قالیشویی شهرک آزادی

قالیشویی شهرک آزادی گزینه ای مطمئن برای رفع نیازهای خانواده های این محدوده می باشد. ما آمادگی ارائه انواع خدمات شستشوی فرش و موکت و حتی خدمات مبل شویی در منزل را داریم. ارائه خدمات مبل شویی در محل، یکی از ویژگی های متمایز ماست. ما به عنوان یک قالیشویی خوب در شهرک آزادی تلاش کرده ایم تا پروسه شستشوی فرش را کوتاه کنیم و به این وسیله گامی بزرگ در جهت ارتقا سطح بهداشت و راحتی خانواده ها برداریم.

تکنسین های مجرب، مواد شوینده باکیفیت و البته بهره مندی از دستگاه های مدرن و به روز قالیشویی باعث شده تا امروز ما بتوانیم خدمات بسیار حرفه ای را به شما ارائه نماییم. تضمین کیفیت خدمات شستشو از ویژگی های ماست که خیال مشتریان را بابت عدم آسیب رسیدن به فرش های گران قیمت آن ها آسوده می گرداند.

محله شهرک آزادی تهران کجاست؟

محله شهرک آزادی تهران کجاست؟

محدوده شهرک آزادی یکی از محلات غرب تهران است که در منطقه 21 شهرداری تهران قرار دارد.

میدان فاطمیه مهم ترین بخش شهرک آزادی تهران می باشد. به دلیل محدودیت های اعمال شده توسط شهرداری در این منطقه آپارتمان های بیشتر از 3 طبقه وجود ندارد و بنابراین اغلب خانه ها به صورت ویلایی ساخته شده اند. محدوده شهرک آزادی به دلیل قرارگیری در مسیر بادهای غرب تهران، یکی از محلات خوش آب و هوا با جمعیت نسبتا کم در تهران است. بنابراین این محله به عنوان یکی از محلات محبوب در میان مردم می باشد.

از خیابان های مهم این محدوده می توان به مقبلی نجات، امام رضا، امام جواد، فاطمیه، نبی اکرمف محمد رسول الله، امام سجاد، امام خمینی و … را نام برد.

شهرک آزادی از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به بزرگراه شهید فهمیده
  • از جنوب به بلوار ولیعصر (عج)
  • از شرق به شهرک فرهنگیان غرب
  • از غرب به شهرک نصر و شهرک بهشتی (گلسار سابق)

 

نحوه دسترسی به شهرک آزادی

بزرگراه های نزدیک این محدوده و همچنین بلوارها و خیابان های اصلی، دسترسی شما به شهرک آزادی غرب تهران را آسان نموده است. برای رفتن به این محدوده همچنین می توانید از وسایل حمل و نقل عمومی نظیر اتوبوس و مترو نیز استفاده نمایید.

دسترسی به شهرک آزادی با خودروی شخصی: برای رفتن به شهرک آزادی با خودروی شخصی می توانید از بزرگراه شهید فهمیده و یا بزرگراه لشگری استفاده نمایید.

دسترسی به شهرک آزادی با مترو: برای رفتن به شهرک آزادی با مترو می توانید از خط 5 مترو تهران استفاده کرده و در ایستگاه ورزشگاه آزادی پیاده شوید. همچنین می توانید از خط 4 مترو تهران استفاده کرده و در ایستگاه شهرک اکباتان پیاده شونید و با اتوبوس ها و تاکسی های موجود خود را به شهرک آزادی برسانید.

دسترسی به شهرک آزادی با اتوبوس: خط 1 اتوبوس تندروی تهران با دارا بودن ایستگاهی در میدان آزادی، دسترسی به شهرک آزادی را تسهیل نموده است. همچنین ایستگاه های اتوبوسرانی واقع در اطراف خیابان ولیعصر نیز در رفتن به شهرک آزادی به شما کمک خواهند نمود.

دسترسی به شهرک آزادی با تاکسی: برای رفتن به این محدوده می توانید از تاکسی های عبوری نیز استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *