قالیشویی پیچ شمیران

قالیشویی پیچ شمیران با سابقه درخشان در صنعت قالیشویی و موکت شویی و حتی مبل شویی مجری شستشوی انواع فرش و موکت شما در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد. ما با ارائه ضمانت نامه معتبر و رسمی برای تمامی خدمات خود، می توانید بهترین گزینه شما برای شستشوی انواع فرش و قالی باشیم. استفاده از پرسنل با تجربه و آموزش دیده در کنار دارا بودن دستگاه های پیشرفته و به روز قالیشویی از ویژگی های ممتاز ماست. ما به عنوان یک قالیشویی خوب در پیچ شمیران تلاش می کنیم تا خدمات رضایت بخشی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

استفاده از ماشین آلات اتوماتیک و دستگاه های خشک کن تخصصی، باعث شده تا بتوانیم رضایت حداکثری مشتریان خود را جلب نموده و به عنوان واحد نمونه سال شناخته شویم.

محله پیچ شمیران تهران کجاست؟

محله پیچ شمیران تهران کجاست؟

محله پیچ شمیران یا پیچ شمیران یکی دیگر از محلات تهران است که در به طور مشترک در مناطق 7 و 12 شهرداری تهران قرار دارد. محله پیچ شمیران درواقع به تقاطع خیابان های انقلاب از منطقه 12 و شریعتی از منطقه 7 گفته می شود. تقاطع پیچ شمیران یکی از پرتردد ترین بخش های مرکزی تهران است که به دلیل اتصال به خیابان شریعتی، یکی از نقاط مهم تهران به شمار می رود.

پیچ شمیران در گذشته یکی از بخش های شمالی تهران بوده است که تهران را به محدوده شمیرانات متصل می نمود. اما امروزه به دلیل گسترش شهر تهران، پیچ شمیران در  نواحی مرکزی تهران قرار گرفته است. این محدوده همچنان یکی از بخش های پر رفت و آمد شهر تهران به شمار می رود. در این محله نیز همچون سایر محلات، خانه های مسکونی و تجاری و زیادی وجود دارد.

چیچ شمیران از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به سه راه طالقانی
  • از جنوب به انقلاب
  • از شرق به خیابان اصفهانی
  • از غرب به بهار جنوبی

نحوه دسترسی به پیچ شمیران

محدوده پیچ شمیران به دلیل نزدیکی به بلوار شریعتی و خیابان انقلاب، دسترسی بسیار خوبی دارد. شما می توانید علاوه بر استفاده از خودروی شخصی جهت رفتن به منطقه پیچ شمیران، از وسایل حمل و نقل عمومی نظیر مترو و اتوبوس و حتی تاکسی نیز استفاده کنید.

دسترسی به پیچ شمیران با خودروی شخصی: برای رفتن به پیچ شمیران با خودروی شخصی می توانید از بزرگراه های خواجه نصیر الدین طوسی، طالقانی، مفتح جنوبی و انقلاب استفاده نمایید.

دسترسی به پیچ شمیران با مترو: برای رفتن به پیچ شمیران با مترو می توانید از خط 2 و 4 مترو تهران استفاده نمایید.

دسترسی به پیچ شمیران با اتوبوس: ایستگاه های اتوبوس متعددی نیز در این محدوده وجود دارند که دسترسی به پیچ شمیران را اسان می کنند. ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران میدان رسالت یکی از ایستگاه های اتوبوس در این محدوده می باشد.

دسترسی به پیچ شمیران با تاکسی: برای رفتن به پیچ شمیران می توانید از ایستگاه های متعددی همچون ایستگاه تاکسی پیچ شمیران در محله تجریش استفاده کنید. همچنین ایستگاه های گذری زیادی نیز در اطراف این محدوده وجود دارند که شما را به مقصد پیچ شمیران می رسانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *