قالیشویی پونک

قالیشویی پونک به عنوان عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران، آماده ارائه خدمات متنوع شست و شوی فرش، موکت، مبلمان و خدماتی نظیر رفوکاری، لکه بری و … به همشهریان می باشد. خدمات ما با استفاده از مدرن ‌ترین و پیشرفته ‌ترین دستگاه‌ های روز دنیا و با ارائه ضمانت نامه کتبی به جهت حفظ اعتماد مشتریان انجام می شود.

محله پونک کجاست؟

 

محله پونک یکی از قدیمی ترین و پرطرفدارترین مناطق شمال غرب تهران است

محله پونک یکی از قدیمی ترین و پرطرفدارترین مناطق شمال غرب تهران است. پونک در منطقه 5 شهرداری تهران واقع شده است. این محله با آب و هوای مطلوب و نزدیک بودن به مراکز خرید و همچنین دسترسی آسان به نقاط مختلف شهر، به عنوان یکی از مناطق خوب شهر تهران شناخته می شود.

اگرچه محله پونک یکی از محله های قدیمی تهران است اما امروزه با وجود ساخت و ساز های متعدد کمتر می توانید بافت قدیمی این منطقه را ببینید. خیابان پونک یکی از خیابان هایی است که پس از انقلاب طراحی و اجرا شده به همین خاطر خیابان ها و کوچه های عریض و تراکم خانه ها از جمله ویژگی های شناخته شده این بخش از تهران می باشد.

این محله از اطراف به قسمت های زیر محدود می شود:

  • از شمال به حصارک و خیابان سیمون بولیوار
  • از جنوب به محله باغ فیض
  • از شرق به جنت آباد
  • از غرب به دره پونک

نحوه دسترسی به خیابان پونک

دسترسی پونک از شرق به اتوبان ستاری، از جنوب به بزرگراه حکیم و همت و ‌همچنین بزرگراه هایی همچون نیایش و اشرفی اصفهانی باعث شده تا بتوان به راحتی از پونک به بخش های مختلف تهران رفت.

رفتن به پونک با خودروی شخصی: برای رسیدن به محله پونک با خودروی شخصی می توانید از اتوبان‌ های همت، اشرفی اصفهانی و هاشمی رفسنجانی و یا بزرگراه‌ هایی مثل نیایش و حکیم استفاده کنید.

رفتن به پونک با مترو: اگر چه محدوده پونک ایستگاه مترو ندارد اما شما می توانید برای رسیدن به پونک از ایستگاه مترو صادقیه و یا ایستگاه مترو میدان صنعت استفاده کرده و به محله پونک برسید.

رفتن به پونک با بی آر تی BRT : با سوار شدن خط 10 اتوبوس های تندرو که از اتوبان اشرفی اصفهانی می گذرد و تا دانشگاه علوم تحقیقات ادامه دارد، به راحتی می توانید به محدوده پونک دسترسی پیدا کنید.

رفتن به پونک با تاکسی: با استفاده از پایانه تاکسیرانی مستقر در میدان پونک تهران می توانید به میدان ولیعصر، میدان ونک و میدان صنعت دسترسی پیدا کنید. همچنین تاکسی هایی که در جنوب میدان پونک در دسترس هستند نیز شما را به  مقصد سید خندان می رسانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *