قالیشویی پاسداران

قالیشویی پاسداران با دارا بودن کادری مجرب بیش از 30 سال است که در خدمت همشهریان عزیز تهران، کرج، لواسانات و … می باشد. قالیشویی پاسداران با ارائه خدمات متمایزی نظیر شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستبافت، موکت، مبلمان و همچنین کلیه خدمات ترمیم و رفوگری امروزه به نامی آشنا در بین همشهریان تبدیل شده است.

محله پاسداران

منطقه پاسداران یکی از بخش های لوکس تهران است که ساکنین آن به لحاظ وضعیت اقتصادی عموما از طبقات بالای جامعه هستند. بافت جمعیتی این محدوده از تهران متنوع بوده و اکثر خانواده ها حداکثر قدمتی چندین ساله دارند. در شرق و غرب بخش های شمالی این محله ساختار خیابان ها منظم و عمود بر هم است.

محله پاسداران در گذشته های بسیار دور به نام محله حصار رضابیک و پس از آن به نام خیابان سلطنت آباد شناخته می شد. اما پس از پیروزی انقلاب اسلامی به دلیل سکونت افسران ارتش و کارمندان و کارکنان کارخانه مهمات سازی ارتش در این محدوده، نام این منطقه به پاسداران تغییر کرد.

پاسداران در شمال شرقی شهر تهران واقع شده است و در مرز منطقه‌ی 3 و 4 شهرداری تهران قرار دارد که از اطراف به مناطق مختلف زیر محدود می شود:

  • از شمال به محله نیاوران (منطقه 1)
  • از جنوب به محله مهران (خواجه عبدالله انصاری)
  • از شرق به محله حسین آباد ـ مبارک آباد (منطقه 4)
  • از غرب به محله دروس

دسترسی به خیابان پاسداران

محله پاسداران،قالیشویی محله پاسداران

پاسداران به لحاظ دسترسی به سایر بخش های تهران، یکی از بهترین خیابان ها است. این محله با عدم قرارگیری در طرح ترافیک دسترسی آسانی را با خودروی شخصی برای شما فراهم می کند اما دقت کنید که این منطقه معمولا ترافیک زیادی دارد.

دسترسی به پاسداران با خودروی شخصی

برای رسیدن به این خیابان طولانی تهران با خودروی شخصی، می توانید از بزرگراه صدر، صیاد شیرازی و امام علی استفاده کنید.

دسترسی به پاسداران با مترو

برای رسیدن به پاسداران با مترو می توانید از خط 3 مترو تهران استفاده کنید و در ایستگاه نوبنیاد پیاده شوید. همچنین ایستگاه های متروی زین الدین، هروی و حسین آباد هم می توانند شما را به خیابان پاسداران برسانند.

دسترسی به پاسداران با بی آر تی

وجود خطوط اتوبوس و BRT با مقصد بلوار صبا، رسالت، بزرگراه شهید بابایی، پایانه تجریش و بزرگراه شهید صدر در پاسداران باعث شده تا شما بتوانید به راحتی از پاسداران به مناطق مختلف شهر دسترسی پیدا کنید.

دسترسی به پاسداران با تاکسی

پایانه‌ تاکسیرانی میدان نوبنیاد و همچنین چهارراه پاسداران با دارا بودن خطوط تاکسی متعدد می توانند شما را به نقاط مختلف شهر برسانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *