موکتشویی،موکت شویی در تهران

موکت شویی امروزه  از هر زمان دیگر آسان‌تر شده است. قالیشویی توحید با رعایت تمام نکات بهداشتی برای شستشوی موکت‌های شما به محل اعزام خواهد شد. انواع موکت‌های خود را به کارشناسان حرفه‌ای ما بسپارید. بگذارید برایتان بگوییم که چگونه قرار است موکت‌های شما مانند روز اول شوند.
موکت‌ها به راستی چیستند؟ بله، یک نوع کف پوش هستند. این محصول کارآمد که از مواد اکریلیک، پلی پروپیلین و پلی استر به وجود می آید، یک عایق حرارتی و صوتی است. همه جا می‌توان آن را به کار برد. و البته استفاده از آن آسان و راحت است.

علاوه بر آن، این روزها در انواع طرح و رنگ‌های دلنشین در اختیار ما قرار می‌گیرند. جنس الیاف موکت در شیوه تمیز کردن آن بسیار تاثیر میگذارد. برخی از آن‌ها راحت تمیز می شوند، ولی برخی دیگر ظرافت هایی دارند که به راحتی نمی‌توان تمیزشان کرد. برخی می‌توانند کثیفی را تا حد ممکن دفع کنند و انعطاف پذیری بالای نیز دارند، در حالی که مدل‌های دیگر ممکن است چنین قابلیتی را نداشته باشند. تشخیص چنین ویژگی هایی به کارشناسان بستگی دارد.

خدمات موکت شویی در تهران

 

 

موکت شویی در محل

نحوه شستشو و رسیدگی به موکت در طول عمر آن تاثیر خواهد گذاشت. اگر موکت در مکان‌های پر تردد استفاده شود، نیازمند رسیدگی و توجه بیشتر است. موکت‌های رنگی و جنس الیاف آن‌ها قبل از شستشو باید بررسی شوند. دستگاه هایی مخصوص برای شستشوی موکت در محل وجود دارد.
بله درست است، لازم نیست موکت‌های خود را جمع کرده و به کارخانه بفرستید. کارشناسان در محل حضور پیدا خواهند و تمامی تجهیزات لازم را به همراه خواهند داشت. دستگاه‌های شستشوی موکت به دو نوع صنعتی و خانگی تفکیک می شوند. برای منازل از دستگاه‌های کوچکتر استفاده می‌شود و برای سطوح بزرگتر، مانند شرکت ها، هتل‌ها و… از دستگاه شستشوی صنعتی استفاده می‌شود. متاسفانه هزینه خرید دستگاه‌ها تنها برای یک خانه، به صرفه نیست، به خصوص اگر بخواهید تنها سالی یک یا دو بار از آن استفاده کنید.

انواع موکت را بشناسید

 

انواع موکت را بشناسید،معرفی انواع موکت ها و شستشوی موکت ها

همانطور که گفتیم، انواع موکت در بازار وجود دارد. موکت کبریتی، یکی از قدیمی‌ترین و ارزان‌ترین نوع موکت‌ها است.

قطر آن‌ها کم است و از لطافت آنچنانی برخوردار نیست. این نوع موکت‌ها را می‌توان به روش سنتی شست. ولی بخاطر هزینه‌های آب و وقت و انرژی که صرف این کار می‌شود، آن چنان قابل پیشنهاد نیست. در دسته بعد، موکت با پرزهای بلند است که سطحی نرم و راحت دارد. ضخامتش مشابه فرش ماشینی است.

شستشوی این دسته به روش سنتی و مدرن امکان پذیر است. می‌رسیم به موکت‌های امروزی با طرح‌های متنوع. موکت‌ها در طرح‌های ساده تا پیچیده را می‌توان به روش‌های سنتی و مدرن تمیز نمود. ولی دسته آخر را بهتر است به روش مدرن نظافت کنید، منظورمان موکت چمن مصنوعی است. این نوع موکت از دور شبیه چمن است و برای بالکن و سالن‌های ورزشی به کار می‌رود. و همانطور که گفتیم بهتر است به روش مدرن آن را بشویید.

الیاف موکت

 

الیاف موکت

نوع الیاف این موکت‌ها نحوه تمیز کردن آن‌ها تاثیر خواهد گذاشت. برای مثال، الیاف پشم، با اینکه بسیار گران است امّا بسیار راحت‌تر تمیز می‌شود. امّا برای آنکه طول عمر آن افزایش یابد باید از روش‌های مخصوص شستشو برای آن استفاده کرد. الیاف پشم لطافت و نرمی بیشتری دارند و مشخص است ارزش نگهداری آن‌ها بسیار بالا است.

اکثر موکت هایی که امروز خریداری می شوند، از جنس پلی آمید هستند. آن‌ها در مقابل کثیفی و چرک مقاومت بالای نشان می‌دهند. همچنین به راحتی تمیز می‌شوند. اکثر موکت‌های مجموعه‌های اداری از این دسته هستند. حالت آن‌ها ارتجاعی است و می‌توان به خوبی آن‌ها را تمیز کرد. امّا این نوع الیاف الکتریسیته ساکن دارند. این مسئله با مواد شیمیایی و فرآیند‌های مخصوصی تا حدودی کاهش می‌یابد. این نوع موکت همچنان بین اکثر افراد طرفدار دارد. آیا الیاف موکت شما نیز از این دست است؟

تمیز بودن موکت‌ها در هر جایی به خصوص منازل، از اهمیت بالای برخوردار است؛ چرا که اگر سطح آن آلود باشد، می‌تواند باعث ایجاد آلرژی و انواع بیماری شود. به خصوص با وجود آلودگی هوا در کلان شهر ها، هوایی که از طریق پنجره یا درز‌ها وارد خانه می‌شود و روی موکت و فرش قرار می گیرد، می‌تواند آلودگی را وارد خانه کند. اگر حیوانات خانگی نگه می دارید نیز باید به طور مرتب موکت‌های خود را تمیز کنید.

روند کار موکت شویی

روند کار موکت شویی ،روند شستشوی موکت در موکت شویی توحید

موکت شویی و روند کار آن در مجموعه قالیشویی توحید به این صورت خواهد بود:
• مشتریان محترم با کارشناسان ما تماس گرفته و تعیین وقت خواهند کرد.
• کارشناسان همراه با ماشین‌های مکانیزه و دستگاه بخارشوی صنعتی در محل حاضر می شوند.
• پرسنل نوع لکه‌ها و گرد و غبار را بررسی می‌کنند.
• تمامی لکه‌ها در طول پروسه کار پاک خواهند شد.
• تمامی مراحل نظافت، غبار روبی و بخارشویی بدون جابه جایی وسایل و بهم ریختگی انجام میگیرد.
• در انتها، با خشک کن‌های صنعتی آب موکت گرفته خواهد شد.
موکت در فاصله زمانی 2 الی 3 ساعت دوباره قابل استفاده است.

تماس با قالیشویی توحید

رفع لکه در موکت

در بعضی مواقع اگر لکه‌ها شدید باشند، به روش غیر مکانیزه شستشوی این بخش‌ها صورت میگیرد. در این مرحله با مایع مخصوص و اسفنج، لکه‌ها پاک خواهد شد. مجموعه قالیشویی توحید برای مکان‌های بزرگ و وسیع از جاروبرقی‌های صنعتی و دستگاه پولیشر استفاده می‌کند. بخارشوهای مورد استفاده هم‌زمان با اسپری بخار با فشار بالا، مکش آب آلود را نیز انجام می‌دهند تا آلودگی روی موکت باقی نماند.

 

در وضعیت فعلی بهتر است از موکت‌های زیبای خود مراقبت کنید؛ چرا که خرید دوباره آن‌ها هزینه‌های گزافی را به همراه خواهد داشت. موکت‌ها به راحتی کف خانه ی شما را گرم و نرم نگه می‌دارند. همچنین نقش مهمی در زیبایی دکوراسیون داخلی ایفا می‌کنند. قالیشویی توحید سال هاست که عضو اتحادیه قالیشویان تهران است و ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی و مبل شویی در تهران و کرج می باشد . و تضمین میکند تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. ما می‌خواهیم تا نسل‌های آینده بر روی این موکت‌ها و فرش‌ها قدم بگذارند و سالم و سلامت بزرگ شوند. خدمات موکت شویی در سراسر تهران قابل دسترسی است، می‌توانید همین حالا از طریق وب سایت ما  در قسمت سفارش آنلاین یا با تماس تلفنی سفارش خود را به سادگی انجام دهید.

 

خوشحال میشویم هرگونه انتقاد و پیشنهادی در این بخش دارید با پر کردن فرم زیر ما را در خصوص خدمات بهتر  یاری نمایید.

سوالات متداول

آیا امکان سفارش آنلاین برای موکت شویی وجود دارد ؟

بله با مراجعه به قسمت سفارش آنلاین و ثبت درخواست خود می توانید از خدمات آنلاین قالیشویی توحید بهره مند شوید.

آیا کارخانه قالیشویی توحید در قبال خسارت وارده به موکت ها پاسخگو می باشد؟

بله، کلیه خدمات ما تحت پوشش بیمه می باشد.

آیا شما امکان پرداخت آنلاین برای خدمات موکت شویی در سایت وجود دارد؟

بله با مراجعه به قسمت پرداخت آنلاین سایت می توانید به راحتی فاکتور خود را انلاین پرداخت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *