قالیشویی نیروی هوایی،قالیشویی در نیرو هوایی،قالیشویی نزدیک نیروهوایی،قالیشویی محدوده نیرو هوایی

قالیشویی نیروی هوایی یکی از بهترین قالیشویی های فعال در تهران است که با سابقه ای درخشان در صنعت قالیشویی، امروز همچنان در خدمت شماست. کلیه فعالیت های قالیشویی محدوده نیروی هوایی تحت نظر اتحادیه قالیشویان بوده و  ما به عنوان عضو رسمی اتحادیه می توانیم بهترین خدمات را به شما ارائه نماییم.

با ثبت سفارش آنلاین قالیشویی در پورتال ما می توانید به سادگی در هر ساعتی از شبانه روز خدمات قالیشویی، موکت شویی و مبل شویی را از ما بخواهید. ما با امکان ثبت سفارش آنلاین تلاش کرده ایم تا خدمات خود را به راحتی در اختیار عموم همشهریان قرار دهیم و نگرانی های شما را بابت دریافت خدمات قالیشویی باکیفیت برطرف نماییم. ما می توانیم انواع فرش‌ های ماشینی ایرانی یا خارجی، فرش های فانتزی، فرش های پلاستیکی یا نخی را با دستگاه های تمام اتوماتیک شستشو داده و با خشک کن لوله ای بدون ایجاد چروک و شکستگی، خشک کنیم.

محله نیرو هوایی تهران کجاست؟

محله نیرو هوایی تهران کجاست؟

محدوده نیرو هوایی یکی از پرطرفدارترین محلات شرقی تهران است که در منطقه 13 شهرداری تهران قرار دارد. وجود پادگان نیروی هوایی ارتش در این محدوده، دلیل اصلی نامگذاری آن بوده است. در این محدوده بیشتر نظامیان و درجه داران ارتشی سکونت دارند. در این محله ترکیبی از خانه های قدیمی و نوساز دیده می شود. همچنین واحد های تجاری اداری زیادی نیز در خیابان های پنجم و ششم محدوده نیروی هوایی وجود دارد. محله سی متری نیروی هوایی یکی از محلات موثر در پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران بوده است.

از جمله خیابان های مهم این محدوده می توان به سی متری نیروی هوایی، دماوند، پیروزی، نهاوندی، قاسم آباد، دهقان کوکاکولا و … اشاره کرد. میدان یک نیروی هوایی و میدان دوم نیروی هوایی نیز از جمله بخش های مهم این محدوده هستند.

محدوده نیروی هوایی از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به وحیدیه
  • از جنوب به صد دستگاه و پرستار
  • از شرق به بزرگراه یاسینی
  • از غرب به بزرگراه امام علی علیه السلام

نحوه دسترسی به محله نیروی هوایی

دسترسی به محلات شرقی تهران از طریق مترو و اتوبوس بسیار آسان می باشد. همچنین وجود بزرگراه های زیاد در این محدوده نیز باعث شده تا همه روزه رفت و آمد زیادی به منطقه نیروی هوایی داشته باشیم.

دسترسی به نیروی هوایی با خودروی شخصی: برای رفتن به نیروی هوایی با اتومبیل شخصی می توانید از بزرگراه شهید دوران، بزرگراه یاسینی، بزرگراه بسیج، بزرگراه امام علی و خیابان پیروزی استفاده نمایید.

دسترسی به نیروی هوایی با مترو: برای رفتن به محدوده نیروی هوایی با مترو می توانید از خط 4 مترو تهران استفاده کرده و در ایستگاه نیروی هوایی پیاده شوید.

دسترسی به نیروی هوایی با اتوبوس: برای رفتن به محدوده نیروی هوایی با اتوبوس می توانید از خط 3 اتوبوس تندرو تهران استفاده کرده و در ایستگاه نیروی هوایی پیاده شوید.

دسترسی به نیروی هوایی با تاکسی: برای رفتن به محله نیروی هوایی با تاکسی می توانید از خطوط تاکسیرانی متعدد در بخش های شرقی تهران و یا تاکسی های عبوری این محله استفاده نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *