قالیشویی یخچال

قالیشویی یخچال با ارائه خدمات شستشوی تخصصی انواع فرش‌ های دستبافت، ماشینی و خارجی به عنوان یکی از بهترین قالیشویی ها در تهران شناخته می شود. ارائه تضمین شستشوی فرش و موکت از جمله ویژگی های اصلی خدمات ماست. ما با دارا بودن ماشین آلات تمام خودکار، بدون دخالت دست فرش های شما را به بهترین شکل ممکن شستشو می دهیم. این ویژگی احتمال آسیب به فرش را تا حد زیادی کاهش داده و بنابراین می تواند خیال شما را بابت عدم آسیب رسیدن فرش های گران قیمت آسوده نماید. همچنین ما با استفاده از مواد شوینده استاندارد تلاش می کنیم تا علاوه بر شستشوی عمیق فرش های شما، از آسیب رسیدن به آن ها نیز جلوگیری نماییم.

ما می توانیم خدمات متمایزی را جهت شستشوی انواع فرش و موکت خانه ها، مدارس، هتل ها، مساجد، حسینیه ها، ادارات، واحد های تجاری و … به شما عزیزان ارائه نماییم.

محله یخچال تهران کجاست؟

محله یخچال تهران کجاست؟

محله یخچال درواقع یکی از محلات محدوده قلهک تهران است که در منطقه 3 شهرداری تهران قرار دارد. یخچال درواقع یک خیابان از محدوده قلهک است که به صورت غربی- شرقی از خیابان شریعتی آغاز شده و تا خیابان باقری کماسایی امتداد دارد. این خیابان غربی- شرقی به صورت یکطرفه می باشد اما وجود خیابان های دیگر در این محدوده، دسترسی با خودروی شخصی به خیابان یخچال را تسهیل نموده اند.

درگذشته در این خیابان یک کارخانه یخسازی وجود داشته که به همین دلیل نام این خیابان را یخچال گذاشته اند. این محله بافتی تقریبا سنتی دارد و با وجود ساخت و سازهای آپارتمانی در این منطقه، هنوز می توانید ردپای تهران قدیم را ببینید. این منطقه به دلیل وجود چنارهای سر به فلک کشیده و کوچه ها و خیابان های پر درخت یکی از خیابان های شناخته شده و پرطرفدار شمال شهر تهران است.

از جمله خیابان های مهم محدوده یخچال قلهک تهران که به این خیابان می رسند، می توان به وارسته، هدایت، فکوریان، زهره، یاسمن، بصیری و … اشاره کرد.

نحوه دسترسی به یخچال

محله یخچال تهران به دلیل قرارگیری در محدوده قلهک و دسترسی به ایستگاه های مترو و اتوبوس و تاکسی دسترسی مناسبی دارد. همچنین رفتن به محدوده یخچال تهران با خودروی شخصی نیز از طریق خیابان های مهم این محدوده امکان پذیر می باشد.

دسترسی به یخچال با خودروی شخصی: برای رفتن به یخچال با خودروی شخصی می توانید از طریق خیابان شریعتی و یا خیابان کلاهدوز (دولت) اقدام کنید.

دسترسی به یخچال با مترو: برای رفتن به خیابان یخچال با مترو می توانید با سوار شدن خط 1 مترو تهران و پیاده شدن در ایستگاه قلهک یا ایستگاه دکتر شریعتی خود را به محدوده یخچال برسانید.

دسترسی به یخچال با اتوبوس: برای رفتن به محدوده یخچال با اتوبوس نیز می توانید از خط 7 اتوبوس تندرو تهران استفاده کنید و یا از طریق اتوبوس های محدوده شریعتی اقدام نمایید.

دسترسی به یخچال با تاکسی: برای رفتن به یخچال با تاکسی نیز می توانید از طریق تاکسی های گذری حاضر در خیابان های اطراف شامل شریعتی، قلهک و تجریش اقدام نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *