قالیشویی پارک وی

قالیشویی پارک وی آماده شستشوی فرش و موکت و ارائه انواع خدمات به همشهریان عزیز می باشد. شما می توانید تمام خدمات قالیشویی در محدوده پارک وی را از ما بخواهید. اگر در نزدیکی پارک وی زندگی می‌کنید، می توانید جهت خدمات قالیشویی و مبل شویی روی ما حساب کنید. ما می توانیم انواع فرش و موکت های شما را با توجه به نوع الیاف و جنس آن ها  با بهترین روش های شستشو و پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا بشوییم.

قالیشویی پارک وی با بهره مندی از سال ها تجربه خدمت در زمینه شستشوی انواع قالی و فرش و همچنین تکنسین های آموزش دیده و حرفه ای، هم اکنون می تواند دغدغه شستشوی فرش خانواده ها را برطرف نماید. شما می توانید بدون نگرانی شستشوی فرش و موکت های خود را به ما بسپارید.

پارک وی تهران کجاست؟

پارک وی تهران کجاست؟

پارک وی يكي از بهترين مناطق تهران است. این محدوده در منطقه 1 و منطقه 3 شهرداری تهران قرار دارد. منطقه پارک وی در بخش شمالی تهران واقع شده است. پارک وی در حقیقت محل تقاطع بزرگراه های چمران و مدرس با خیابان ولی عصر است. در این محله سفارت خانه های زیادی وجود دارد. محدوده پارک وی در نزدیکی ميدان تجريش واقع شده و آب و هوای بسیار خوبی دارد.

از جمله خیابان های مهم پارک وی می توان به خیابان فرشته، خیابان ولی عصر و خیابان محمودیه اشاره کرد. اگرچه در گذشته این محدوده بسیار سرسبز و باصفا بوده اما امروزه خانه های ویلایی سرسبز جای خود را به ساختمان ها و برج های بلند داده اند. نام منطقه پارک وی به معنای (خیابان درخت دار) به همین منظور انتخاب شده است. اکنون در این منطقه ساختمان های شیک، بزرگ و لوکس زیادی وجود دارد. اگرچه امروز دیگر خبری از آن باغ ها و درختان زیاد در این منطقه نیست اما به همت شهرداری، بوستان ها و پارک های زیادی در این محدوده ایجاد شده که همچنان طراوت و شادابی این محدوده را فراهم می کنند.

نحوه دسترسی به پارک وی

به دلیل وجود سفارت ها و قرارگیری این محدوده در شمال شرقی تهران، خیابان ها و بخش های مختلف این منطقه دسترسی مناسبی نیز دارند. برای رفتن به این محله علاوه بر استفاده از اتومبیل شخصی می توانید از وسایل حمل و نقل عمومی نیز کمک بگیرید.

دسترسی به پارک وی با خودروی شخصی: برای رفتن به پارک وی با خودروی شخصی می توانید از طریق بزرگراه های مدرس و چمران اقدام کنید.

دسترسی به پارک وی با مترو: برای رفتن به پارک وی با مترو نیز می توانید از خط 1 مترو تهران استفاده کرده و با پیاده شدن در ایستگاه های مترو حقانی یا ایستگاه میرداماد، خود را به پارک وی برسانید.

دسترسی به پارک وی با اتوبوس: برای رفتن به پارک وی با اتوبوس نیز می توانید از خط 7 اتوبوس تندرو استفاده نمایید.

دسترسی به پارک وی با تاکسی: برای رفتن به محدوده پارک وی با تاکسی نیز می توانید از خطوط تاکسیرانی متعدد در این منطقه و همچنین تاکسی های خطی و عبوری استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *