قالیشویی پل صدر

قالیشویی پل صدر مفتخر است که به مدت بیش از 30 سال در امر شستشوی انواع فرش ها و موکت در خدمت همشهریان عزیز می باشد. در طی سالیان طولانی ما با ارائه خدماات باکیفیت و عالی و همچنین رعایت حقوق مشتریان توانسته ایم تا عنوان قالیشویی نمونه را از سمت اتحادیه قالیشویان دریافت نماییم. در طول سال ها فعالیت صادقانه، رضایت حداکثری مشتریان افتخار ما بوده است. ما با ارائه خدمات باکیفیت تلاش کرده ایم تا مطابق با استانداردهای جهانی خدمات خود را پیش ببریم و رضایتمندی مشتریان را کسب کنیم.

شما می توانید جهت شستشوی انواع فرش و موکت و یا استفاده از خدمات مبل شویی روی ما به عنوان یک قالیشویی خوب در پل صدر حساب کنید. خدمات ما با ارائه ضمانت نامه معتبر ارائه خواهند شد.

محدوده پل صدر کجاست؟

محدوده پل صدر کجاست؟

محدوده پل صدر در محدوده شهرداری مناطق 1، 3 و 4 می باشد که در سال 1392 به طول  11 کیلومتر به بهره برداری رسید. پل صدر تهران یکی از پل های شناخته شده و مهم پایتخت است که جهت اتصال نواحی شمال و شرق تهران به نواحی مرکز و غرب تهران طراحی و ساخته شده است. این پل که به عنوان یکی از عریض ‌ترین پل ‌های شهر تهران شناخته می شود در تقاطع بزرگراه صدر و خیابان دکتر شریعتی واقع شده است. این پل به چندین راه اصلی منتهی می ‌شود و بنابراین یکی از پل های مهم شمال شرق تهران است.

اگرچه ساخت این پل با ابهامات و مسائل و مشکلات زیادی همراه بوده است اما امروزه به عنوان طولانی ترین رینگ بزرگراهی شمال شهر تهران شناخته شده است.

محدوده پل صدر از اطراف به قسمت های زیر محدود می شود:

  • از شمال به دیباجی، قیطریه و الهیه
  • از جنوب به اختیاریه و شهرک شهید رجایی
  • از شرق به بزرگراه شهید بابایی
  • از غرب به بزرگراه شهید مدرس و تونل نیایش

نحوه دسترسی به پل صدر

پل طبقاتی صدر که در بزرگراه صدر واقع شده است یکی از بخش های مهم شمال شرق تهران است که دسترسی مناسبی را برای ساکنین مناطق شمالی و شرقی تهران به مناطق مرکزی و غربی تهران ایجاد کرده است. بنابراین همه روزه بسیاری از افراد ساکن شمال شرق تهران برای رفتن به غرب تهران به محدوده پل طبقاتی صدر می روند.

دسترسی به پل صدر با خودروی شخصی: برای رفتن به محدوده پل صدر با خودروی شخصی می توانید از طریق بزرگراه های امام علی، ارتش، شهید بابایی و یا خیابان شریعتی اقدام کنید.

دسترسی به پل صدر با مترو: برای رفتن به پل صدر با مترو می توانید از طریق خط 1 مترو تهران و پیاده شدن در ایستگاه شهید صدر خود را به این محدوده برسانید.

دسترسی به پل صدر با اتوبوس: برای رفتن به محدوده پل صدر با اتوبوس نیز می توانید از طریق خطوط 225، 303 و 387 اقدام نمایید.

دسترسی به پل صدر با تاکسی: برای رفتن به محدوده پل صدر با تاکسی نیز می توانید از طریق تاکسی های گذری حاضر در محلات مختلف به مقصد پل صدر استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *