قالیشویی گیشا

قالیشویی گیشا با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته قالیشویی و پرسنل با تجربه، یکی از مدرن ترین قالیشویی‌ های کشور است. ما با بیش از 30 سال تجربه توانسته ایم اعتماد کامل مشتریان خود را جلب نموده و به عنوان یکی از معتبرترین قالیشویی ‌های فعال در سراسر شهر تهران شناخته شویم.

با توجه به اینکه قالیشویی گیشا عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران است، بنابراین می تواند در زمینه شستشوی انواع فرش، موکت، مبل و … خدمات با کیفیتف سریع و تضمین شده ای را در اختیار شما همشهریان عزیز قرار دهد.

محله گیشا تهران کجاست؟

قالیشویی گیشا،قالیشویی در گیشا،قالیشویی محدوده گیشا

محله گیشا یکی از مناطق شمال غرب تهران است که در منطقه 2 شهرداری تهران قرار دارد. محله گیشا پس از انقلاب به نام کوی نصر تغییر نام داد اما امروزه همچنان با عنوان گیشا شناخته می شود. گیشا یکی از اولین محله های مدرن شهر تهران است که شماره‌ گذاری‌ خیابان ‌ها در آن، براساس الگوبرداری از شماره ‌گذاری در خیابان‌ های منهتن نیویورک انجام شده است. این محدوده با معماری انگلیسی و دارا بودن خیابان ‌های منظم زوج و فرد، به طور کلی ۴۱ خیابان دارد.

وجود مغازه ها و فروشگاه های متعدد، یک بافتی تجاری را برای این محله ایجاد کرده است. به دلیل وجود مراکز تجاری متعدد در این منطقه، گیشا معمولا در تمام ساعات روز مملو از جمعیت است. پل گیشا یک پل فلزی سواره رو در تهران است که در محدوده گیشا واقع شده و مرکز تهران را به غرب آن متصل می کند.

این محله از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به بزرگراه حکیم
  • از جنوب به بزرگراه جلال آل احمد
  • از شرق به بزرگراه چمران (اتوبان پارک وی)
  • از غرب به بزرگراه شیخ فضل ‌الله نوری

دسترسی به منطقه گیشا

از آن جایی که محدوده گیشا با بزرگراه های اصلی و بزرگی در ارتباط است، بنابراین دسترسی به این منطقه کار چندان دشواری نخواهد بود.

دسترسی به گیشا با خودروی شخصی: محدوده گیشا در طرح ترافیک و یا طرح زوج و فرد قرار ندارد، بنابراین به راحتی می توانید از طریق بزرگراه های شیخ فضل الله نوری، چمران، حکیم و یا جلال آل احمد به گیشا برسید.

دسترسی به گیشا با مترو: برای رفتن به گیشا با مترو می توانید از خط 7 مترو تهران استفاده کرده و در ایستگاه دانشگاه تربیت مدرس (گیشا) پیاده شوید. این ایستگاه در تقاطع بزرگراه شهید چمران و بزرگراه جلال آل ‌احمد واقع شده است.

دسترسی به گیشا با بی آر تی: برای رفتن به گیشا با بی آر تی می توانید از ایستگاه اتوبوس کوی نصر استفاده کنید. پس از پیاده شدن در این ایستگاه، از شمال به پارک وی و از جنوب به پایانه جنوب خواهید رسید.

دسترسی به گیشا با تاکسی: همچنین وجود ایستگاه های تاکسی متعدد در مناطق مختلف تهران به گیشا و بالعکس، دسترسی به این منطقه را بسیار آسان نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *