قالیشویی خواجه عبدالله

قالیشویی خواجه عبدالله با استفاده از دستگاه های مدرن قالیشویی که با برس های بزرگ و دایره ای شکل کار می کنر، روند استاندارد شستشو را برای انواع فرش ها و موکت ها انجام می دهد. قالیشویی در خواجه عبدالله به عنوان مرکز تخصصی شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستباف حتی در ایام تعطیل نیز خدمات خود را ارائه می دهد. ما از سمت اتحادیه قالیشویان، به عنوان واحد نمونه سال های 96 و 97 و 98 معرفی شده ایم. ارائه ضمانت نامه کیفیت خدمات شستشوی فرش و موکت ما، برای اطمینان مشتریان از حسن انجام کار پس از دریافت فرش ها انجام خواهد شد.

ما در طول 3 دهه سال سابقه خدمت در صنعت قالیشویی همیشه به عنوان یک قالیشویی خوب در خواجه عبدالله بوده ایم، چرا که همواره تلاش کرده ایم تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه کنیم. کسب رضایت مشتریان یکی از اهداف اصلی ما در مجموعه قالیشویی محدوده خواجه عبدالله بوده است که امروز باعث شده تا مشتریان ثابت ما، بیش از پیش روی ما حساب کنند.

محله خواجه عبدالله تهران کجاست؟

قالیشویی خواجه عبدالله

محدوده خواجه عبدالله انصاری در حقیقت به یک خیابان با همین نام و خیابان های مجاور و محدود به آن گفته می شود. محله خواجه عبدالله انصاری یکی از خیابان های محدوده مهران است.

خیابان خواجه عبدالله انصاری یک خیابان بزرگ شرقی غربی است که در شرق از خیابان شریعتی شروع شده و تا خیابان عراقی و بعد از بزرگراه شهید صیاد شیرازی نیز امتداد دارد. خیابان خواجه عبدالله انصاری در غرب به خیابان بنی هاشم و رحیمی کلور متصل می شود.

از جمله خیابان های مهم منتهی شده به خیابان خواجه عبدالله انصاری می توان به خیابان غفاری، رودخانه، تیسفون، حسین زاده، چگینی، عراقی و … اشاره کرد.

محله خواجه عبدالله از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به ایوان مدائن
  • از جنوب به بزرگراه شهید سلیمانی
  • از شرق به خیابان شریعتی
  • از غرب به بزرگراه شهید صیاد شیرازی و خیابان استاد حسن بنا شمالی

نحوه دسترسی به محله خواجه عبدالله انصاری

برای رفتن به منطقه خواجه عبدالله انصاری تهران که در محدوده مهران قرار دارد، می توان از اتوبوس، مترو، تاکسی و یا بزرگراه های اصلی منتهی به این بخش استفاده نمود.

دسترسی به خواجه عبدالله با خودروی شخصی: برای رفتن به محله خواجه عبدالله انصاری با خودروی شخصی می توانید از بزرگراه شهید همت، بزرگراه شهید صیاد شیرازی، بزرگراه شهید سلیمانی و خیابان شریعتی استفاده نمایید.

دسترسی به خواجه عبدالله با مترو: برای رفتن به محدوده خواجه عبدالله انصاری با مترو می توانید از خط 3 مترو تهران بزرگ استفاده کرده و در ایستگاه خواجه عبدالله انصاری پیاده شوید.

دسترسی به خواجه عبدالله با اتوبوس: برای رفتن به خواجه عبدالله با اتوبوس می توانید از ایستگاه خیابان شریعتی استفاده نمایید.

دسترسی به خواجه عبدالله با تاکسی: تاکسی های گذری زیادی نیز در محدوده مهران و خواجه عبدالله فعالیت دارند. همچنین ایستگاه های تاکسیرانی واقع در این محدوده نیز جهت دسترسی آسان به منطقه خواجه عبدالله انصاری به شما کمک خواهند نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *