قالیشویی آپادانا

قالیشویی آپادانا خدمات شستشوی فرش های شما را با ضمانت نامه کتبی ارائه می دهد. ما به عنوان یک قالیشویی خوب در آپادانا می توانیم انواع خدمات قالیشویی و موکت شویی خود را تضمین کرده و خاطر شما را بابت عدم هرگونه آسیب به فرش، آسوده گردانیم.

شستشوی انواع فرش و موکت در قالیشویی محدوده آپادانا توسط کادری مجرب به کمک دستگاه های اتوماتیک و خشک کن لوله ای انجام می شود. به این ترتیب ما می توانیم فرش های شما را بدون چین و چروک و شکستگی در تمیزترین حالت ممکن به شما تحویل دهیم. فرش ها پس از تکمیل فرآیند شستشو به صورت کاملا خشک، لول شده و کاور شده درب منزل به شما تحویل خواهند شد. برای دریافت انواع خدمات قالیشویی می توانید با ورود به بخش ثبت سفارش آنلاین ما، خدمات مورد نظر خود را در کمتر از 5 دقیقه ثبت نمایید.

محله آپادانا تهران کجاست؟

محله آپادانا تهران کجاست؟

شهرک آپادانا یکی از محله های غرب تهران است که در محدوده شهرداری منطقه 5 قرار دارد. اگرچه آغاز ساخت و ساز در این محدوده به دوران قبل از انقلاب باز می گردد اما شروع بهره ‌برداری از این شهرک تهران در سال ۱۳۶۳ انجام شده است.

شهرک آپادانا تهران ۶ فاز اصلی دارد. خیابان اصلی این مجموعه دورتادور فازهای شهرک قرار دارد و خیابان های فرعی، امکان دسترسی به فازهای مختلف را فراهم می نمایند.

کل شهرک آپادانا توسط یک دیوار به صورت دورتادوری محصور شده که تنها یک ورودی و خروجی در بخش شرقی دارد. این شهرک از طریق خودرو به شهرک اکباتان و کوی بیمه دسترسی ندارد اما شما می توانید با کمی پیاده روی به این بخش ها نیز دسترسی پیدا کنید.

محدوده آپادانا از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به اتوبان تهران- کرج
  • از جنوب به کوی بیمه
  • از شرق به خیابان برادران رحمانی
  • از غرب به شهرک اکباتان

نحوه دسترسی به محدوده آپادانا

محدوده آپادانا به دلیل قرارگیری در بخش شمال غربی شهر تهران و نزدیکی به بلوارها و بزرگراه های اصلی، دسترسی مناسبی دارد. برای مراجعت به این محله پرطرفدار تهران بزرگ می توانید از خطوط اتوبوسرانی، مترو و یا وسایل نقلیه شخصی خود استفاده نمایید.

دسترسی به آپادانا با خودروی شخصی: برای رفتن به شهرک آپادانا با خودروی شخصی می توانید از بزرگراه شیخ فضل الله نوری، بزرگراه شهید فهمیده و بزرگراه لشگری استفاده کنید.

دسترسی به آپادانا با مترو: برای رفتن به شهرک آپادانا تهران با مترو نیز می توانید از خط 4 مترو تهران استفاده کرده و در ایستگاه مترو بیمه یا ایستگاه مترو میدان آزادی پیاده شوید و خود را به این محدوده برسانید.

دسترسی به آپادانا با اتوبوس: برای رفتن به شهرک آپادانا با اتوبوس می توانید از خط 1 و خط 2 اتوبوس تندرو تهران استفاده کرده و در ایستگاه آزادی پیاده شوید. همچنین می توانید با استفاده از خط 10 اتوبوس تندرو و پیاده شدن در ایستگاه جناح خود را به محدوده آپادانا برسانید.

دسترسی به آپادانا با تاکسی: تاکسی های خطی و گذری زیادی در محدوده شهرک آپادانا و مناطق اطراف فعالیت می کنند که در دسترسی به این محله شما را یاری خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *