قالیشویی نظام آباد

قالیشویی نظام آباد به عنوان قدیمی ترین عضو اتحادیه قالیشویان و مورد اعتماد بیش از هزاران خانوار در شهر تهران، می تواند خدمات ارزشمندی را در زمینه شستشوی انواع فرش و موکت به شما ارائه نماید. ما با سابقه طولانی فعالیت در صنعت قالیشویی، توانسته ایم رضایتمندی مشتریان خود را هدف قرار دهیم و با استقبال شما رو به رو شویم. همین موضوع باعث شده تا به عنوان واحد نمونه سال شناخته شویم و بر خود ببالیم.

انتخاب ما به عنوان واحد نمونه سال باعث شده تا تلاش کنیم بیش از پیش خدمات باکیفیتی را به مشتریان ارائه نماییم. ما هم اکنون با تضمین کیفیت شستشو و خدمات ارائه شده خود، تلاش می کنیم تا مشتریان خود را راضی نگه داریم. خرید انواع تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته قالیشویی در کنار استخدام پرسنل آموزش دیده تخصصی برای شستشوی انواع فرش و موکت، موجب تمایز ما با دیگران شده است. بنابراین شما می توانید بدون واسطه، خدمات مورد نیاز خود را از ما بخواهید.

محله نظام آباد تهران کجاست؟

محله نظام آباد تهران کجاست؟

نظام آباد یکی از محلات قدیمی تهران است که به طور مشترک در مناطق 7 و 8 شهرداری تهران قرار دارد. نظام آباد حدود 60 سال پیش جزئی از محدوده نارمک تهران بوده تا اینکه در سال 1340 محله نظام آباد به طور مستقل به عنوان یکی از محلات تهران شناخته شد. خیابان نظام ‌آباد از تقاطع خیابان انقلاب آغاز شده و تا میدان رسالت امتداد دارد. اگرچه بیشتر ساختمان های این محله بافتی قدیمی دارند اما همچون سایر محلات تهران، در نظام آباد نیز می توانید برج های تجاری و اپارتمان های مسکونی نوساز زیادی نیز پیدا کنید.

خیابان شهید مدنی، خیابان سبلان، بخشی فرد، محمود نور، فتاحی و میر کوزه گر، تائبی و … از خیابان های مهم این محدوده هستند.

محله نظام‌آباد تهران از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به محله رسالت
  • از جنوب به محله امام حسین (ع)
  • از شرق به نارمک و تهرانو
  • از غرب به مجیدیه

نحوه دسترسی به نظام آباد تهران

دسترسی به نظام آباد امروزه به دلیل ساخت مترو و همچنین سامانه اتوبوس تندرو، بسیار آسان شده است. علاوه بر این، نظام آباد به دلیل نزدیکی به بزرگراه های و شاهراه های تهران نیز دسترسی مناسبی با اتومبیل شخصی دارد.

دسترسی به نظام آباد با خودروی شخصی: برای رفتن به نظام آباد با خودروی شخصی می توانید از بزرگراه امام علی علیه السلام، بزرگراه شهید صیاد شیرازی، رسالت و … اقدام کنید.

دسترسی به نظام آباد با مترو: برای رفتن به نظام آباد با مترو می توانید از خط 2 مترو تهران استفاده کرده و در ایستگاه های امام حسین، شهید مدنی، سبلان یا فدک پیاده شوید.

دسترسی به نظام آباد با اتوبوس: برای رفتن به نظام آباد با اتوبوس نیز می توانید از خط 1 اتوبوس تندرو یا خط 9 اتوبوس تندروی تهران استفاده کرده و در ایستگاه سبلان پیاده شوید.

دسترسی به نظام آباد با تاکسی: تاکسی های گذری و خطی زیادی نیز در مسیر های مختلف به نظام آباد می روند که شما می توانید جهت دسترسی به این محدوده از آن ها استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *