکز دیدنی و خرید این محدوده مورد استفاده قرار می گیرند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *