قالیشویی لویزان

قالیشویی لویزان آماده خدمت رسانی در زمینه شستشو قالی، قالیچه، فرش، موکت و مبل به همشهریان عزیز تهرانی در محدوده لویزان است. اگر در نزدیکی لویزان زندگی می‌کنید و به دنبال یک قالیشویی خوب در لویزان هستید، می توانید روی ما حساب کنید. ما امروزه خدمات متنوع و به روزی را در قالب قالیشویی و موکت شویی به همشهریان خود در محدوده لویزان ارائه می دهیم.

شما می توانید بدون نگرانی از آسیب دیدن فرش های گران قیمت خود، آن ها را جهت شستشوی عمیق و از بین بردن آلودگی ها و میکروب ها، به ما بسپارید. ما با دارا بودن تکنیک های خاص شستشوی فرش ها و موکت ها، می توانیم متناسب با نوع فرش شما، بهترین فرآیند شستشوی را انتخاب کرده و اجرا نماییم. تکنسین های حرفه ای و آموزش دیده ما تلاش می کنند تا بهترین خدمات را متناسب با نوع قالی های شما ارائه نمایند. همچنین دستگاه های پیشرفته ما امکان شستشوی فرش ها را بدون دخالت دست امکان پذیر نموده و به این ترتیب می توانید از خدمات قالیشویی مکانیزه ما نیز بهره مند شوید.

محله لویزان کجاست؟

محله لویزان کجاست؟

لویزان یکی از محلات خوب و سرسبز در منطقه ۴ شهرداری تهران است. این محله درواقع یکی از دهکده‌ های قدیمی شهرستان شمیرانات است که در شمال شرقی مبارک ‌آباد واقع شده است.  لویزان در گذشته به دلیل نزدیکی با کارخانجات اسلحه ‌سازی و صنایع نظامی، به عنوان محله چهارصد دستگاه نیز شناخته می شده است، چرا که در این منطقه برای نیروها و کارمندان ارتش، چهارصد دستگاه احداث شده بود.

لویزان در 6 کیلومتری بخش شرقی تجریش واقع شده است و یکی از محلات با آب و هوای بسیار خوب در تهران است. همین موضوع باعث شده تا امروزه تقاضا برای سکونت در این محله زیاد باشد. دو قنات شامل قنات مبارک ‌آباد و قنات حاج قاسمی از گذشته تا به امروز، آب این محدوده را تامین می کند.

لویزان از اطراف به خیابان ها و بزرگراه های زیر منتهی می شود:

  • از شمال به ازگل و بزرگراه بابایی و بزرگراه صدر
  • از جنوب به تپه‌ های شمس ‌آباد و بزرگراه امام علی و بزرگراه شهید صیاد شیرازی
  • از شرق به شیان و میدان استقلال و بزرگراه هنگام
  • از غرب به حسین ‌آباد و بزرگراه امام علی

نحوه دسترسی به لویزان

محله لویزان نیز یکی از مناطق با دسترسی خوب پایتخت است که به دلیل وجود نزدیکی به بزرگراه ها و گلوگاه های مهم شهر، امکان تردد آسان را برای همشهریان دارا می باشد. برای رفتن به این محدوده می توانید از اتومبیل شخصی و یا وسایل حمل و نقل عمومی شامل مترو، اتوبوس و تاکسی استفاده نمایید.

دسترسی به لویزان با خودروی شخصی: برای رفتن به لویزان با خودروی شخصی می توانید از طریق بزرگراه های صدر، بابایی، امام علی، صیاد شیرازی، هنگام و دار آباد اقدام نمایید.

دسترسی به لویزان با مترو: برای رفتن به لویزان با مترو نیز می توانید از خط 3 مترو تهران استفاده کنید و با پیاده شدن در ایستگاه نوبنیاد یا ایستگاه حسن آباد، خود را به لویزان برسانید.

دسترسی به لویزان با اتوبوس: برای رفتن به لویزان می توانید از سامانه 9 اتوبوس تندرو تهران استفاده کرده و خود را به این منطقه برسانید.

دسترسی به لویزان با تاکسی: برای رفتن به لویزان با تاکسی نیز می توانید از تاکسی های خطی و یا خطوط تاکسیرانی این محله استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *