قالیشویی شادمان،قالیشویی نزدیک شادمان،قالیشویی محدوده شادمان،قالیشویی نزدیک شادمان

قالیشویی شادمان عضو رسمی اتحاديه قالیشویان است و با 3 دهه سابقه فعالیت در زمينه شستشوی انواع فرش های دستبافت و ماشینی آماده خدمت رسانی به همشهریان خود می باشد. خدمات قالیشویی محدوده شادمان با استفاده از دستگاه های پیشرفته و تکنسین های مجرب انجام می شود. ما با رعایت اصول مذهبی در کنار استفاده از بهترین تجهیزات و مواد جزو برترین های صنف قالیشویی باشیم. امروز با دریافت عنوان واحد نمونه سال قالیشویی توانسته ایم به این مهم دست پیدا کنیم و همچنان پر قدرت به فعالیت های تخصصی خود در زمینه قالیشویی، موکت شویی و مبل شویی ادامه دهیم.

ما به عنوان یک قالیشویی خوب در شادمان متخصص در زمینه شستشوی انواع فرش ماشینی، دستبافت، کرک، ابریشم و و انواع موکت هستیم. همچنین خدمات مبل شویی ما در منازل و یا ادارات با آبریز بسیار کم توسط استادکاران آموزش دیده انجام می شود.

محله شادمان تهران کجاست؟

محله شادمان تهران کجاست؟

محدوده شادمان یکی دیگر از محلات سرزنده است که در منطقه 2 شهرداری تهران قرار دارد. محله شادمان یکی از محلات سرزنده شمال غرب تهران است که بافتی قدیمی و مردمانی سنتی دارد. محله شادمان یکی از محلات اداری- تجاری تهران است. درواقع علاوه بر واحد های مسکونی متعددی که در این محله ساخته شده است، شما می توانید ساختمان های اداری و یا تجاری متعددی نیز با کاربری های مختلف در این محله پیدا کنید.

محدوده شادمان یه خیابان شادمهر و خیابان های منتهی به آن گفته می شود. از جمله خیابان های مهم این محدوده می توان به خوشرو، نیک روش فرد، استوار، ذوالفقاری، متولیان، سیادت، حبیب الله، مسعود سروش، زنجان شمالی و … را نام برد.

محله شادمان از اطراف به بهش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به خیابان ستارخان و محدوده دریان نو
  • از جنوب به خیابان آزادی
  • از شرق به محدوده بهبودی
  • از غرب به بزرگراه یادگار امام

نحوه دسترسی به محله شادمان تهران

دسترسی به محله شادمان تهران به دلیل نزدیکی به ایستگاه های اصلی مترو و اتوبوس تندرو، بسیار آسان می باشد. همچنین وجود بزرگراه ها و خیابان های اصلی در این محله نیز دسترسی شما را به کمک خودروی شخصی آسان نموده است.

دسترسی به محله شادمان با خودروی شخصی: برای رفتن به محدوده شادمان با اتومبیل شخصی خود می توانید از بزرگراه شهید چمران، تونل توحید، خیابان آزادی، خیابان ستارخان، بزرگراه شیخ فضل الله نوری و بزرگراه یادگار امام استفاده نمایید.

دسترسی به محله شادمان با مترو: برای رفتن به محله شادمان با مترو می توانید در ایستگاه شادمان که محل تلاقی خط 2 و 4 متروی تهران است، پیاده شوید. همچنین ایستگاه توحید خط 7 مترو تهران نیز جهت دسترسی به این محدوده مناسب می باشد.

دسترسی به محله شادمان با اتوبوس: برای رفتن به محدوده شادمان با اتوبوس بی آر تی تهران می توانید از خط 1 اتوبوس تندرو استفاده کرده و در ایستگاه توحید یا بهبودی پیاده شوید. همچنین خط تندرو 4 تهران نیز می تواند در رفتن به محله شادمان تهران مناسب باشد.

دسترسی به محله شادمان با تاکسی: ایستگاه های تاکسی موجود در مناطق مجاور نظیر صادقیه و توحید و همچنین تاکسی های گذری زیادی نیز در این محله فعالیت دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *